Niemedyczne forum zdrowia
24-10-2017, 13:12 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Dopad這 go zdrowie i sponiewiera這  (Przeczytany 93292 razy)
Pkamil

P貫: M篹czyzna
MO: 12/2014 --->
Wiedza:
Sk康: Polska
Wiadomo軼i: 79

« Odpowiedz #220 : 17-02-2016, 09:53 »

Wczoraj na sen sobie zapoda貫m 11 stron tego w徠ku. Nie da貫m rady wszystkiego na raz. Z豉pa mnie nocny g堯d. Ze瘸r貫m 2 laski kie豚asy. Cholerne Bios這ne, to przez to forum musz je嗆 po nocach:). To wasza wina. Teraz mi w brzuchu tam si co przelewa. Oby nikt tego bez kontekstu nie wykorzysta, bo to tylko 瘸rcik.
Doko鎍zy貫m porankiem z nadziej, 瞠 si rozbawi na dobry pocz徠ek dnia, a ostatnie posty to nuda.

Mo瞠 jestem 鄴速odziobem i co ja tam wiem, ale:
- nigdy nie czu貫m si tu, na forum Bios這ne, zmuszany do czegokolwiek
- no mo瞠 niekt鏎zy s zmuszani do poprawnej polszczyzny, ale to chyba nie jest kwestia zdrowotna
- a mo瞠 jednak jest, bo jak kto sobie nie potrafi 4 (na krzy) prostych zasad pisowni przyswoi i korzysta ze s這wnika, to chyba problem z tak mas, zwan mas szar
- a po wklejanych cytatach z "tych innych for闚" wida, 瞠 tam nie tylko nowo軼i zdrowotne, ale i nowe zasady j瞛yka polskiego wprowadzaj
- mo瞠 oni po prostu chcieli by modni, tacy nowocze郾i, nowatorscy
- mam do czynienia z by造mi alko-uzale積ie鎍ami, to bardzo narcystyczni ludzie s, cho na pierwszy rzut oka tego nie wida
- ale jak tak na spokojnie przeanalizujesz zachowanie, wida najpodlejszy rodzaj narcyzmu
- takie osoby cz瘰to zarzucaj innym zap璠y narcystyczne - to te wida w tekstach tych "spoko" czy "nie spoko" ludzi i "zibi" osobnik闚
- i to tak ewidentnie wida
- a wi璚 nikt mnie do niczego nie zmusza, nie ze wszystkim si zgadzam, o czym tu czytam, a w dodatku pisz o tym bez jakichkolwiek opor闚
- jako przyk豉d podam alkohol i fajki i moje pociski w kt鏎ym z w徠k闚 w tej materii
- nie jadam te 鈍inek, bo nie lubi
- pana J霩efa nie nazywam i nie uwa瘸m za mistrza - cho napisa貫m, 瞠 jest mistrzem tego forum, ale to chyba jest zgodne z prawd
- oczywi軼ie, co te ju raz pisa貫m, w por闚naniu z tymi tam odszczepie鎍ami jest te mistrzem j瞛yka polskiego
- moim mistrzem jest ... pkamil; jestem ma造m narcyzem
- ja tam jadu specjalnie du穎 w tym nie widz - zwyk豉 wymiana zda z lekkimi pstryczkami w nos
- odszczepie鎍y tak maj, musz si czym odr騜nia od tych, od kt鏎ych si odszczepili: poprawny j瞛yk versus brzydki j瞛yk, dobre praktyki vs z貫 praktyki
- najpierw zepsuli sobie zdrowie i 篡cie z w豉snej g逝poty, w krytycznej sytuacji przysz這 ol郾ienie i zaprzestali "leczenia" skutk闚 swojej g逝poty produktami BIG F, bo te mia造 gorsze skutki uboczne ni g逝pota - przesilenie skutk闚 ubocznych
- w chwili tego ol郾ienia trafili tu, ale chyba z g逝poty si do ko鎍a nie wyleczyli, bo wida nadal szukaj 鈔odk闚
- k#$?:@#a czekam na ten STUPIDOlux od BIG F, nawet si za這篡貫m jaki czas temu, 瞠 niebawem taki lek wypuszcz dla mot這chu; mot這ch wszystko 造ka, oj czekam na ten ubaw
- ju nawet zacz瘭i reklamowa - serial "Bez limit闚", taki ameryka雟ki:)
- pan J霩ef jest bardzo odwa積ym cz這wiekiem, co jest cech wiadomo jakich ludzi, pisze otwarcie o sprawach, o kt鏎ych inni ze strachu milcz
- ze strachu przed spo貫cze雟twem, chorym spo貫cze雟twem, kt鏎e jak wiadomo potrafi zepsu odwa積ym ludziom w徠rob
- za t odwag wielki szacun
- a tak z ciekawo軼i: troch czasu min窸o, wi璚 zapytam - wiadomo czy odszczepie鎍om sraczka na zdrowie wysz豉? czy kto widzia ich aktualne podpisy - dosz造 nowe modele i metody dopadania?
- napisa豚ym co jeszcze, ale musz do sklepu lecie, po JAJKA
- bo jak nie zjem jajek na 郾iadanie, to mnie zadek sw璠zi

„Nie jest miar zdrowia by dobrze przystosowanym do g喚boko chorego spo貫cze雟twa” - Krishnamurti
Wrady

MO: 01.06.2017; DP 01.05.2017;
Wiadomo軼i: 25

« Odpowiedz #221 : 24-03-2017, 02:36 »

- a tak z ciekawo軼i: troch czasu min窸o, wi璚 zapytam - wiadomo czy odszczepie鎍om sraczka na zdrowie wysz豉? czy kto widzia ich aktualne podpisy - dosz造 nowe modele i metody dopadania?

Nie wiem czy dok豉dnie o to Ci chodzi這, ale przypadkiem trafi貫m na taki oto blog.

http://zdrowieapolityka.blogspot.com/
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:
Wiadomo軼i: 4.497

« Odpowiedz #222 : 24-03-2017, 09:35 »

Dopiero co go linkowa貫m, ale chodzi這 o co innego - http://www.lekarstwonaraka.com.pl/forum/
Zibi troch marudny jest, ja to samo napisa豚ym w trzech zdaniach.

I nic mnie nie obchodzi, bo p造n na popsutej 這dzi.
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!