Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 06:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kieszonki tłuszczowe  (Przeczytany 2267 razy)
JoannaM
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 20.08.2012
Wiadomości: 21

« : 26-02-2014, 12:25 »

Opiszę krótko problem dotyczący tak zwanych "kieszonek tłuszczowych" na twarzy. I nie chodzi tu o problem z opuchnięciami porannymi oczodołu pod dolną powieką, czy jakichkolwiek innych. Jest to zgrubienie w okolicy kości policzkowej i jest zawsze! Czasem mniej, czasem bardziej wydatne, ale jest. Jeżeli kogoś ten problem dotyczy to wie jak bardzo jest to nieprzyjemna i dokuczliwa przypadłość - zwłaszcza dla kobiet. Podobno to "taka uroda". Na nic zdaje się przyzwyczajanie do tego, polubienie. Dodaje lat, dodaje "optycznego" zmęczenia.
Wydaje się, że jest to trochę rodzinne. Miała to moja mama - w mojej linii ja i brat. Ma to tez niestety moja córka. Do jakiegoś momentu (tak do 18 r. życia) nie było tego zgrubienia, powiększało się stopniowo.
W moim przypadku (po prawie dwóch latach MO, KB i zdrowym jedzeniu) jakby się spłaszczyło ale jest nadal.
Z rozpaczliwych relacji osób dotkniętych tym problemem (w mniejszym czy większym stopniu), próbujących poradzić sobie z tym w różny sposób: (kosmetyki, korektory) - wynika, że jedyny, radykalny i skuteczny sposób to operacyjne usunięcie.
Ale czy na pewno nie ma jakiegoś innego sposobu? Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie?
« Ostatnia zmiana: 26-02-2014, 15:44 wysłane przez Agata » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!