Niemedyczne forum zdrowia
19-08-2017, 18:54 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czwarty tom "Zdrowia na w豉sne 篡czenie" --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Jestem zmartwiona efektami, kt鏎e innych by cieszy造  (Przeczytany 12863 razy)
Du瘸gosia
*

P貫: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powr鏒 do MO 08.2016
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 404

« Odpowiedz #20 : 09-08-2014, 14:06 »

Bios這nejczycy nigdy nie siwiej?
Nie wiedzia貫? i nie grzybiej.
Darek

P貫: M篹czyzna
MO: nie stosuj
Wiadomo軼i: 26

« Odpowiedz #21 : 09-08-2014, 16:20 »

Nie zale積ie od tego, kogo masz lub nie masz zamiaru udawa, jak b璠ziesz stosowa zasady Bios這ne, siwizna si cofnie, nie pytaj帷 Ci o zdanie.

Cofanie siwizny nie jest dla mnie priorytetem. Mog這 by du穎 gorzej. Zamiast osiwie mog貫m og逝pie i tak jak wi瘯szo嗆 ludzi z mojego pokolenia straci z oczu to co w 篡ciu wa積e.
Nie jestem tu po to 瞠by pozby si siwych w這s闚.
Nie denerwuj si tak.
Na wszystko przyjdzie pora.
I na jedno i na drugie nigdy nie jest za p騧no.
Greyhound
« Odpowiedz #22 : 09-08-2014, 17:33 »

Nie zale積ie od tego, kogo masz lub nie masz zamiaru udawa, jak b璠ziesz stosowa zasady Bios這ne, siwizna si cofnie, nie pytaj帷 Ci o zdanie.

Cofanie siwizny nie jest dla mnie priorytetem. Mog這 by du穎 gorzej. Zamiast osiwie mog貫m og逝pie i tak jak wi瘯szo嗆 ludzi z mojego pokolenia straci z oczu to co w 篡ciu wa積e.
Nie jestem tu po to 瞠by pozby si siwych w這s闚.
Nie denerwuj si tak.
Na wszystko przyjdzie pora.
I na jedno i na drugie nigdy nie jest za p騧no.

Ale ja to pisa貫m bez emocji. M鎩 umys by wtedy spokojny niczym tafla wody w bezwietrzny dzie.  ;]
Selone

MO: 9 lipca 2014
Sk康: Ancona - W這chy
Wiadomo軼i: 14

« Odpowiedz #23 : 10-08-2014, 00:51 »

#Selone
Lista Twoich korzy軼i w tak kr鏒kim czasie jest osza豉miaj帷a, albo raczej nieprawdopodobna, zwa篡wszy na to, 瞠 w pocz徠kowym okresie MO zazwyczaj jest gorzej.
W豉郾ie nieprawdopodobna, bo jeszcze wieczorem tego samego dnia zauwa篡豉m u siebie 逝pie monstrualny, jakiego nigdy nie mia豉m i ca豉 g這wa dos這wnie mnie pali, sw璠zi, 瞠 trudno mi powstrzyma r璚e. Poobcina豉m paznokcie, 瞠by si nie rani.

Kolejny problem, w nocy zacz窸am kaszle i co kilka godzin 豉pie mnie uporczywy suchy kaszel.
Nie wiem czy co si zaczyna dzia czy nie, to tak, jakby sko鎍zy si film i zacz掖 nast瘼ny.

U mnie wszystko tak si zawsze dzieje, od skrajno軼i do skrajno軼i, nie ma niczego po鈔odku i w 篡ciu i zdrowiu, nie wiem czy to ma jakikolwiek zwi您ek. Po odstawieniu glutenu dos這wnie po dw鏂h dniach zacz窸am odczuwa zmiany.

Cofanie siwizny po miesi帷u picia MO, to jakie bajki z tysi帷a i jednej nocy.
Nie czytasz uwa積ie. Zacz窸am dwa miesi帷e temu stosowa diet bezglutenow a miesi帷 temu zacz窸am pi MO przy czym KB r闚nie od dw鏂h miesi璚y.

Mam ponad centymetrowe odrosty wi璚 okres czasu jak najbardziej si zgadza. Wybacz moje podej軼ie, ale dla mnie nie ma to znaczenia czy w to wierzysz czy nie, przeczesuj w這sy w powi瘯szaj帷ym lustrze opartym o okno, 瞠by widzie dobrze.

