Niemedyczne forum zdrowia
28-05-2017, 22:24 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Radiobios這ne --> www.radiobioslone.pl

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Jestem zmartwiona efektami, kt鏎e innych by cieszy造  (Przeczytany 11909 razy)
Selone

P貫: Kobieta
MO: 9 lipca 2014
Sk康: Ancona - W這chy
Wiadomo軼i: 14

« : 08-08-2014, 10:22 »

W豉郾ie min窸y 2 miesi帷e odk康 odstawi豉m gluten, jutro minie miesi帷 odk康 pij MO i ss olej.
Korzy軼i:
  • Cofanie si siwizny,
  • ca趾owity brak migren,
  • super samopoczucie o ka盥ej porze dnia,
  • sk鏎a nie wymaga nak豉dania balsamu - nie jest ju chorobliwie sucha,
  • w這sy i paznokcie rosn jak szalone,
  • brak potrzeby u篡wania antyperspirant闚,
  • regularne wypr騜nianie,
  • brak potrzeby podjadania mi璠zy posi趾ami,
  • zatoki czyszcz si pi瘯nie,
  • brak potrzeby czyszczenia nosa nawet po nurkowaniu w morzu,
..jest tego jeszcze sporo.

Straty: (trudno to nazwa strat, bo z jednej strony jest to jaki pow鏚 do rado軼i, ale...)
jem wszystko i du穎, nie chodz g這dna, a mimo wszystko chudn i to mnie martwi bo by豉m ju wystarczaj帷o chuda, a teraz nogi i r璚e mam jak patyczki, twarz obci庵ni皻a sk鏎 i nie wiem co mam z tym fantem zrobi. W sumie ca豉 moja rodzina to chudzielce i prawdopodobnie b璠 musia豉 zaakceptowa fakt, 瞠 jestem chuda, ale mo瞠 jest jaki spos鏏 na zdrowe przytycie?

Nie chc i嗆 na si這wni i budowa mi窷nie bo b璠 wygl康a komicznie, chuda z napompowanymi balonikami.
« Ostatnia zmiana: 15-01-2016, 14:19 wys豉ne przez Gloria » Zapisane
Luciano
*

P貫: M篹czyzna
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 550

« Odpowiedz #1 : 08-08-2014, 11:12 »

Geny jak捷 tam rol odgrywaj, ale ka盥y mo瞠 stosunkowo szybko przyty (i straci zdrowie). biggrin
Przede wszystkim powinna napisa jak wygl康a tw鎩 codzienny jad這spis. Dzi瘯i temu b璠ziemy wiedzie czy czego tam brakuje lub jest za du穎 i ewentualnie co doradzi. Wygl康a na to, 瞠 nie pijesz KB i tutaj proponowa豚ym zacz望. Warto dodawa do niego siemi konopne.

Dodam tylko, 瞠 rzeczywi軼ie inni osi庵aj帷 takie efekty skakali by ze szcz窷cia. smile

W mocnych szponach chwili upadku,
nie skrzywi si, ani nie mrugnie mi oko.
Pod nat這kiem zdarze bez przypadku,
cho czo這 we krwi, to uniesione wysoko.
Udana
*

MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 1.081

« Odpowiedz #2 : 08-08-2014, 11:35 »

Jest ca造 dzia na forum i wiele temat闚:
http://forum.bioslone.pl/index.php?board=136.0
Poczytaj mo瞠 znajdzisz dla siebie jakie podpowiedzi.

Nawet najdalsza podr騜 zaczyna si od pierwszego kroku...
Tashideley

MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 578

« Odpowiedz #3 : 08-08-2014, 11:49 »

Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 te gwa速ownie schud豉m po odstawieniu glutenu i b璠帷 na DPI (minus 8 kg) - dopiero po kilku miesi帷ach oragnizm sam uregulowa wag, a mnie przyby這 2-3 kg.
Greyhound
« Odpowiedz #4 : 08-08-2014, 11:54 »

W豉郾ie min窸y 2 miesi帷e odk康 odstawi豉m gluten, jutro minie miesi帷 odk康 pij MO i ss olej.
Korzy軼i:
  • Cofanie si siwizny,
  • ca趾owity brak migren,
  • super samopoczucie o ka盥ej porze dnia,
  • sk鏎a nie wymaga nak豉dania balsamu - nie jest ju chorobliwie sucha,
  • w這sy i paznokcie rosn jak szalone,
  • brak potrzeby u篡wania antyperspirant闚,
  • regularne wypr騜nianie,
  • brak potrzeby podjadania mi璠zy posi趾ami,
  • zatoki czyszcz si pi瘯nie,
  • brak potrzeby czyszczenia nosa nawet po nurkowaniu w morzu,
..jest tego jeszcze sporo.

