Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 05:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spuchnięte węzły, śledziona, celiakia.  (Przeczytany 3414 razy)
Diana202
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.11.2012
Wiadomości: 10

« : 29-06-2014, 15:45 »

Mam 29 lat i moje dolegliwości ciągną się już pięć lat, ale skupie się tylko na stanie obecnym. Tak naprawdę tragicznie zaczęło być pół roku temu kiedy byłam w siódmym miesiącu ciąży, a pogorszyło się jeszcze bardziej po tym jak przy porodzie podali mi dużą dawkę penicyliny, żeby uchronić dziecko od zarażenia się bakterią którą wykryli u mnie. W chwili obecnej mam bardzo spuchnietę jelita, brzuch wygląda jakbym była co najmniej w czwartym miesiącu ciąży. Mam spuchnięte węzły szyjne, z prawej strony twarzy tak jakby zatoki, czasem czuję jak wydzielina narasta na całej połowie twarzy i idzie aż w rękę. Mam również jakby takie górki po obu stronach szyi, gdzie szyja łączy się z barkiem. Do tego śledziona jest cały czas powiększona i często czuje jak mnie boli. Język jest blady i spuchnięty, na około jakby miał falbankę. Po ciąży zaczęłam pić MO,przeszłam na DP, etap pierwszy, do tego pije dwa KB dziennie i staram się jeść po garści kapusty kiszonej trzy razy dziennie. Na początku zaczęło być lepiej,wydzielina zaczęła mi się odrywać i oczyszczać przez nos, śledziona przestała boleć, jelita zaczęły lepiej pracować, o woda schodziła z organizmu. I nagle coś się stało i wszystko wróciło, chociaż ja jadłam i stosowałam cały czas to samo. Ponieważ bardzo spuchłam, postanowiłam wziąść probiotyki, które stosowałam przez kolejne pięć dni. Wiem,że nie powinnam,ale w desperacji człowiek różne rzeczy robi. Najpierw zaczęła ze mnie schodzić woda, jelita się oczyściły,nos też. Myślałam,że w końcu znalazłam złoty środek, lecz już na trzeci dzień okazało się,że tabletki są za silne. Zaczęłam mieć biegunki i bardzo się pocić,szczególnie po nocy wstawałam cała mokra i do tego z dnia na dzień coraz słabsza. Już sama nie wiem co dalej robić. Czy MO, DP,KB plus kiszona kapusta są w stanie mnie wyleczyć, czy powinnam jeszcze coś stosować? Czy jest/był ktoś w podobnej sytuacji?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!