Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Remont kręgosłupa a masaż?  (Przeczytany 3379 razy)
G4H
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 33
MO: 01.10.2012
Skąd: Poznań
Wiadomości: 72

« : 07-04-2014, 08:47 »


Otóż, jak już gdzieś wspominałem, po wprowadzeniu koktajli cytrynowych rozpoczął się remont kręgosłupa na praktycznie całej jego długości. Miejsca, w których boli doskonale przypominają mi jakie krzywdy mu wyrządziłem, ale do rzeczy. Czy w takim przypadku faktycznie jest wskazany masaż? Mistrz pisze o masażu Shiatsu i faktycznie znalazłem kilka osób w Poznaniu, a plecy bolą z dnia na dzień mocniej co samo w sobie nie przeszkadza mi, ale drżą mi kończyny, nogi słabną jak wchodzę po schodach czy podbiegam na autobus.

Jak postępować?
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #1 : 07-04-2014, 10:50 »

Częstą reakcją organizmu w początkowej fazie kuracji koktajlem cytrynowym jest „wszechogarniający” ból będący przejawem ustępowania zmian zwyrodnieniowych stawów, ścięgien i więzadeł. W takim przypadku należy ten ból przetrzymać, jeśli jest do wytrzymania, albo zrobić trzy-, czterodniową przerwę w kuracji.

Jak nie wytrzymujesz, to zrób przerwę.

Z tego co wiem, to ten masaż nie ma na celu delikatnego masowania dla relaksu, tylko właśnie pogonienie organizmu do zrobienia porządku ze złogami zlokalizowanymi na kręgosłupie. To Ci może pomoże, ale raczej nie w zmniejszeniu objawów.
Zapisane

Kasandra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #2 : 07-04-2014, 13:02 »

Dostałam informację o Instytucie Ackermana-Sztokholm w Poznaniu, w którym to pomogli znajomemu na uciążliwe problemy z kręgosłupem, bez operacji i leków. Może ktoś z forumowiczów miał kontakt z tym Instytutem. Mnie akurat kręgosłup nie boli lecz kolana. Zdaję sobie sprawę, że trzeba wiele lat w dochodzeniu do zdrowia przy zachowaniu zasad Biosłone.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!