Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kasze  (Przeczytany 27294 razy)
Ernestem
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: Nie stosuję.
Skąd: Świętokrzyskie
Wiadomości: 169

WWW
« Odpowiedz #20 : 05-02-2014, 12:04 »

Czyli dobrą miałem intuicję, żeby odstawić to "badziewie" smile. I chyba już tak pozostanie.
Zapisane
Robi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 01.07.2011, KB, DP I 01.10.2011
Wiadomości: 65

« Odpowiedz #21 : 05-02-2014, 17:27 »

To bardzo Biosłonejskie. Ja ostatnio na samych zapychaczach typu kasza jaglana, gotowane warzywa.
Mam wrażenie, że wszystko inne mi szkodzi. Na samą myśl o mięsie, czy jajkach mi niedobrze. Powtarzam sobie, że trzeba słuchać sygnałów, które wysyła organizm, ale tak naprawdę to nie wiem, czy dobrze robię.
Z moich doświadczeń wynika, że nawet jeden produkt, który nam szkodzi, a spożywamy go niemal codziennie, powoduje reakcje krzyżowe z innymi produktami i ma się wrażenie, że wszystko szkodzi i nie można nic jeść. Problemem może się okazać znalezienie tego produktu. Odstawiamy mięso, i niby jest lepiej, ale dalej coś nie tak, odstawiamy jajka i znowu niby lepiej, ale dalej coś nie tak. I tak aż do eliminacji prawie wszystkiego... U mnie tym produktem okazała się woda mineralna - jedna mocniejsze reakcje dawała, inna słabsze. Po odstawieniu wody mineralnej, po około tygodniu, objawy zaczęły ustępować i się okazuje, że coraz więcej rzeczy mogę jeść, nawet produkty, które dawały ostre reakcje.
Nigdy bym nie przypuszczał, że woda mineralna może dawać takie reakcje, tym bardziej, że zaczyna się niewinnie, bardzo powoli, a objawy ustępują po tygodniu od odstawienia!
« Ostatnia zmiana: 07-02-2014, 13:06 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Mic
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 08.2013 - 09.2014
Wiadomości: 49

« Odpowiedz #22 : 06-02-2014, 21:47 »

Robi, bardzo interesujące, a jakiego producenta to była woda?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #23 : 06-02-2014, 21:50 »

Robi ma rację, też się z takim czymś spotkałem, szkodziła herbata.
Zapisane
Robi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 01.07.2011, KB, DP I 01.10.2011
Wiadomości: 65

« Odpowiedz #24 : 06-02-2014, 23:44 »

Próbowałem kilku producentów: Wielka Pieniawa, Cisowianka, Kinga, Eden, Bonaqa, Kropla Beskidu i kilku innych. Ale to nie znaczy, że u innych osób akurat woda mineralna też będzie szkodzić, również dobrze może to być i banan lub cokolwiek innego.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!