Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Doskonałe samopoczucie po NIA i Korżawskiej  (Przeczytany 7478 razy)
scorupion
« : 16-12-2013, 16:24 »

Earth
Cytat
Kiedy polaczyłem NIA ze sposobem odżywiania w/g Korżawskiej zacząłem osiągać prawdziwe rezultaty w postaci doskonałego samopoczucia.
Zauważyłem, że to dobre samopoczucie decyduje o tym czy czujemy się zdrowi czy nie. Mając nawet najlepsze badania lekarskie a nie mając dobrego samopoczucia nadal nie będziemy czuć się zdrowo.   
Gościsław
Cytat
Tak jak piszesz Earth - doskonałe samopoczucie jest oznaką zdrowego życia i badania nijak się do tego mają. Gratuluję Ci. Osiągnąłeś stan a jakim wiele osób marzy.
tomaszewski (ten co rozwłóczy po całym necie moje prywatne sprawy)
Cytat
Przede wszystkim osiągnął stan którego przez lata nie mógł osiągnąć na Biosłone, czyli zyskał zdrowie. Również gratuluję Earthowi.
Elżucha ,
Cytat
, też się dołączam z promyczkami! To takie optymistyczne, co napisałeś. Podziwiam Twoją niezłomność w poszukiwaniu sposobu i konsekwencję w stosowaniu, waw! Dobrze, że Jesteś.
I znowu Earth
Cytat
Jesteście bardzo kochani. Dziękuję wam za te wpisy. Każdy z nas doskonale wie, że dobre samopoczucie można stracić bardzo szybko. Już po jednym niewłaściwym posiłku moje doskonale samopoczucie "siada".
Czasami wpadam na posiłki do dziadków. Zdarzyło mi się zjeść coś u nich. Każdy taki posiłek potem odchorowywalem

Hehehehe.

Ps. Jedno muszę przyznać, elokwencja, kultura i uprzejmość na wersalskim poziomie. Oczywiście tylko do momentu pojawienia się strasznego słowa Biosłone.

Zapisane
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #1 : 16-12-2013, 20:15 »

Ps. Jedno muszę przyznać, elokwencja, kultura i uprzejmość na wersalskim poziomie. Oczywiście tylko do momentu pojawienia się strasznego słowa Biosłone.
Za wzór chyba obrali sobie Ciebie - nie wiem po co wytykać innych. Niech każdy robi po swojemu. Tutaj na forum przecież już nie piszą...
« Ostatnia zmiana: 16-12-2013, 21:25 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #2 : 16-12-2013, 20:33 »

Tu jest forum Askhara, który się do niego nie przyznaje, ale nikomu to nie przeszkadza:
http://www.lekarstwonaraka.com.pl/FORUM.htm

Osci, to było w postscriptum, główne przesłanie to działanie NIA.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!