Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 08:11 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Ryzyko zwi±zane ze stosowaniem metody NIA  (Przeczytany 7984 razy)
Romina
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 2012 z przerwami
Wiadomo¶ci: 6

« : 28-12-2013, 01:47 »

Asia i chyba Scorupion, wspomnieli¶cie, ¿e stosowanie metody NIA niesie za sob± ró¿norakie ryzyka. O jakich ryzykach mowa?
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #1 : 28-12-2013, 06:36 »

Trzeba mieæ ¶wiadomo¶æ, ¿e NIA - mo¿e wymkn±æ siê z pod kontroli i narobiæ du¿o zamieszania. £±cznie z zej¶ciem ¶miertelnym. Jak ka¿da otwarta rana. Dlatego wszyscy cieciorkowicze pisz± w tym dziale o sposobach pielêgnowania tej ranki, oraz o sposobie ¿ywienia, aby jak najlepiej wykorzystaæ czas, kiedy cieciorka jest w nodze. My¶lê, ¿e jak poczytasz o do¶wiadczeniach innych, to zrozumiesz te¿ fakt, ¿e styl ¿ywienia i ogólnie ¿ycia, jest wa¿niejszy od samej ranki. Ranka przyspiesza pewne procesy, ale nic za darmo.
Nie zak³ada³am cieciorki, a mój organizm wszelkimi sposobami usuwa toksyny, i to w sposób najbardziej bezpieczny z mo¿liwych. Trzeba jedynie to zauwa¿yæ i pozwoliæ mu na to.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Romina
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 2012 z przerwami
Wiadomo¶ci: 6

« Odpowiedz #2 : 28-12-2013, 22:24 »

Dziêkujê Asiu. Jednak co konkretnie znaczy „wymkn±æ siê spod kontroli i narobiæ du¿o zamieszania”? S³ysza³a¶/s³yszeli¶cie o takich przypadkach? Zw³aszcza o zej¶ciu ¶miertelnym? :o Ja znalaz³am historiê kobiety, która dorobi³a siê ró¿y na podudziu. Mnie przera¿a sam widok takiej dziury, ból i opuchniêcie nogi, ale z tego co przeczyta³am s± to normalne objawy. Co powinno wzbudzaæ niepokój? Jakie objawy s± znakiem, ¿e co¶ jest nie tak i co wtedy robiæ? Zamierzam zaproponowaæ tê metodê bliskiej osobie chorej na raka, ale mam mnóstwo obaw i w±tpliwo¶ci. Mam wizje sepsy i amputacji nogi, alternatyw± jest chemia, w której chory niestety pok³ada wielkie nadzieje, albo nic i czekanie na najgorsze…
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!