Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 14:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bioenergoterapeuta z ogłoszenia  (Przeczytany 10785 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 01-12-2013, 21:33 »

Poszukujemy osobę, którą chcemy zatrudnić na stanowisko bioenergoterapeuty. Oferujemy godziwe zarobki, nie chcemy podawać w ogłoszeniu ich wysokości, aczkolwiek proszę nam wierzyć, są to atrakcyjne liczby. (...) Uprawnienia do wykonywania tego zawodu kandydat zdobywa u nas poprzez odbycie kursu 3dniowego, którego koszta my pokrywamy. Kurs jest certyfikowany zaświadzeniem z MEN. (...) Zakres obowiązków - wykonywanie sesji terapeutycznych (około 15 minutowych) dla osób zainteresowanych. Na szkoleniu opowiemy dokładnie jak takie sesje wykonywać.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #1 : 01-12-2013, 21:38 »

Łał. A Mistrz się może ma ochotę zgłosić? Oprócz nieazjatyckich rysów jest Pan idealnym kandydatem. No może jeszcze wiedzę Pan posiada, ale zawsze można to zakamuflować.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #2 : 02-12-2013, 00:26 »

Cytat
Uprawnienia do wykonywania tego zawodu kandydat zdobywa u nas poprzez odbycie kursu 3dniowego
Masa ludzi wpadnie w szpony tego nowego bionowoszkolonego. Wyrazy współczucia.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 02-12-2013, 12:41 »

Łał. A Mistrz się może ma ochotę zgłosić? Oprócz nieazjatyckich rysów jest Pan idealnym kandydatem. No może jeszcze wiedzę Pan posiada, ale zawsze można to zakamuflować.
Jest jeszcze jeden szkopuł - mam uprawnienia wykładowcy bioenergoterapii.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kasandra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #4 : 03-12-2013, 14:13 »

Mam prośbę aby Mistrz wypowiedzial się, czy można zaufać bioenergoterapeucie Andrzejowi Lewandowskiemu. Będzie w pobliżu.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 03-12-2013, 14:41 »

Trochę dziwny gość, ale nie mam podstaw wydawać o nim opinii.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kasandra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #6 : 03-12-2013, 20:56 »

Do Pana mam zbyt daleko. Ponieważ od wiosny nasilają się dziwne objawy, coraz bardziej męczące, chcę szukać pomocy nie w naszych służbach medycznych. Trudno mieć do nich zaufanie. Zaznaczam, że od trzech lat żyję wg zasad Biosłone i nie wyobrażam sobie inaczej.
« Ostatnia zmiana: 03-12-2013, 22:32 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 03-12-2013, 21:18 »

Radzę spróbować, a wrażeniami podzielić się z nami.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #8 : 03-12-2013, 23:19 »

Szczególnie z niezwykle silnego energetycznego deptania kręgosłupa, jeśli można.
Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #9 : 04-12-2013, 00:20 »

Kiedyś byłam stałą klientką bioenergoterapeutów. Lewandowski był najgorszy. Miałam wrażenie, że wszystkich nabija w butelkę. Byłam u niego kilka razy. Bardzo drogi, zadufany w sobie, straszny z wyglądu, wykonywał jakieś dziwne czary mary nad człowiekiem, potem nad wodą mineralną (która słono kosztowała, stąd moje skojarzenie nabijania w butelkę), dobrze się przy tym bawiąc - brał ze sobą swoich współpracowników do innego pomieszczenia (nie tego, w którym czarował nad ludźmi), przez drzwi było słychać jak sobie gadają i chichrają się - miałam wrażenie, że z nas - naiwniaków, potem wychodził, a jego ludzie sprzedawali wodę, którą w tym czasie ponoć naenergetyzował.

Zawsze w poczekalniach innych bioenergoterapeutów ludzie sobie opowiadali jakie pozytywne skutki odczuli, u niego jakoś nie pamiętam, by ktokolwiek go chwalił. Owszem, miał sztab ludzi, którzy próbowali robić mu reklamę i było to wszystko dość dobrze przygotowane.
Pojechałam do niego z koleżanką, która nie brała udziału w seansie i mogła spojrzeć obiektywnym okiem - patrzyła z litością na ludzi (na mnie też), którzy tak dają się omamić.

A tak poza tym, jestem na etapie, że żałuję każdej wizyty u jakiegokolwiek bioenergoterapeuty. Byłam jednak wierna przez lata jednemu - facetowi, którego prywatnie znało sporo moich znajomych i potwierdzali jego zdolności (ponoć nawet czasem lekarze się go radzili), do którego zawsze przyjeżdżały tłumy, nawet z zagranicy, jednak nie dożył czterdziestu lat, bo pękł mu tętniak w mózgu. Zawsze mówił, że może pomóc innym, tylko nie sobie i swojej rodzinie. Ciągle się szkolił, wyjeżdżał za granicę, jednak widać było, że ten "dar" szczęścia mu nie daje.

Różnie się po nim czułam. Pamiętam jak raz siedząc na korytarzu poczułam jak coś się ze mną dzieje, jakaś energia przeszła przez moje ciało (on w tym czasie miał klientkę w gabinecie). Oj, nie polecam takich odczuć.

Teraz odradzam wszystkim moim znajomym chodzenie do bioenergoterapeutów.
Zapisane
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #10 : 10-12-2013, 19:51 »

Po przeczytaniu książki, której tytuł kiedyś podał pan Józef "Piękna strona zła", rozmowach z różnymi ludźmi, oraz własnych przemyśleniach, mam coraz większe wątpliwości, czy pójście do bioenergoterapeuty to dobry pomysł.

Jednak zapytam, może ktoś był u Doroty Pachnik i mógłby coś na temat tej pani powiedzieć?

Tak Dorota Pachnik pisze o sobie:
Posiadam państwowe uprawnienia w zakresie:

•  bioenergoterapii
•  radiestezji
•  refleksologii
•  biomasażu
•  pierwszej pomocy przedmedycznej
•  energetycznej medycyny manualnej
•  clavitopunktury
•  bioterapii
•  terapie manualne - kręgarstwo

 Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi.

Jako jedna z nielicznych łączę zabiegi bioenergoterapii z kręgarstwem i energetyką manualną, co daje bardzo dobre i szybkie rezultaty w usuwaniu bólów odkręgosłupowych, miednicy, głowy (migreny) oraz kończyn.

 Bardzo dobre wyniki osiągam w schorzeniach układu pokarmowego (np. cukrzycy - po zabiegach glukometr pokazuje spadek cukru), serca, krążenia - niskiego i wysokiego ciśnienia, miażdzycy, układu hormonalnego, moczowego, prostacie, depresji.

 Potrafię również zmierzyć się z guzami, cystami, torbielami, mięśniakami. Pomagam w ustaleniu diety. Pacjenci po zabiegach wychodzą sprawni ruchowo bez bólu.

Jestem akredytowanym przez MEM wykładowcą z certyfikatem jakości ISO 9001. Prowadzę wykłady w ramach Polskiego Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych RADIUS. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić jak najlepszą pomoc ludziom.

Jeśli ktoś mógłby coś na temat tej osoby i jej leczenia napisać, byłabym bardzo wdzięczna.
« Ostatnia zmiana: 10-12-2013, 21:29 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!