Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 20:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdrowa tarczyca a biopsja  (Przeczytany 26519 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 21-10-2016, 22:08 »

Piłam przez pare dni i odczucia mam średnie. Mdłości, biegunka... chyba jednak trochę rozstraja żołądek. Dodam, że potem starałam się łyknąć octu jabłkowego, żeby nie zostawić całkiem zneutralizowanego żołądka (coby cokolwiek strawił).

Chciałabym żeby guz zniknął, ale chyba nie kosztem innych problemów smile Może wraz z zagłębianiem się w forum uda mi się wybrać dobrą drogę.
Zagłębiaj się, zagłębiaj.
Mdłości, biegunka, trochę rozstrojony żołądek, to nie jest stan w jakim znalazła się Elizka. Incydentalene zażycie sody niczym nie grozi, organizm szybko sobie z tym poradzi. No chyba, żeby był w fatalnym stanie i soda zadziałałaby jako wyzwalacz, ale wtedy i bez sody źle by się skończyło.
A powiedz, nie mogłaś normalnie napić się octu, tylko musiałaś się starać? Stał gdzieś wysoko i brakowało drabiny?

Pierwsze słyszę, ale wygląda na to, że pomaga na wszystko!

"Ozon jest silnym utleniaczem i natleniaczem komórek, tkanek oraz narządów. Niszczy bakterie, grzyby i wirusy, regeneruje narządy, pomaga wątrobie podczas odtruwania, zwiększa wchłanianie tlenu przez tkanki, usprawnia krążenie krwi, poprawia przemianę materii w komórkach, obniża zlepianie się czerwonych krwinek, redukuje zawartość kwasu moczowego we krwi, likwiduje toksyny, obniża poziom cholesterolu LDL oraz trójglicerydów.

Ze względu na wybitne właściwości natleniające ozonoterapia wpływa na zwiększenie frakcji tlenu rozpuszczonego we krwi, zwiększa absorpcję tlenu w pęcherzykach płucnych, ułatwia oddawanie tlenu z hemoglobiny do tkanek oraz dyfuzję tlenu do czerwonych krwinek. Wpływa również na lepsze wykorzystanie tlenu obecnego we krwi."
Widzisz Dasiek, zrobili cię w trąbę. Nie cudowny CO2, nie jeszcze cudowniejszy wodór, a ozon!
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #21 : 22-10-2016, 10:16 »

O ozonie słyszałem i z grubsza wiem jakie ma działanie, ale jak wygląda zastosowanie ozonu w leczeniu tarczycy nic nie wiem i dlatego moje pytanie. Jak z odpowiedzi wynika jest to jakaś nowość. Jak żona będzie po ozonowaniu to napiszę jak to wyglądało.
Zapisane
Magdalenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 29
MO: 20.10.2016
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 20

« Odpowiedz #22 : 22-10-2016, 17:48 »


Zagłębiaj się, zagłębiaj.
Mdłości, biegunka, trochę rozstrojony żołądek, to nie jest stan w jakim znalazła się Elizka. Incydentalene zażycie sody niczym nie grozi, organizm szybko sobie z tym poradzi. No chyba, żeby był w fatalnym stanie i soda zadziałałaby jako wyzwalacz, ale wtedy i bez sody źle by się skończyło.
A powiedz, nie mogłaś normalnie napić się octu, tylko musiałaś się starać? Stał gdzieś wysoko i brakowało drabiny?

Wiem, że to nie ten stan. Incydentalnie może i nie zaszkodzi, ale ja miałam plan pić to przez dłuższy okres czasu, w domyśle, dopóki guz nie zniknie (równie dobrze mogło to nigdy nie nastąpić ).
Swoją drogą, nie znalazłam nigdzie na forum jakiejś dłuższej wzmianki nt. sody, tj. eksperymentu zorganizowanego przez biosłonejczyków, czy picie jej da im jakieś rezultaty; za to w jakimś innym temacie, ktoś napomknął, że coś takiego miało miejsce, niestety nie wrzucił odnośnika. Scorupion, kojarzysz może coś takiego i dysponujesz linkiem? Bo jakich kombinacji bym nie wpisywała w wyszukiwarkę to nie mogę tego zlokalizować.

A co do octu... Stał nisko, ale ja się zawsze staram, taka porządna jestem msn-wink.
Zapisane

Wierzę w lepszy świat.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!