Szczerze m闚i帷 z ty逝 mam du穎 wi璚ej nie siwych, a wr璚z bia造ch w這s闚 i nie uda這 mi si zobaczy odrost闚 z ty逝 g這wy, ale na pewno sprawdz, wiem co widz z przodu, jestem blondynk i by mo瞠 w這sy maj wi瘯sz zdolno嗆 do regeneracji.
Ilu ludzi tyle r騜nych proces闚 zdrowienia inaczej wszyscy musieliby w tym samym czasie przechodzi te same etapy i z tak sam intensywno軼i, wi璚 my郵, 瞠 nie mo積a twierdzi, 瞠 co jest niemo磧iwe poniewa kto inny tak nie mia.

Od zawsze uprawia豉m wyczynowo kilka dyscyplin sportowych i bardzo szybko si regenerowa豉m podczas gdy inni potrzebowali wi璚ej czasu, cz瘰to mi nawet zwracano na ten fakt uwag.

Dzi nie 獞icz i nie ma czego zazdro軼i bo moja waga to 59 – 60 kg przy 180 cm wzrostu. D逝ga chuda tyczka. Musz zapozna si z diet bia趾ow, bo jak na razie zajadam si sa豉tkami, owocami morza, rybami i owocami og鏊nie, mi瘰o te jem, nawet du穎, mn鏀two jaj, ale mo瞠 w z造ch proporcjach.
Greyhound
« Odpowiedz #24 : 10-08-2014, 08:09 »

Selone. My郵isz o wielu rzeczach na raz. Setki my郵i na minut. Zwolnij troch.
Du瘸gosia
*

MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powr鏒 do MO 08.2016
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 404

« Odpowiedz #25 : 10-08-2014, 08:31 »

Cytat
Dzi nie 獞icz i nie ma czego zazdro軼i bo moja waga to 59 – 60 kg przy 180 cm wzrostu. D逝ga chuda tyczka. Musz zapozna si z diet bia趾ow, bo jak na razie zajadam si sa豉tkami, owocami morza, rybami i owocami og鏊nie, mi瘰o te jem, nawet du穎, mn鏀two jaj, ale mo瞠 w z造ch proporcjach.
Ale to nie na tym forum, dieta bia趾owa i proporcje.
Namidairo
« Odpowiedz #26 : 10-08-2014, 09:00 »

59-60kg przy 180cm wzrostu jest jak najbardziej w porz康ku jak na kobiet. S takie co by si jeszcze odchudza造.
Luciano
*

MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 580

« Odpowiedz #27 : 10-08-2014, 14:05 »

Cytat
Ale to nie na tym forum, dieta bia趾owa i proporcje.
W tym przypadku Du瘸gosia ma racj. Nie powinna bawi si w 瘸dne diety wysokobia趾owe i liczenie proporcji. Widz po sobie, 瞠 od kiedy jem zgodnie z ZZO to waga mi ruszy豉 nieco do g鏎y, ale nast徙i wyra幡y wzrost masy mi窷niowej i dalej to trwa. Wcze郾iej bawi貫m si w diety dla sportowc闚 i stosowa貫m od篡wki i nic to nie dawa這. Doszed貫m do wniosku, 瞠 zdrowy cz這wiek wi璚ej warto軼i od篡wczych wydob璠zie z jednego jajka ni schorowany z pi璚iu. Wystarczy odrobina cierpliwo軼i. Zamiast marnowa czas i energi na jakie dietki i liczenie proporcji zapoznaj si dobrze z ZZO i staraj si ka盥ego od篡wia coraz bardziej z tymi za這瞠niami. Ja doszed貫m teraz do takiego etapu, 瞠 inaczej je嗆 nie potrafi.

Namidairo te ma racj, 瞠 twoja waga jest w porz康ku. Pami皻aj, 瞠 najwa積iejsze jest to jak cz這wiek si czuj a to jak wygl康a powinno zej嗆 na drugi plan. Organizm sam b璠zie utrzymywa odpowiedni wag a wszelkie ingerencje i tycie/chudni璚ie na si喚 to g逝pota.
« Ostatnia zmiana: 10-08-2014, 14:10 wys豉ne przez Nieboraczek » Zapisane
Selone

« Odpowiedz #28 : 12-08-2014, 22:45 »

Selone. My郵isz o wielu rzeczach na raz. Setki my郵i na minut. Zwolnij troch.

Obawiam si Grey, 瞠 masz w 100% racj.
Za bardzo chcia豉m przekona Du瘸gosia, 瞠 jest tak jak pisz.

Luciano, nie licz proporcji ani kalorii, nie odchudzam si, robi tylko to co zaleca Mistrz, tyle, 瞠 przestraszy豉m si bo rzeczywi軼ie spodnie zdejmuj bez rozpinania i ciuchy wisz na mnie jak na wieszaku a w domu wci捫 s造sz jaka sucha jestem.