Straty: (trudno to nazwa strat, bo z jednej strony jest to jaki pow鏚 do rado軼i, ale...)
jem wszystko i du穎, nie chodz g這dna, a mimo wszystko chudn i to mnie martwi bo by豉m ju wystarczaj帷o chuda, a teraz nogi i r璚e mam jak patyczki, twarz obci庵ni皻a sk鏎 i nie wiem co mam z tym fantem zrobi. W sumie ca豉 moja rodzina to chudzielce i prawdopodobnie b璠 musia豉 zaakceptowa fakt, 瞠 jestem chuda, ale mo瞠 jest jaki spos鏏 na zdrowe przytycie?

Nie chc i嗆 na si這wni i budowa mi窷nie bo b璠 wygl康a komicznie, chuda z napompowanymi balonikami.

smile U鄉iecha貫m si ca造 czas czytaj帷 twojego posta. Witaj w klubie. U mnie by這 tak samo. Spadek wagi to typowa reakcja na odstawienie zb騜. Potem przybiera si na wadze. Jest z tym bardzo r騜nie. Jedni przybieraj po trzech miesi帷ach inni po trzech latach.
Si這wni sobie odpu嗆. Niech to b璠zie ruch kt鏎y sprawia przyjemno嗆. Kiedy organizm poza豉twia swoje sprawy zwi您ane z naprawianiem czego tu i tam i ureguluje si gospodarka hormonalna to zaczniesz stopniowo przybiera na wadze.
砰cz wytrwa這軼i. smile
« Ostatnia zmiana: 08-08-2014, 12:08 wys豉ne przez Grey » Zapisane
Kuba

P貫: M篹czyzna
MO: 28-07-2014
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 7

« Odpowiedz #5 : 08-08-2014, 14:14 »

A jak, komu si這wnia sprawia przyjemno嗆 to te ma nie 獞iczy, bo ty tak piszesz?
Selone

MO: 9 lipca 2014
Sk康: Ancona - W這chy
Wiadomo軼i: 14

« Odpowiedz #6 : 08-08-2014, 15:10 »

Wygl康a na to, 瞠 nie pijesz KB i tutaj proponowa豚ym zacz望. Warto dodawa do niego siemi konopne.

Dodam tylko, 瞠 rzeczywi軼ie inni osi庵aj帷 takie efekty skakali by ze szcz窷cia. smile

Zapomnia豉m napisa, 瞠 robi codziennie koktajl b這nnikowy, kt鏎y sk豉da si z jednego lub dw鏂h banan闚, w zale積o軼i czy chc mie wi璚ej porcji czy tylko jedn, oraz 1 kiwi i po 造盧e sto這wej nasion z dyni, s這necznika, siemienia lnianego i ostropestu plamistego.

Tutaj doda豉m jeszcze jeden sk豉dnik. Nie wiem czy dobrze, ale siemi lniane w koktajlu mi nie smakuje i jego smak psuje mi ca陰 przyjemno嗆 picia koktajlu, natomiast opr鏂z KB codziennie rano wsypuj 造磬 sto這w siemienia do szklanki, dolewam wody do po這wy i zostawiam na ca造 dzie. Wieczorem wypijam t 瞠latyn i musz Wam powiedzie, 瞠 smakuje mi niesamowicie, niezmielony ma zupe軟ie inny smak.

Uspokoi豉m si nieco, a co do 獞icze na si這wni, rzeczywi軼ie wola豉bym rower czy rolki ni si這wni. To ma sens, 瞠 ka盥y wysi貫k ma by przyjemno軼i a nie czym monotonnym jak si這wnia, cho ja lubi豉m bardzo si這wni, tyle, 瞠 teraz, jak napisa豉m wy瞠j, ze wzgl璠u na swoj chudo嗆 mog豉bym wygl康a tylko gorzej.
Greyhound
« Odpowiedz #7 : 08-08-2014, 15:31 »

A jak, komu si這wnia sprawia przyjemno嗆 to te ma nie 獞iczy, bo ty tak piszesz?

Selone jest w fazie zmian. Bez sensu by這 by teraz obci捫a organizm intensywnym wysi趾iem na si這wni.
Na regulacj poszczeg鏊nych uk豉d闚 organizmu najlepiej wp造wa d逝窺zy wysi貫k o 鈔edniej intensywno軼i.

