Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Poszukiwany - technolog żywności  (Przeczytany 4069 razy)
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« : 07-02-2014, 18:50 »

Zastanawia mnie dlaczego Ci, którzy skończyli technologię żywności uważają, że niektóre rozpowszechniane przez nas jak i inne strony twierdzenia, to brednie.

Wszystkiego nie pamiętam, ale widuje się to na różnych stronach. Na temat pasteryzowania wypowiadają się pozytywnie i uważają, że nie zabija to witamin - proponując nam kubusie i inne soczki. O kapuście kiszonej i kwaszonej również mają inne zdanie. Nie wiem czy wszyscy, czy tylko niektórzy, ale chętnie poprowadzę polemikę z takim delikwentem, który uważa że siejemy herezję. Tak więc forowicze - czujcie się wolni do zaproszenia na nasze forum.
Zapisane

Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #1 : 08-02-2014, 15:48 »

Mój syn jest technologiem żywności z wykształcenia. Wiele mógłby wyjaśnić, ale nie należy do FORUM.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #2 : 08-02-2014, 15:50 »

A czy również nie zgadza się z wieloma rzeczami, które propaguje Biosłone? Jeżeli tak, to chciałbym aby wyjaśnił swój punkt widzenia.
Zapisane

Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #3 : 10-02-2014, 16:53 »

Jeśli mam pośredniczyć w dyskusji to zrobię to chętnie , ale odpowiadając na konkretnie zadane pytanie.
Obecnie kontakt z moim synem jest głównie telefoniczny i z tego względu ogółu  spraw nie mogę skonsultować. Mogę odpowiadać etapami.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!