Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 12   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem ze wszystkim - pomocy!  (Przeczytany 155926 razy)
Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« : 21-10-2013, 16:53 »

Witam, mam 22 lata i problemy ze zdrowiem. Czytając dużo artykułów i postów na tym serwisie, postanowiłem że wezmę zdrowie w swoje ręce.

Moje problemy zaczęły się praktycznie już od urodzenia - urodziłem się z żółtaczką fizjologiczną później zdiagnozowaną jako zespół gilberta. Przez tą chorobę byłem zwalniany z zajęć wf-u, bo jak twierdzą lekarze przy ZG nie można się przemęczać.

W dzieciństwie dosyć często chorowałem, w wieku ok 5 lat wylądowałem w szpitalu z powodu zakażenia salmonellą. Dzięki silnym antybiotykom, udało mi się wyzdrowieć, ale byłem wtedy o włos od śmierci.

Od 16 roku życia zaczęły się problemy z układem pokarmowym - zaparcia, gazy, wzdęcia. W momencie kiedy zacząłem załatwiać się z krwią, udałem się do lekarza. Kolonoskopia wykazała jedynie lekkie podrażnienie jelita, a lekarka zdiagnozowała to jako zespół jelita drażliwego. Jako leczenie miałem wykluczyć ostre potrawy z mojej diety i to wszystko. Podobno tego się nie leczy. Dodam jeszcze, że się wtedy bardzo źle odżywiałem - często pizze, zupki chińskie, fast-foody, pełno słodyczy, chleb 3 razy dziennie (śniadanie, drugie śniadanie w szkole, kolacja) itp.

Gdy dolegliwości zaczynało przybywać, zrozumiałem że coś muszę zrobić. Poczytałem w internecie na temat wpływu złej diety na zdrowie i postanowiłem zmienić swoje nawyki i się lepiej odżywiać. W wieku ok 20 lat znacznie ograniczyłem te śmieciowe posiłki i zastąpiłem je zdrowszymi i bardziej wartościowymi. Nie piję alkoholu i nie palę (nigdy tego nie robiłem ze względu na ZG). Gdy dowiedziałem się że chleb jest niezdrowy, natychmiast z niego zrezygnowałem (po dość ciężkiej walce z bliskimi, którzy uważali mnie za nienormalnego że nie chce jeść chleba i innych produktów z glutenem). Glutenu staram się nie spożywać już rok, ale pewnych posiłków nie mogę wykluczyć np. panierka z bułki tartej jeśli akurat jest na obiad, a poza tym naprawdę się dobrze odżywiam. Dodam jeszcze, że nie jem czerwonego mięsa, smalcu i innych produktów zwierzęcych poza drobiem. Mimo diety moje dolegliwości nie minęły, a są to:

-uciążliwe problemy z układem pokarmowym, o których pisałem wcześniej do tego głośnie przelewanie się w brzuchu i czasami ból;

-bezsenność: naprawdę ciężko mi funkcjonować, jestem ciągle niewyspany. Śpię średnio 0-6 godzin,   czasami potrafię nie spać nawet kilka dni z rzędu. Noc jest dla mnie koszmarem. Nic mi nie pomaga, żadne leki ziołowe i inne preparaty. Jest to jeden z moich najgorszych problemów z którym nie potrafię sobie poradzić;

-ciągły stres i napięcie emocjonalne;

-szybko się męczę, w tłumie robi mi się słabo i gorąco od środka;

-jestem bardzo nerwowy, dłonie mi się trzęsą, muszę ciągle się ruszać - nie mogę wysiedzieć w bezruchu (np. ciągle skacze mi noga itp.) do tego palpitacja serca;

-trądzik: zaczął się w wieku 13 lat i od tamtej pory mimo wielu wizyt u dermatologa żadne maści mi nie pomogły (antybiotyków nie chciałem);

-opryszczka: pojawia się kilka razy w roku, ale bardzo często mam zaczerwienione i obszczypane usta;

-podkrążone oczy: to pewnie przez bezsenność chociaż podobno w dzieciństwie zawsze miałem sińce pod oczami;

-szybko rosnąca wada wzroku;

-szczypanie, pieczenie oczu - co chwile muszę je trzeć przez co mam bardzo zaczerwienione oczy;

-nadmierne pocenie się na twarzy - leje się ze mnie;

-białawo-żółtawy nalot na języku, geograficzny język;

-problemy z dziąsłami: krwawią i są tak jakby martwe, kieszonki odsłaniają zęby;

-nieświeży oddech;

-hemoroidy lub wypadające jelito już sam nie wiem... może jedno i drugie;

-wiele innych drobnych przypadłości, z którymi niby da się żyć, ale są bardzo uciążliwe.

