Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 02:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Drętwienie i ból rąk w nocy  (Przeczytany 4382 razy)
Oliwka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2005
Skąd: Polska
Wiadomości: 94

« : 23-06-2014, 15:31 »

Mam zmiany w kręgosłupie szyjnym(rtg), boli mnie też dolna część kręgosłupa z lewej strony w "dołku". Mam pracę siedzącą, poza tym przez ostatnie lata nadwyrężyłam sobie kręgosłup dźwigając zakupy a także pracami na działce. Efektem tego jest duże drętwienie,pieczenie i ból rąk w nocy, bez względu od pozycji jaką wybieram. Drętwienie przechodzi mi po około 15 min. tylko w pozycji stojącej. Czasami budzę się parę razy w nocy, więc jest to męczące. Neurolog zlecił mi ćwiczenia, laser i wirówki na ręce, ale to dopiero w sierpniu. Dzisiejsza noc była koszmarem. Po dwóch pracowitych dniach na działce mocno nadwyrężyłam kręgosłup i ręce i myślałam że wyląduję na izbie przyjęć. Po 2 godzinach spania obudził mnie niesamowity ból. Lewą dłoń-szczególnie środkowy i wskazujący palec miałam całkowicie zdrętwiałe, z bólu zrobiło mi się niedobrze i słabo. Nie pomagało ani rozcieranie, ani polewanie gorącą i zimną wodą. Trwało to 50 min., ręka była zimna i blada. Dopiero gdy wypiłam Venoforton i nachyliłam się do przodu głową w dół, zaczęło ustępować. Gdy zmęczona położyłam się spać, po półtorej godziny obudził mnie znowu narastający ból. Dziś wykupiłam i wzięłam lek od neurologa Nilogrin poprawiający krążenie, bo boję się kolejnej nocy i tego żeby nie nastąpiła martwica tkanek przy tak długim niedokrwieniu. Może ktoś ma jakiś sprawdzony sposób żeby złagodzić te dolegliwości?
Zapisane

nie można przyrody inaczej zwyciężyć niż przez to, że się jej słucha
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 23-06-2014, 15:38 »

Cytat
Może ktoś ma jakiś sprawdzony sposób żeby złagodzić te dolegliwości?
Bez masażu się nie obejdzie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!