Je郵i komu sprawia przyjemno嗆 przerzucanie 瞠laza w zamkni皻ym pomieszczeniu to nie moja sprawa. Znam g逝psze zaj璚ia.
Lepiej por帳a drzewo na zim, przekopa ogr鏚ek itp bo z tego jest jaki po篡tek.
D逝gotrwa造 wysi貫k powy瞠j 80% mo磧iwo軼i przyni鏀 by u Selone skutek odwrotny do zamierzonego.
Namidairo
« Odpowiedz #8 : 08-08-2014, 19:31 »

#Selone
Z perspektywy wygl康u zewn皻rznego fakt, 瞠 Tw鎩 organizm nie magazynuje du篡ch ilo軼i tkanki t逝szczowej, jest powodem do dumy. W dzisiejszych czasach bycie szczup造m jest o wiele bardziej atrakcyjne, ni Ci si wydaje. Je郵i jeste bardzo ko軼ista, przyczyn mo瞠 by zbyt ma豉 ilo嗆 tkanki mi窷niowej, co nie jest problemem, bo na proponowanej tu wysokobia趾owej diecie z czasem nabierzesz tej "w豉軼iwej" masy (chocia si這wnia by tu bardzo pomog豉).

Lista Twoich korzy軼i w tak kr鏒kim czasie jest osza豉miaj帷a, albo raczej nieprawdopodobna, zwa篡wszy na to, 瞠 w pocz徠kowym okresie MO zazwyczaj jest gorzej.
« Ostatnia zmiana: 09-08-2014, 11:13 wys豉ne przez Mistrz » Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #9 : 08-08-2014, 20:10 »

#Selone
Z perspektywy wygl康u zewn皻rznego, fakt, 瞠 Tw鎩 organizm nie magazynuje du篡ch ilo軼i tkanki t逝szczowej jest powodem do dumy. W dzisiejszych czasach bycie szczup造m jest o wiele bardziej atrakcyjne ni Ci si wydaje. Je郵i jeste bardzo ko軼ista, przyczyn mo瞠 by zbyt ma豉 ilo嗆 tkanki mi窷niowej, co nie jest problemem bo na proponowanej tu wysokobia趾owej diecie z czasem nabierzesz tej "w豉軼iwej" masy (chocia si這wnia by tu bardzo pomog豉).

Lista Twoich korzy軼i w tak kr鏒kim czasie jest osza豉miaj帷a albo raczej nieprawdopodobna zwarzywszy na to, 瞠 w pocz徠kowym okresie MO, zazwyczaj jest gorzej.

Dieta wysokobia趾owa jest w tym wypadku wskazana. Zgoda.
Si這wnia mo瞠 pom鏂. Tak ale jeszcze nie teraz. Zwi瘯szenie masy mi窷niowej wi捫e si z tym 瞠 trzeba wykonywa 獞iczena z這穎ne, anga簑j帷e du瞠 grupy mi窷niowe lub kilka du篡ch grup mi窷niowych na raz. To jest du篡 wysi貫k obwet je郵i przerwy mi璠zy seriami b璠 d逝窺ze.

Ta dzisiejsza m這dzie to straszne raptusy. Nie potrafi czeka. msn-wink Chcieli by z豉pa dwie sroki za ogon. Wszystko od razu.
Kto nie ma cierpliwo軼i nic nie osi庵nie.
« Ostatnia zmiana: 09-08-2014, 11:14 wys豉ne przez Mistrz » Zapisane
Du瘸gosia
*

MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powr鏒 do MO 08.2016
Wiedza:
Wiadomo軼i: 402

« Odpowiedz #10 : 08-08-2014, 20:21 »

Cofanie siwizny po miesi帷u picia MO, to jakie bajki z tysi帷a i jednej nocy.
Greyhound
« Odpowiedz #11 : 09-08-2014, 06:34 »

Cofanie siwizny po miesi帷u picia MO, to jakie bajki z tysi帷a i jednej nocy.