Przez te wszystkie objawy dochodzą jeszcze kompleksy (głownie trądzik, opryszczka, oczy) i czasami miewam stany melancholijne...
Myślę, że każda z tych dolegliwości jest napędzana przez inną, a ta jeszcze przez kolejną i błędne koło się zamyka. Nie wiem już co robić, lekarze nie potrafią mi pomóc, ja sam sobie chyba też nie. Ten portal jest moją jedyną nadzieją. Proszę o rady. Jeśli są tu jakieś młode osoby z podobnymi problemami proszę o wypowiedzenie się. Mam nadzieję że chociaż część z tych chorób da się wyleczyć sposobami Biosłone. Pomocy!
« Ostatnia zmiana: 21-10-2013, 22:42 wysłane przez Whena » Zapisane
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #1 : 21-10-2013, 17:41 »

Może czas powrócić do czerwonego mięsa i smalcu a wyrzucić kurczaki i owoce z diety.
Na początku warto zapoznać się z portalem wiedzy a zwłaszcza z artykułami o diecie:
http://portal.bioslone.pl/odzywianie/dieta-prozdrowotna
i o MO:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
a potem z całą wiedzą tam zawartą.
Zapisane
Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« Odpowiedz #2 : 21-10-2013, 17:50 »

Może czas powrócić do czerwonego mięsa i smalcu a wyrzucić kurczaki i owoce z diety.
Na początku warto zapoznać się z portalem wiedzy a zwłaszcza z artykułami o diecie:
http://portal.bioslone.pl/odzywianie/dieta-prozdrowotna
i o MO:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
a potem z całą wiedzą tam zawartą.

U mnie w rodzinie nie jemy czerwonego mięsa i smalcu więc nie mam do czego wracać bo nigdy tego nie jadłem. Dlaczego wyrzucić kurczaki i owoce? Przecież są zdrowe, owoce i warzywa są u mnie głównym źródłem węglowodanów. Do MO jestem sceptycznie nastawiony po przeczytaniu kilku przypadków osób którym to nie pomogło, a wręcz im się pogorszyło. Do tego wśród moich dolegliwości ja już mam objawy oczyszczenia, więc się boję co będzie jak zacznę pić MO. Zastanawiam się nad koktajlem błonnikowym, może pomoże na układ pokarmowy?
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #3 : 21-10-2013, 18:22 »

Moja rada to bezwzględnie zrezygnuj z glutenu, nawet małe ilości bardzo szkodzą, mięso można smażyć bez panierki, można też panierkę zrobić z produktów bezglutenowych.

Dlaczego zrezygnowałeś z mięsa czerwonego, a zajadasz kurczaki?
Poczytaj: http://portal.bioslone.pl/mieso_czerwone_mieso_biale_ryby

Powinieneś wprowadzić ssanie oleju. http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/oczyszczanie-twarzoczaszki

Poczytałam o ZG, to nic strasznego, wielu z nas wychodziło z poważniejszych chorób, wobec których medycyna była bezradna.

Masz dopiero 22 lata, i możesz być pewien, że wiele można jeszcze naprawić, ale do tego potrzebna jest wiedza i konsekwencja w działaniu. Wiedza jest tu dostępna bez ograniczeń. Wykorzystaj bezsenne noce na dokształcanie i mniej będziesz się stresował.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #4 : 21-10-2013, 18:28 »

Z tego co widzę to będziesz dreptał w miejscu. Nie spróbowałeś MO a już jesteś "sceptycznie nastawiony". Nie wiem dlaczego twoja rodzina nie je czerwonego mięsa ale twoje kłopoty zdrowotne mogą mieć źródło właśnie w waszym stylu odżywiania. Chcesz wziąć zdrowie we własne ręce a nie przeczytałeś zbyt wiele na jego temat. Z drugiej strony to przecież odżywiasz się jak piszesz zdrowo: kurczaki i owoce. Skąd zatem twoje problemy?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« Odpowiedz #5 : 21-10-2013, 19:06 »

Z tego co widzę to będziesz dreptał w miejscu. Nie spróbowałeś MO a już jesteś "sceptycznie nastawiony". Nie wiem dlaczego twoja rodzina nie je czerwonego mięsa ale twoje kłopoty zdrowotne mogą mieć źródło właśnie w waszym stylu odżywiania. Chcesz wziąć zdrowie we własne ręce a nie przeczytałeś zbyt wiele na jego temat. Z drugiej strony to przecież odżywiasz się jak piszesz zdrowo: kurczaki i owoce. Skąd zatem twoje problemy?

