Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto to napisał  (Przeczytany 11140 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 02-03-2014, 16:04 »

Ciekawy jestem, czy zgadniecie, kto to napisał.

Cytat
Zawsze, kiedy tu zaglądałem, wkurzały mnie wypowiedzi Mistrza. Mówiłem, co za porąbany, niewygodny gość - tego nie, tamtego nie... tylko hipokratejskie prawa natury.

Jest to urywek z wątku przeniesionego na zaplecze, do wątków historycznych. Z tego względu moderatorzy nie biorą udziału w konkursie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kasial_70
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02-01-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #1 : 02-03-2014, 16:46 »

Machos?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 02-03-2014, 17:09 »

Rzeczywiście, Machos. Nie wiedziałem, że to będzie takie oczywiste. Miałem w zanadrzu dalszą część wypowiedzi, dla ułatwienia, ale teraz jest to już bezprzedmiotowe. Jednak to dość ciekawe, więc poczytajcie dalej:

Cytat
Kiedy któryś raz z kolei przeczytałem jego wypowiedzi, usiadłem, myślałem i myślałem i byłem coraz bardziej zły, bo to co głosi Mistrz jest wredną, chamską prawdą, że wkurza do potęgi entej. Ja zastanawiałem się, w jakim stanie jest mój organizm maskowany i wygłuszany cały czas suplementami. Zacząłem się normalnie bać, ale to był moment zwrotny w moim życiu. Po odstawieniu zaczęły się dolegliwości wcześniej łatane. Serce wariowało, skakało, to był koszmar. Piłem już tylko MO i dołączyłem koktajle i pełen bojaźni, że pozwoliłem zaufać własnej maszynie naprawczej czekałem każdego dnia. Miałem oto kiedyś żyć pełnią życia prawdziwego, a nie sztucznego, bo tak napisał wariat Słonecki na tym forum. Po gehennie ok. czterech miesięcy zacząłem równać do normalnego życia. Dzisiaj, po prawie dziesięciu miesiącach, mogę z czystym sumieniem powiedzieć: "Tak, warto było". Organizm każdego dnia dziękuje mi za tę prostą drogę do przodu.

Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #3 : 03-03-2014, 17:43 »

Właśnie o mało nie spadłem z krzesła, jak to przeczytałem, tzn. jak przeczytałem, że to ja. Wczoraj zajrzałem do tego wątku, przeczytałem pierwszy post z zacytowanym tekstem, trochę pomyślałem i nawet do głowy mi nie przyszło.

Teraz przeczytałem post Kasial_70 i sobie od razu pomyślałem, o kogo ona pyta, o mnie? Przecież to nie ja.

A to ja? No proszę.

Kasial_70 znasz mnie lepiej ode mnie. Brawo!
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kasial_70
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 02-01-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #4 : 03-03-2014, 18:32 »

Pamiętam (jak przez mgłę) ten post, a dodatkowo Twój styl wypowiedzi jest na tyle charakterystyczny, że nie miałam wielkich wątpliwości. smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!