Osiwie mo積a w ci庵u jednego dnia. Dlaczego wi璚 nie mog這 by by mo磧iwe odwr鏂enie tego procesu w ci庵u miesi帷a? Je郵i by這 ono spowodowane destrukcyjnym dzia豉niem glutenu i niedoborami witamin i minera堯w to jest to sytuacja bardzo prawdopodobna.
Du瘸gosia
*

Wiedza:

« Odpowiedz #12 : 09-08-2014, 08:26 »

Sytuacja bardzo prawdopodobna, przy u篡ciu farby.
Greyhound
« Odpowiedz #13 : 09-08-2014, 08:47 »

Jeste kobiet ma貫j wiary. msn-wink
Italiana. Czy瘺y przemawia豉 przez Ciebie zazdro嗆, ten zielonooki potw鏎? msn-wink 
On potrafi zje嗆 cz這wieka 篡wcem.
Bara

MO: nie stosuj
Sk康: Cz瘰tochowa
Wiadomo軼i: 67

« Odpowiedz #14 : 09-08-2014, 09:29 »

Chyba nie tylko farby, par lat temu moje w這sy straci造 barwnik sta造 si brudnosiwe, sztywne,
by豉m wtedy na etapie suplement闚 po tygodniu uzupe軟iania i w這sy wr鏂i造 do swojego koloru
wi璚 mo積a i inaczej.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2014, 16:49 wys豉ne przez Whena » Zapisane
Du瘸gosia
*

Wiedza:

« Odpowiedz #15 : 09-08-2014, 10:19 »

Wyobra sobie Grey, 瞠 jestem 篡wym przyk豉dem, wycofania si siwizny. (mam 60 lat i ani jednego siwego w這sa). Wszystko to za spraw MO i KB ale na pewno nie w miesi帷. Najpierw wypada造 mi w這sy gar軼iami, potem d逝go, d逝go nic, a w ko鎍u zacz窸y odrasta zdrowe, czarne. R闚nie m鎩 m捫. Mia 造sienie plackowate. Dzi mo瞠 pochwali si g瘰t czupryn. U niego obserwowa豉m jak 造se placki najpierw pokry meszek, kt鏎y zamieni si w siwe w這sy (鄉ieszne to by這, takie bia貫 placki) w ko鎍u siwe w這sy zacz窸y wymienia si na czarne. Ale to te trwa這. A co Ty masz do powiedzenia na temat swoich w這s闚?
« Ostatnia zmiana: 13-08-2014, 16:50 wys豉ne przez Whena » Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #16 : 09-08-2014, 11:17 »

Wyobraz sobie Grey, 瞠 jestem 篡wym przyk豉dem, wycofania si siwizny. ( mam 60 lat i ani jednego siwego w這sa). Wszystko to za spraw MO i KB ale na pewno nie w miesi帷. Najpierw wypada造 mi w這sy gar軼iami, potem d逝go, d逝go nic, a w ko鎍u zacz窸y odrasta zdrowe, czarne. R闚nie m鎩 m捫. Mia 造sienie plackowate. Dzi mo瞠 pochwali si g瘰t czupryn. U niego obserwowa豉m jak 造se placki najpierw pokry meszek, kt鏎y zamieni si w siwe w這sy ( 鄉ieszne to by這, takie bia貫 placki) w ko鎍u siwe w這sy zacz窸y wymienia si na czarne. Ale to te trwa這. A co Ty masz do powiedzenia na temat swoich w這s闚?

Zrobi si nam z tego musical "Hair" a mnie do Travolty daleko. Podejrzewam 瞠 tobie do Jennifer Grey tak瞠 nie jest blisko.
Co do ilo軼i w這s闚 to nie mam co narzeka. Mam troch siwych ale szpakowaty facet w moim wieku to nic dziwnego. Nie za bardzo mam ochot udawa m這dzie鎍a. Ka盥y wiek ma swoje prawa. Tak czy inaczej w這s闚 ci u mnie dostatek.
Du瘸gosia
*

Wiedza:

« Odpowiedz #17 : 09-08-2014, 11:26 »

Niezale積ie od tego, kogo masz lub nie masz zamiaru udawa, jak b璠ziesz stosowa zasady Bios這ne, siwizna si cofnie, nie pytaj帷 Ci o zdanie.
« Ostatnia zmiana: 09-08-2014, 14:10 wys豉ne przez Nieboraczek » Zapisane
Namidairo
« Odpowiedz #18 : 09-08-2014, 11:31 »

Bios這nejczycy nigdy nie siwiej?
Greyhound
« Odpowiedz #19 : 09-08-2014, 13:29 »

Nie zale積ie od tego, kogo masz lub nie masz zamiaru udawa, jak b璠ziesz stosowa zasady Bios這ne, siwizna si cofnie, nie pytaj帷 Ci o zdanie.

Cofanie siwizny nie jest dla mnie priorytetem. Mog這 by du穎 gorzej. Zamiast osiwie mog貫m og逝pie i tak jak wi瘯szo嗆 ludzi z mojego pokolenia straci z oczu to co w 篡ciu wa積e.
Nie jestem tu po to 瞠by pozby si siwych w這s闚.
Strony: [1] 2   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!