Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 23:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kącik Towarzyski Biosłone  (Przeczytany 12496 razy)
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« : 02-01-2014, 11:47 »

Kącik Towarzyski Biosłone, jak sama nazwa sugeruje ma umożliwić nawiązanie znajomości dla osób stosujących zasady Biosłone lub przynajmniej je popierających.
Ważne zasady:
1. W tym wątku publikujemy tylko ogłoszenia, propozycje towarzyskie. Jest to założenie pragmatyczne, które ma na celu niezaśmiecanie wątku przez rozmowy. Skupmy się na konkretach, tylko ogłoszenia i oferty.
2. Przy ogłoszeniu powinien być podany sposób kontaktu z ogłoszeniodawcą, np. skrzynka biosłone. Zalecanym sposobem jest podanie mailu w ramach poczty ogólnodostępnej, np. tomek@wp.pl. Prosze nie zamieszczać numerów telefonów, a jeżeli już to czynimy to na własną odpowiedzialność.
3. Treść ogłoszeń jest sprawą dowolną każdego, ale pamiętajmy im więcej konkretów tym lepiej.
4. Zabronione jest publikowanie ogłoszeń naruszających zasady moralne.
5. Publikacja ogłoszeń jest bezpłatna smile

Mam nadzieję, że ten wątek przyczyni się do zawarcia wielu wartościowych znajomości
Zapisane
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #1 : 02-01-2014, 12:17 »

Poznam dziewczynę, kobietę stosującą lub popierającą zasady Biosłone

Mężczyzna, wysoki brunet (181 cm wzrostu, 77 kg wagi), stanu wolnego, po studiach, pracujący i mieszkający już na stałe w Warszawie, mający pozytywne nastawienie do życia, troskliwy, przyjacielski, potrafiący słuchać i opowiadać, zaprogramowany do życia w rodzinie. Stosuję zasady Biosłone od ponad roku. W zasadzie to nic poważnego mi nie dolega, a stosuję je aby cieszyć się zdrowiem mimo wszystko.
Poznam dziewczynę w wieku do lat 30, stanu wolnego, ceniącą sobie zdrowy tryb życia (zasady Biosłone), dla której ważna jest rodzina, posiadająca wartości w życiu, o dobrym sercu (tu Biosłone pomoże smile, ale też chodzi o podejście do ludzi i świata, empatia wskazana). Za dużo nie ma co wymagać, bo i tak wszystko wyjdzie w praniu. Czekam na odpowiedzi najchętniej od Pań z Warszawy. Podaję e-mail: tomek.bios@tlen.pl
Na wszystkie maile odpowiem.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #2 : 06-01-2014, 20:45 »

Poznam dziewczynę, kobietę stosującą lub popierającą zasady Biosłone.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tomwarek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01.01.2008 DP.01.01.14
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 129

Pozytywny myśliciel!

« Odpowiedz #3 : 07-01-2014, 10:17 »

Tomasz lat 34, jeszcze smile. Szukam dziewczyny z okolic Tczewa, woj. pomorskie, lub okolic Gdańska. Staram się żyć wg zasad Biosłone. Brakuje mi wsparcia, ponieważ nawet rodzina mi nie wierzy i nie akceptuje metod Biosłone. Jestem spokojnym, wrażliwym i myślę, że przyjacielskim facetem. Nie mam żadnych nałogów. Mam 173 cm wzrostu, i teraz ważę tylko około 63 kg. Mój e-mail tomekwar@tcz.pl
« Ostatnia zmiana: 07-01-2014, 11:05 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #4 : 07-01-2014, 10:36 »

Zachęcam do poszukiwań. Poznałem taką dziewczynę 32 lata temu. W tym roku obchodzimy 28 rocznicę ślubu. Dzięki stosowaniu zasad Biosłone (od 6 lat) można żyć w zdrowiu, harmonii i miłości. Im człowiek starszy, tym bardziej to docenia.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #5 : 07-01-2014, 13:31 »

Tomasz, lat 34. Szukam dziewczyny z okolic Tczewa, woj. pomorskie, lub z okolic Gdańska.

Dziś zrobię nagranie i będę ogłoszenia obu Tomków emitować w RadiuBiosłone.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Bitwoman
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 12.12.2012, aktualnie przerwa
Wiadomości: 191

« Odpowiedz #6 : 16-01-2014, 13:40 »

Szukam kobiet z Krakowa i okolic (w stronę Warszawy), wiek 25-35 lat, stosujących zasady Biosłone w celu organizowania spotkań towarzyskich przy kawie. Jeżeli tak jak ja potrzebujesz przegadać z kimś pewne tematy a mąż nie za bardzo się do tego nadaje - napisz.
Mój email: rg_82@vp.pl.
Zapisane

"Być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą." Coelho
Renata, mama Kamili (5) i Daniela (3,5)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #7 : 07-02-2014, 20:17 »

Szukam wolnej kobiety. Jestem spokojny, szczery, wierny, bez nałogów, wzrost 176, waga 60, wykształcenie wyższe. Zachęcam Panie do kontaktu na e-mail: rol23mak@wp.pl
Zapisane
Mia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 64
MO: 20.12.2011
Wiadomości: 271

« Odpowiedz #8 : 08-02-2014, 23:47 »

Może ktoś ze Świdnicy jest na Biosłone, chętnie poznam. 
« Ostatnia zmiana: 09-02-2014, 09:15 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #9 : 09-02-2014, 10:21 »

Ja poznam chętnie miłego pana z Warszawy, porozmawiam o zdrowiu, a nie chorobach jak z większością ludzi, których znam.. Jestem młodą duchem 55-cio latką, super zdrową (lata na Biosłone), 168cm, 61kg, wykształcenie wyższe (PW), lubię sport uprawiać, nie oglądać.
Zapisane
Kaja18
***

Offline Offline

MO: 01.10.2011
Wiadomości: 9

« Odpowiedz #10 : 10-02-2014, 18:22 »

Widziałam na forum parę osób z Gdyni. Można by spotykać się czasami w grupie, żeby porozmawiać, wspierać się, czy wymienić spostrzeżeniami. Niestety cały czas znajomi traktują nas (Biosłonejczyków) jakbyśmy byli z innej planety.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #11 : 11-02-2014, 00:34 »

Kącik towarzyski.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
MajsterKowiczka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 01.09.2010
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 6

WWW
« Odpowiedz #12 : 14-02-2014, 11:06 »

Poznam w celu normalnych rozmów na poziomie, Biosłonejczyków ze Szczecina.
Zapisane

Król był jedyną osobą w kraju, która nie piła wody ze skażonej studni. Wszyscy poddani byli obłąkani z powodu tej wody. Trzeźwy Król leczony był z "szaleństwa". Zagrożony "medykamentami" zgodził się napić trochę wody ze studni. Wkrótce tak jak wszyscy inni i on oszalał, a cały kraj znów się radował.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!