Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 07:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Początki przeziębienia-prośba o porady!  (Przeczytany 6823 razy)
Ewelina
« : 05-02-2008, 11:27 »

Witam wszystkich!

Piję miksturę od 1,5 miesiąca i do wczoraj było w miarę ok. Mam wrażenie, że coś mnie "bierze". Mam stan podgorączkowy, drapie i boli mnie gardło jestem zmęczona i ospała.

Nie chcę brać leków chemicznych, gdyż widzę pozytywne efekty picia mikstury i chcę by tak zostało;) Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek porady co mogłabym przyjmować by się całkiem nie rozchorować! Może znacie jakieś naturalne preparaty, zioła, którymi mogłabym się podleczyć?

Byłabym wdzięczna za informacje:)

Dziękuje wszystkim i pozdrawiam serdecznie:)
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #1 : 05-02-2008, 11:33 »

Jesli nie jest to zbyt uciazliwe nie rob nic poza lezeniem pod ciepla koldra smile wypoc to diabelstwo.No i pij wode malymi lykami.Organizm sie oczyszcza , wiec nie hamuj tego.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 05-02-2008, 12:00 »

Cytat od: Ewelina
Nie chcę brać leków chemicznych
Niechemicznych też niech Pani nie bierze, bo i po co?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #3 : 05-02-2008, 17:16 »

Ewelina
Prawdopodobnie mikstura zaczęła działać. Teraz zależy czy chcesz przyśpieszyć oczyszczanie czy nie. Picie wody z cytryną na pewno pomoże.
Zapisane
Shpeelka
« Odpowiedz #4 : 05-02-2008, 17:20 »

Cytat od: piotr
Ewelina
Prawdopodobnie mikstura zaczęła działać. Teraz zależy czy chcesz przyśpieszyć oczyszczanie czy nie. Picie wody z cytryną na pewno pomoże.


Mysleze nalezy sprawe zostawic wlasnemu torowi, bez przyspieszania... cokolwiek mialas na mysli
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 05-02-2008, 17:33 »

Tak! Też nie jestem zwolennikiem "przyspieszania". Lepiej sprawę pozostawić własnemu organizmowi, który wie co i jak. Nie przeszkadzać - tak jest najlepiej! Może nie tak szybko, ale za to do porządku.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Ewelina
« Odpowiedz #6 : 06-02-2008, 09:23 »

Dziękuje za odpowiedzi.

Rozumiem, że prawdopodobnie mój organizm się oczyszcza.
Zmieniłam dietę, jestem strasznie zapracowana w związku tym wiecznie zmęczona do tego dochodzi oczyszczanie. Jestem osobą pracującą i niestety nie mogę wziąć w chwili obecnej zwolnienia, a pracę muszę wykonywać jak należy. A jak tu pracować jak ma się temperaturę, gardło drapie ogólnie ma się ochotę tylko leżeć w łóżku:)
No nic zobacze jak będzie dalej...Poczekam aż organizm sam sobie z tym poradzi.

Pozdrawiam
Zapisane
Urszulka
« Odpowiedz #7 : 15-02-2008, 08:30 »

Ewelinko. Objawy oczysczania moga byc bardzo rozne. Musisz byc na to przygotowana. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo przez cale zycie pracujemy na swoje choroby. Pozniej wydaje sie nam ze gdy zachorujemy jedna tabletka zalatwi sprawe i tak sie ciagnie. Dopiero gdy dopanie nas "prawdziwa" choroba wpadamy w panike. Nie boj sie oczysczania i poddaj sie temu co dzieje sie z Twoim organizmem - nic nie zdzialasz. Niech sie sam oczyszcza - daj mu szanse. Po pewnym czasie przekonasz sie ze bylo warto.
Pozdrawiam i zycze cierpliwosci
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 15-02-2008, 08:49 »

Cytat od: "Ewelina"
Jestem osobą pracującą i niestety nie mogę wziąć w chwili obecnej zwolnienia, a pracę muszę wykonywać jak należy.

Bzdura! Po prostu trzeba wziąć chorobowe i chorobę odchorować. Nie można przechytrzyć natury.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!