Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 04:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mity ewolucji obalone.  (Przeczytany 6126 razy)
Marceli
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 50
MO: 14 01 2012
Skąd: małopolska
Wiadomości: 37

« : 07-11-2013, 13:31 »

Dr Kent Hovind baptysta w wielu prelekcjach obala pseudo naukowe założenia ewolucji.

http://www.youtube.com/watch?v=nLZA6FKBMPY

Wiek Ziemi.

http://www.youtube.com/watch?v=Cnq2vbLbSy0

Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #1 : 07-11-2013, 14:29 »

Ech... znowu ten idiota Hovind... ciekaw jestem ile jeszcze razy go zobaczę. On i jego wnioski są prawdziwym przykładem toksemii.

Proponuję sobie przypomnieć i nie wracać znowu do tego samego, chyba że w już istniejących wątkach:
- http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=22821.msg156995#msg156995
- http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=24672.msg169588#msg169588
« Ostatnia zmiana: 13-11-2013, 13:45 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Marceli
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 50
MO: 14 01 2012
Skąd: małopolska
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #2 : 07-11-2013, 14:32 »

Super, to są prawdziwe argumenty obalające tą teorię!
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #3 : 07-11-2013, 14:32 »

Myśl Marceli, to nie boli.
Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 11.2009
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #4 : 09-11-2013, 19:17 »

Marceli myśli. Całkiem zdroworosadkowo, ale to nie jest forum na tego typu problematykę. Oczywiście można by skrytykować artykuł o zasadach zdrowego odżywiania, gdzie jest napisane o ewolucji. Zasady krytyki Biosłone są napisane wyraźnie - przedstaw co napisałeś. Wklejenie linków to bardzo mało, żeby oddziaływać na świadomość. Poza tym wypuścić dr. Kenta Hovinda!!!
Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Marceli
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 50
MO: 14 01 2012
Skąd: małopolska
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #5 : 11-11-2013, 11:14 »

To że wątek jest przeniesiony to mi nie przeszkadza gdyż też myślałem o tym obecnym dziale, ale zamieściłem go w ogólnym ponieważ Mistrz z całym szacunkiem pseudo medycynę przesiał dosyć dobrze i odrzucił teorie koncernów wielkiej farmy ale w ogólnych zasadach zdrowego odżywiania bez problemu przemyca religię ewolucji.

Nie chciałem pisać że pomimo że baptysta, ale ośmieszając osobę podajcie jakiś przykład w którym się myli, poza tym że wykłady prowadzi w sposób charyzmatyczny.

Na prośbę Jana przedstawiam co napisałem: nic więcej jak to że na "teorię" ewolucji nie ma naukowych dowodów!
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #6 : 11-11-2013, 14:08 »

I znowu ten sam temat... przestanę wierzyć w istnienie ludzi. Widzę Marceli, że chcesz wyhodować kolejne 15 stron bezsensownego pieprzenia o "dowodach" na istnienie bądź nie boga, ewolucji, kreacjonizmu i innych. Wysłałem dwa wątki. Mało? To masz trzeci, kolejne 16 stron - http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=28051.0.
Zapisane

Marceli
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 50
MO: 14 01 2012
Skąd: małopolska
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #7 : 11-11-2013, 18:16 »

Przepraszam Kamil ale nie zauważyłem twoich wcześniejszych linków, na marginesie to wyszukiwarka słabo działa ponieważ niejednokrotnie coś próbowałem wyszukać ale bez efektu a po długim czytaniu różnych wątków odnajdywałem poszukiwaną kwestię (oczywiście mam świadomość że działacie społecznie).

Tak więc nie jest moim celem "15 stron" dodatkowych.


Aby wyszukiwanie obejmowało całe forum, należy wpisać hasło do okienka wyszukiwania na stronie głównej forum. Można też skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego. No chyba że problem wciąż tkwi w czymś innym, to napisz wiadomość do moderatora lub (nawet lepiej) napisz o problemie w dziale Sprawy techniczne i regulaminowe.  /Ania
« Ostatnia zmiana: 11-11-2013, 20:08 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 11.2009
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #8 : 13-11-2013, 12:21 »

Cytat
Na prośbę Jana przedstawiam co napisałem: nic więcej jak to że na "teorię" ewolucji nie ma naukowych dowodów!

Marceli. Nie to miałem na myśli, ale też nie wyraźiłem się precyzyjnie.

Cytat
Co do krytyki piszącego te słowa, to także jest mile widziana. Tym niemniej krytykowany zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na krytykę, a nie można wszak dyskutować z nickiem. Dlatego w mailu krytykant roszczący sobie prawo do krytyki powinien wymienić tytuły książek, które napisał na temat zdrowia, ewentualnie gdzie zamieścił swoje artykuły na tenże temat. Po spełnieniu tych warunków zostanie ustalony termin rozmowy na Skype, ewentualnie telefonicznie, która zostanie nagrana i opublikowana w RadiuBiosłone.

W tym stwierdzeniu regulaminowym wystarczy zamienić zdrowie na ewolucja. Wiąże się to z napisaniem artykułu na temat kreacjonizm kontra ewolucja. Dlatego tematu nie podejmuje bo nie posiadam odpowiedniej wiedzy. Swojego czasu zastanawiałem się nad tym, ale doszedłem do wniosku, że będę jak biosłonejczyk pośród pacjentów. Zauważyłem, że nawet będąc po stronie "spiskowej" nie ma jedności w wielu sprawach. Ktoś nie zgodzi się z Antoni Macierewiczem, że był zamach, a Antoni Macierecicz nie zgodzi się z kimś, że był zorganizowany przez CIA zamach na dwie wieże w 9/11. Więc jeśli chcesz się konkretnie wypowiedzieć to musisz podjąć konkretne działania.
Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!