Zdrowo się odżywiam dopiero niecały rok. Dieta fastfoodowa i pizzowa doprowadziła mnie do takiego stanu. Zawsze wydawało mi się że najzdrowsza jest dieta wegetariańska, mało tłusta z dużą ilością warzyw i owoców. Dlaczego kurczak i ryby nie mogą zastąpić czerwonego mięsa? Co do MO, dużo się o tym naczytałem i z przypadków innych użytkowników wnioskuje, że ta mikstura nie pomogła na te objawy które mam. Czekam tylko na kogoś, kto miał podobne dolegliwości i się z nimi uporał. Jest tu ktoś taki?
Zapisane
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #6 : 21-10-2013, 19:47 »

Dobrze napisałeś, że Ci się "wydawało", że dieta wegetariańska jest najzdrowsza. Nie pytaj na razie o rady, tylko przeczytaj uważnie portal wiedzy, jeśli nie masz książek. Wtedy te pytania staną się zbyteczne, bo sam znajdziesz odpowiedzi. I głowa do góry, bo nie z takich dolegliwości ludzie tu powychodzili. Co do MO to może poczytaj wątki tych, którym wspaniale pomogła.
« Ostatnia zmiana: 21-10-2013, 20:13 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #7 : 21-10-2013, 19:51 »

Czekam tylko na kogoś, kto miał podobne dolegliwości i się z nimi uporał. Jest tu ktoś taki?
Po co od razu wywoływać do tablicy.
Nie łatwiej zapoznać się z wiedzą na portalu a potem dopytywać o szczegóły. W każdym razie to nie forum wegetariańskie... Tu jest stworzona 'piramida zdrowego odżywiania' przez Biosłone:
http://portal.bioslone.pl/piramida_zdrowego_odzywiania
Jakby nie patrzeć owoce są dość nisko a mięso czerwone zwłaszcza podroby i jajka na samej górze.
Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 11.2009
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #8 : 21-10-2013, 21:44 »

Nie jestem młody i nie mam Twoich dolegliwości, więc nie wiem czy mogę się wypowiedzieć? A co mi tam!

Cytat
Czytając dużo artykułów i postów na tym serwisie, postanowiłem że wezmę zdrowie w swoje ręce.

Czeka Cię dużo czytania, bardzo dużo czytania i analiza tekstu do białego rana. A oto dlaczego:

Cytat
Co do MO, dużo się o tym naczytałem i z przypadków innych użytkowników wnioskuje, że ta mikstura nie pomogła na te objawy które mam

Inni użytkownicy są z Milicji Obywatelskiej lub bardziej poprawnie - zakute pały. Na ich przypadkach formułujesz wnioski? Chcesz grać w WKS Grunwald czy FC Barcelona? FC Barcelona wogóle nie wychodzi na boisko bez mikstury oczyszczajacej, a WKS Grunwald ma objawy toksemii, które nazwane są chorobą. Ty nie masz zajmować się objawami jak inni, bo to prosta droga do piekła pełnego białych kitli, lekarstw, zabiegów itp. Żeby uporać się z toksemią to musisz uszczelnić jelita (skoro czytałeś to wiesz), a bez mikstury oczyszczającej jak chcesz tego dokonać??? Dawki MO możesz regulować od łyżeczki deserowej do stołowej czy też w mililitrach. Przypominam Tobie "postanowiłem", więc działaj, według idei ruchu Biosłone.
Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #9 : 21-10-2013, 22:49 »

Cytat
Dlaczego kurczak i ryby nie mogą zastąpić czerwonego mięsa?

A przeczytałeś już link, który podała Ci Kalina? Wkleję go raz jeszcze:
http://portal.bioslone.pl/mieso_czerwone_mieso_biale_ryby

Poza tym każde mięso jakie jesz powinno być z pewnego źródła, czyli powinieneś mieć pewność, że te kurczaki nie były faszerowane jakąś chemią i nie zajadały się karmą z GMO. To samo dotyczy każdego innego mięsa i jaj od kur. Jeśli nie masz pewnego źródła tych kurczaków to najlepiej sobie je odpuść, bo szczególnie kurczaki faszerowane są hormonami i antybiotykami. Masz czas to pogooglaj trochę o tym.
Poza tym mięso powinno być uzdatniane do spożycia.
Cytat
Uzdatnianie mięsa do spożycia

