Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 14:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wychudzenie i dziwne dolegliwości.  (Przeczytany 5159 razy)
Draq
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 15

« : 22-06-2014, 14:18 »

Chciałbym przedstawić moją historię.
Dolegliwości:
-mgła umysłowa
-brak smaku, węchu
-bóle głowy, uszu, zatok
-uczucie ścisku całego ciała
-ból płuc
-ucisk po lewej stronie brzucha. Kłucie, czasami przy wdechu, jedzeniu, piciu, lub gdy jama brzuszna robi się pusta. Ból ten promieniuje do pleców. Często również ból męczy mnie w dolnej części jamy brzusznej;
-ból całego podbrzusza i jelit
-wzdęcia jelit, uczucie pełności po niewielkim posiłku
-brak apetytu
-uczucie suchości w brzuchu
-słabe czucie ciała, szczególnie nóg

Zauważyłem, że moje problemy powiększały się wraz z przejedzeniem na noc. Miałem wtedy bardzo mocny ból z lewej strony brzucha i pleców, dziwne drgawki. Czułem się jakby zatruty. Po każdym takim incydencie traciłem na wadze. Kiedyś występowało to najczęściej po słodyczach. Potem w takich sytuacjach doszły bóle nad oczami. Na słodycze kusiłem się podświadomie ze względu na zastrzyk energii, po innym pożywieniu czułem się zatkany.
Kiedyś wyliczyłem, że mogę zjeść maksymalnie 1000 kcal, potem było to 600. By poczuć apetyt i móc cokolwiek zjeść dużo się ruszałem i ćwiczyłem. Gdy dostatecznie rozruszałem to bolące miejsce po lewej stronie, to dolegliwości jakby mijały, czułem gorąco przez jakiś czas i dopiero wtedy mogłem zjeść – ale i tak były to małe ilości. Jakiś czas sobie tak radziłem, ale wiem, że to nie likwidowało przyczyny. Często po rozruszaniu się drgawki pojawiały się z powrotem. Nie zawsze miałem na to siły, ale czasem po dłuższym maratonie, gdy porządnie się rozgrzałem, czułem jak puszcza mi opasające napięcie z pleców nad nerkami (zawsze wiązałem to z jelitami), gorąco napływało mi do ciała i płuc. Zacząłem czuć się jak człowiek. Gdy wracałem do domu to kładąc się czułem, że zapadam w zdrowy sen, jakiego wcześniej nie doświadczałem. Czasami pojawiały się objawy grypy. Czułem, że ciało zaczyna zaleczać jakąś infekcję.

Obecnie nawet po napiciu się wody czuję kłucie i dziwne dreszcze po lewej stronie. Tracę świadomość, czuję ciężkość, nie mogę ruszyć lewą ręką. Czuję się jeszcze większym kaleką, nie wiem co się dzieje.
Kiedyś jeszcze odbijało mi się kwasem, czułem kiedy powinienem przestać jeść. Obecnie po zjedzeniu nie czuję by cokolwiek działo się w brzuchu i czuję jakby suchość.

Od długiego czasu nie jem śmieciowego jedzenia. Źle się czułem po produktach mlecznych, owocach i cukrze. Najlepiej czuję się po produktach nie wzdymających, czyli białkowych i ryżu – jednak czułem się po nich wyjałowiony po dłuższym czasie.

Obecnie mam 46 kg przy wzroście 187. Niedawno trafiłem do szpitala, gdzie zrobili mi tg brzucha gastroskopię, kolonoskopię i szereg innych badań. Wypisali mnie ledwo żywego z nerwicą, bo nic nie znaleźli prócz anemii i złogów na nerkach 6mm i 5mm. Kiedyś robiąc prywatnie badanie gastroskopii lekarz wykrył refluks żółciowy – ciemnozielony płyn podrażniający błonę śluzową żołądka.
 
Wczoraj przez telefon dowiedziałem się, że przyszły wyniki wycinków z kolonoskopii, które wskazują na lekkie zapalenie jelita cienkiego – cokolwiek to oznacza. Dokładny opis przedstawi mi jutro lekarz.
Bez względu na to, czy mam nieszczelne jelito, candidę, chorobę crohna, itp., to niepokoi mnie ten ból po lewej stronie, który pogarsza mi czucie ciała i coraz większy niedowład, osłabienie świadomości. Czuję się ledwo żywy. Nie ufam lekarzom, dlatego piszę tutaj.

Przez 5 dni nic nie jadłem, bo nie mogłem. Chciałbym wiedzieć co zacząć jeść by się odbudować a jednocześnie nie zanieczyszczać organizmu. Mam wrażenie, że jedzenie przeze mnie nie przechodzi, a już nie mam siły się ruszać.

Za wszelkie porady serdecznie dziękuję.

Ps. Zaobserwowałem, że przy tym zatkaniu mam obłożony pofałdowany po bokach język i ucisk w gardle. Gdy mi to zatkanie mija i czuję, że mogę zjeść, to czuję większą produkcję śliny, język jest czerwony i czuję dużą objętość brzucha.
« Ostatnia zmiana: 22-06-2014, 20:30 wysłane przez Agata » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1 : 22-06-2014, 20:54 »

Cytat
Przez 5 dni nic nie jadłem, bo nie mogłem.
W tym okresie nic Ciebie nie bolało?
Zapisane
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #2 : 22-06-2014, 21:12 »

Na co czekasz!? Zaczynaj od jutra z MO!!!
Zapisane
Draq
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #3 : 23-06-2014, 13:00 »

Cytat
W tym okresie nic Ciebie nie bolało?
Troszkę mniej ale bolało, nadal boli.

Przed chwilą otrzymałem wynik badania:
okolica: jelito cienkie [T-64000]
Drobne fragmenty błony śluzowej jelita cienkiego z cechami nieznacznie zaznaczonego, przewlekłego, niespecyficznego stanu zapalnego.

Wiem że nie zajmujecie się tutaj takimi rzeczami, ale może ktoś się z czymś takim spotkał?
Cytat
Na co czekasz!? Zaczynaj od jutra z MO!!!
A to swoją drogą.
Zapisane
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #4 : 23-06-2014, 21:30 »

Wszystko wskazuje więc, że powinieneś zająć się konsekwentnie jelitami!
Miałam nadzieję, że Twój profil będzie wzbogacony o datę rozpoczęcia picia MO!? Odwagi! Nie kombinuj tylko zaczynaj, bo może być jeszcze gorzej...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!