Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:55 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Dopad³o go zdrowie i sponiewiera³o  (Przeczytany 233630 razy)
Pkamil
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 12/2014 --->
Wiedza:
Sk±d: Polska
Wiadomo¶ci: 78

« Odpowiedz #220 : 17-02-2016, 08:53 »

Wczoraj na sen sobie zapoda³em 11 stron tego w±tku. Nie da³em rady wszystkiego na raz. Z³apa³ mnie nocny g³ód. Ze¿ar³em 2 laski kie³basy. Cholerne Bios³one, to przez to forum muszê je¶æ po nocach:). To wasza wina. Teraz mi w brzuchu tam siê co¶ przelewa. Oby nikt tego bez kontekstu nie wykorzysta³, bo to tylko ¿arcik.
Dokoñczy³em porankiem z nadziej±, ¿e siê rozbawiê na dobry pocz±tek dnia, a ostatnie posty to nuda.

Mo¿e jestem ¿ó³todziobem i co ja tam wiem, ale:
- nigdy nie czu³em siê tu, na forum Bios³one, zmuszany do czegokolwiek
- no mo¿e niektórzy s± zmuszani do poprawnej polszczyzny, ale to chyba nie jest kwestia zdrowotna
- a mo¿e jednak jest, bo jak kto¶ sobie nie potrafi 4 (na krzy¿) prostych zasad pisowni przyswoiæ i korzystaæ ze s³ownika, to chyba problem z tak± mas±, zwan± mas± szar±
- a po wklejanych cytatach z "tych innych forów" widaæ, ¿e tam nie tylko nowo¶ci zdrowotne, ale i nowe zasady jêzyka polskiego wprowadzaj±
- mo¿e oni po prostu chcieli byæ modni, tacy nowocze¶ni, nowatorscy
- mam do czynienia z by³ymi alko-uzale¿nieñcami, to bardzo narcystyczni ludzie s±, choæ na pierwszy rzut oka tego nie widaæ
- ale jak tak na spokojnie przeanalizujesz zachowanie, widaæ najpodlejszy rodzaj narcyzmu
- takie osoby czêsto zarzucaj± innym zapêdy narcystyczne - to te¿ widaæ w tekstach tych "spoko" czy "nie spoko" ludzi i "zibi" osobników
- i to tak ewidentnie widaæ
- a wiêc nikt mnie do niczego nie zmusza, nie ze wszystkim siê zgadzam, o czym tu czytam, a w dodatku piszê o tym bez jakichkolwiek oporów
- jako przyk³ad podam alkohol i fajki i moje pociski w którym¶ z w±tków w tej materii
- nie jadam te¿ ¶winek, bo nie lubiê
- pana Józefa nie nazywam i nie uwa¿am za mistrza - choæ napisa³em, ¿e jest mistrzem tego forum, ale to chyba jest zgodne z prawd±
- oczywi¶cie, co te¿ ju¿ raz pisa³em, w porównaniu z tymi tam odszczepieñcami jest te¿ mistrzem jêzyka polskiego
- moim mistrzem jest ... pkamil; jestem ma³ym narcyzem
- ja tam jadu specjalnie du¿o w tym nie widzê - zwyk³a wymiana zdañ z lekkimi pstryczkami w nos
- odszczepieñcy tak maj±, musz± siê czym¶ odró¿niaæ od tych, od których siê odszczepili: poprawny jêzyk versus brzydki jêzyk, dobre praktyki vs z³e praktyki
- najpierw zepsuli sobie zdrowie i ¿ycie z w³asnej g³upoty, w krytycznej sytuacji przysz³o ol¶nienie i zaprzestali "leczenia" skutków swojej g³upoty produktami BIG F, bo te mia³y gorsze skutki uboczne ni¿ g³upota - przesilenie skutków ubocznych
- w chwili tego ol¶nienia trafili tu, ale chyba z g³upoty siê do koñca nie wyleczyli, bo widaæ nadal szukaj± ¶rodków
- k#$?:@#a czekam na ten STUPIDOlux od BIG F, nawet siê za³o¿y³em jaki¶ czas temu, ¿e niebawem taki lek wypuszcz± dla mot³ochu; mot³och wszystko ³yka, oj czekam na ten ubaw
- ju¿ nawet zaczêli reklamowaæ - serial "Bez limitów", taki amerykañski:)
- pan Józef jest bardzo odwa¿nym cz³owiekiem, co jest cech± wiadomo jakich ludzi, pisze otwarcie o sprawach, o których inni ze strachu milcz±
- ze strachu przed spo³eczeñstwem, chorym spo³eczeñstwem, które jak wiadomo potrafi zepsuæ odwa¿nym ludziom w±trobê
- za tê odwagê wielki szacun
- a tak z ciekawo¶ci: trochê czasu minê³o, wiêc zapytam - wiadomo czy odszczepieñcom sraczka na zdrowie wysz³a? czy kto¶ widzia³ ich aktualne podpisy - dosz³y nowe modele i metody dopadania?
- napisa³bym co¶ jeszcze, ale muszê do sklepu lecieæ, po JAJKA
- bo jak nie zjem jajek na ¶niadanie, to mnie zadek swêdzi
Zapisane

„Nie jest miar± zdrowia byæ dobrze przystosowanym do g³êboko chorego spo³eczeñstwa” - Krishnamurti
Wrady
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 35

« Odpowiedz #221 : 24-03-2017, 01:36 »


- a tak z ciekawo¶ci: trochê czasu minê³o, wiêc zapytam - wiadomo czy odszczepieñcom sraczka na zdrowie wysz³a? czy kto¶ widzia³ ich aktualne podpisy - dosz³y nowe modele i metody dopadania?


Nie wiem czy dok³adnie o to Ci chodzi³o, ale przypadkiem trafi³em na taki oto blog.

http://zdrowieapolityka.blogspot.com/
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #222 : 24-03-2017, 08:35 »

Dopiero co go linkowa³em, ale chodzi³o o co¶ innego - http://www.lekarstwonaraka.com.pl/forum/
Zibi trochê marudny jest, ja to samo napisa³bym w trzech zdaniach.
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!