Mięso zwierząt hodowlanych z niepewnego źródła, przed gotowaniem lub smażeniem, należy odgotować – włożyć do garnka z zimną wodą (3 l/1 kg), powoli podgrzewać do momentu wrzenia, następnie wywar odlać. Zabieg ten ma na celu wypłukanie z mięsa antybiotyków i hormonów używanych w hodowli zwierząt rzeźnych. Z tak przygotowanego kurczaka nie ma potrzeby zdejmowania skóry.
http://portal.bioslone.pl/odzywianie/podstawy-wiedzy/mieso
Zapisane
Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« Odpowiedz #10 : 22-10-2013, 12:48 »

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Mam jeszcze kilka pytań:

1.) Czy pijąc MO od zmniejszonej dawki (1/4), objawy oczyszczenia przebiegałyby mniej gwałtownie?

2.) Jeśli czas potrzebny organizmowi na oczyszczenie równa się 10% czasu przez jaki się zanieczyszczał, to czy w związku z tym, jest możliwe w moim przypadku oczyścić organizm w ok. rok?

3.) Rozumiem że mięso czerwone jest bardzo ważne, ale może istnieją jakieś zamienniki roślinne które są równie wartościowe?

4.) Podstawowymi krokami idei biosłone jest MO, KB i DP. Czy w moim przypadku muszę wprowadzać również DP, jeśli odżywiam się tak jak pisałem (warzywa, owoce, jajka, kurczak, bez słodyczy, bez cukru)?

5.) Pomóżcie mi z tą bezsennością. Nie spałem już ponad 50 godzin, przez co nie poszedłem na uczelnie. Zdarza się to bardzo często a męczę się z tym już blisko 3 lata... Nie potrafię tak funkcjonować. Próbowałem już wszystkiego i nic nie działa. Myślę że to w dużej mierze wina rozregulowanego układu nerwowego przez toksemię. Czy jeśli wyleczę toksemię, będę mógł w końcu sypiać?

Proszę niech mi ktoś wskaże drogę i da nadzieję bo z moimi problemami jestem sam i powoli się poddaje.

EDIT. W poniedziałek jestem umówiony na test obciążeń z firmy revitum, ciekawe czy coś wykaże.
« Ostatnia zmiana: 22-10-2013, 13:01 wysłane przez Tsin » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #11 : 22-10-2013, 13:20 »

1. Raczej tak, jednak wszystko zależy od Twojego organizmu.
2. Nie.
3. Poszukaj i daj nam odpowiedź.
4. Oraz wyrzucenie chemii z życia, zaprzestanie jedzenia przetworzonych produktów żywnościowych, odejście od plastików, farmacji i leków, wzięcie zdrowia we własne ręce i niebranie wszystkiego co Ci piszą oraz mówią inni na słowo = zmądrzenie. Tak więc na ideę Biosłone składa się wiele rzeczy.
5. Jeżeli pozbędziesz się toksemii, to tak. Jednak do tego czasu może lepiej spróbować czegokolwiek, dzięki czemu będziesz mógł wreszcie zasnąć, zamiast męczyć się i czekać wieczność na niewiadome.
 
« Ostatnia zmiana: 21-02-2021, 15:09 wysłane przez Kamil » Zapisane

Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« Odpowiedz #12 : 22-10-2013, 13:38 »

1. Raczej tak, jednak wszystko zależy od Twojego organizmu.
2. Nie.
3. Poszukaj i daj nam odpowiedź.
4. Oraz wyrzucenie chemii z życia, zaprzestanie jedzenia przetworzonych produktów żywnościowych, odejście od plastików, farmacji i leków, wzięcie zdrowia we własne ręce i nie branie wszystkiego co Ci piszą oraz mówią inni na słowo = zmądrzenie. Tak więc na ideę Biosłone składa się wiele rzeczy.
5. Jeżeli pozbędziesz się toksemii, to tak. Jednak do tego czasu może lepiej spróbować czegokolwiek, dzięki czemu będziesz mógł wreszcie zasnąć, zamiast męczyć się i czekać wieczność na niewiadome.


2. Dlaczego nie?
4. Nie jem już chemii ani przetworzonej żywności. Pytałem czy razem z MO i KB jest wymagana dieta prozdrowotna aby zacząć oczyszczanie.
5. Już nie mam czego próbować, nic na mnie nie działa. Boje się, że zniszczenia w moim układzie nerwowym są już tak duże, że nieodwracalne i nawet pozbycie się toksemii nic nie da.
« Ostatnia zmiana: 21-02-2021, 15:09 wysłane przez Kamil » Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #13 : 22-10-2013, 14:38 »

Weź się chłopie w garść i korzystaj z rad i instrukcji. Najważniejsze to umiejętność obserwacji własnego organizmu a bez diety monotematycznej nie jest to możliwe.

Cytat
Już nie mam czego próbować, nic na mnie nie działa. Boje się, że zniszczenia w moim układzie nerwowym są już tak duże, że nieodwracalne i nawet pozbycie się toksemii nic nie da.

Musisz spróbować, bo lepszych, czy innych rozwiązań brak.

Zapisane

Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« Odpowiedz #14 : 22-10-2013, 14:45 »

Musisz spróbować, bo lepszych, czy innych rozwiązań brak.

Ale czego mam spróbować na tę bezsenność?
« Ostatnia zmiana: 22-10-2013, 17:21 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« Odpowiedz #15 : 22-10-2013, 15:38 »

Zanim zacznę oczyszczanie chciałbym jeszcze o coś zapytać Mistrza.

Mając na uwadze Pana ogromne doświadczenie i dużą liczbę pacjentów którym pomogły te metody mam pytanie: Czy wśród tych osób, znalazł się ktoś z podobnymi objawami do moich i czy po oczyszczeniu, jego organizm sobie poradził z tymi chorobami? Chodzi mi głównie o bezsenność/nerwowość spowodowana (prawdopodobnie) toksemią. Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż jest to dla mnie bardzo ważne. Ten portal jest moją jedyną i ostatnią nadzieją. Zbyt wiele razy się zawiodłem na konwencjonalnej medycynie.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #16 : 22-10-2013, 16:46 »

Ale czego mam spróbować na tą bezsenność?

Melatonina.
« Ostatnia zmiana: 22-10-2013, 17:22 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« Odpowiedz #17 : 22-10-2013, 17:01 »

Brałem przez miesiąc 5mg codziennie i jedyny skutek był taki, że się budziłem w środku nocy.
« Ostatnia zmiana: 22-10-2013, 17:22 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 11.2009
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #18 : 22-10-2013, 17:31 »

Na bezsenność cierpisz co najmniej od trzech lat, więc trzy następne miesiące wytrzymasz pod warunkiem picia MO. Możesz spróbować masażu przed snem w wykonaniu dziewczyny lub mamy, w każdym razie coś co Cię rozluźni. 

Kupiłeś składniki do MO? Jak zaczniesz stosować od 1/4 dawki, to sobie zarezerwuj co najmniej półtorej godziny przed śniadaniem, ponieważ reakcja może nastąpić dopiero po godzinie.

jego organizm sobie poradził z tymi chorobami

Każdy organizm sobie radzi czy też poradzi, bo choroby są oznaką działania organizmu.

spowodowana (prawdopodobnie) toksemią

Pacjent ma wciąż wątpliwości? Nie pisaniem na tym forum dochodzi się do zdrowia, a rzeczywistym działaniem. Poza tym, ten portal nie jest Twoją jedyną nadzieją, bo Ty jesteś odpowiedzialny za własne zdrowie. Uwierzysz ludziom z tego portalu czy wiedzy?
« Ostatnia zmiana: 22-10-2013, 20:33 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Tsin vel Hurricane vel Elechon91
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
Wiadomości: 126

« Odpowiedz #19 : 22-10-2013, 17:48 »

Kupiłeś skladniki do MO? Jak zaczniesz stosować od 1/4 dawki, to sobie zarezerwuj co najmniej półtorej godziny przed śniadaniem, ponieważ reakcja może nastąpić dopiero po godzinie.

Gorzej jak mam na rano na uczelnię i jem śniadanie zazwyczaj o 6.30. Musiałbym wstać o 5.

Pacjent ma wciąż wątpliwości? Nie pisaniem na tym forum dochodzi się do zdrowia, a rzeczywistym działaniem.
Chcę się tylko upewnić, czy tego typu schorzenia są odwracalne. Wiadomo, nie ze wszystkim organizm sobie poradzi. Po MO noga nie odrośnie, ani ślepy nie zacznie widzieć.

Poza tym, ten portal nie jest Twoją jedyną nadzieją, bo Ty jesteś odpowiedzialny za własne zdrowie. Uwierzysz ludziom z tego portalu czy wiedzy?

Wiedza zawarta na tym portalu jest pisana przez ludzi z tego portalu, więc na jedno wychodzi.
« Ostatnia zmiana: 22-10-2013, 20:38 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 12   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!