Poza ostatnimi objawami, o kt鏎ych wspomnia豉m, czyli 逝pie, pieczenie ca貫j g這wy, kaszel - czuj si jak "m這dy b鏬" nawet do g這wy by mi nie przysz這, 瞠by pakowa w siebie suplementy, wyr璚zaj帷 organizm.

Tak niesamowicie szcz窷liwa czuj si z tym wszystkim, 瞠 nie macie poj璚ia smile

Jedyna rzecz, kt鏎a mi nie wychodzi to pierwszy etap diety prozdrowotnej. Po dw鏂h trzech dniach siadam. To znaczy, jako programista czasami sp璠zam przed kompem kilkana軼ie godzin dziennie, dop鏦i nie sko鎍z projektu. Id spa i kombinuj, 酥i i 郾i o kodach, ale gdy spr鏏owa豉m diety, m鎩 m霩g pad. Nie by豉m w stanie pracowa, nie potrafi豉m my郵e logicznie, to chyba brak cukru, nie wiem jak sobie z tym poradzi, bo chc zasuszy kandydoz, ale p鏦i pracuj, mam ma貫 szanse. Czy Wy te mieli軼ie podobne problemy z koncentracj?
« Ostatnia zmiana: 13-08-2014, 11:00 wys豉ne przez Nieboraczek » Zapisane
M.Z.

MO: 10.03.2012
Wiadomo軼i: 15

« Odpowiedz #29 : 13-08-2014, 09:19 »

Problemy z koncentracj, mg豉 umys這wa, ci篹kie my郵enie, czasami nawet wra瞠nie, 瞠 jest si po prostu debilem, to typowe objawy oczyszczania. Kwestia czasu kiedy organizm sobie z tym poradzi.

Tak swoj drog w jakim j瞛yku programujesz? msn-wink
Gonzalez

MO: 11.2012
Wiadomo軼i: 86

« Odpowiedz #30 : 13-08-2014, 09:51 »

Cytat
Tak swoj drog w jakim j瞛yku programujesz? msn-wink

W Erlangu. LOL
Selone

« Odpowiedz #31 : 23-08-2014, 00:37 »

PHP, Java, bazy danych MySQL, Arkusze styl闚 CSS(to ju nie programowanie biggrin), HTML, HTML5.
Z tym, 瞠 nie jestem wirtuozem, oko這 15 lat temu zapragn窸am mie w豉sn stron i postanowi豉m si nauczy, krok po kroku nauczy豉m si wszystkiego sama i i jestem z tego powodu niezmiernie szcz窷liwa smile

Faktycznie mia豉m taki moment, kt鏎y mnie przerazi, nawet m鎩 partner wy鄉iewa si ze mnie, 瞠 jestem op騧niona w rozwoju. Trudno mi by這 nawet najprostsze r闚nania wykona. Wczoraj jednak zobaczy豉m pewn zagadk matematyczn i szybko za豉pa豉m o co chodzi, zaj窸o mi to mo瞠 z 15 sekund. Najlepsze jest to, ze zaraz po mnie skomentowa t 豉mig堯wk matematyk twierdz帷, 瞠 zaj窸o mu to 10 sekund.

Ju tak przyzwyczai豉m si do tego "debilizmu" mojego, 瞠 w pierwszym momencie widz帷 t 豉mig堯wk pomy郵a豉m, jak zwykle nie b璠 wiedzie o co chodzi, nie wiem nawet dlaczego spojrza豉m jednak uwa積ie i ol郾i這 mnie, jakie to proste.
Zauwa篡豉m te, 瞠 poprawia mi si pami耩 bardzo powoli i zaczynam szybciej kojarzy, my郵e, bardziej trze德o.

Co jaki odcinek czasu nast瘼uje u mnie nowy etap. Jedno jest pewne - zero migreny, zero "strzykania" w ko軼iach, zero lenistwa.

1 Sierpnia odstawi豉m zupe軟ie psychotropy bez konsultacji z lekarzem i czuj si 鈍ietnie. Mia豉m tylko przez kilka nocy problem z za郾i璚iem, ale na to by豉m przygotowana, poza tym czuj nareszcie, 瞠 篡j i b璠 si nadal bacznie obserwowa.

Dlaczego psychotropy? Rok temu m鎩 lekarz rodzinny przepisa mi Xanax zaznaczaj帷, 瞠 tylko na jaki czas, 瞠by si nie uzale積i, natomiast psychiatra kaza kontynuowa i tak roczek min掖.

W ub roku od 21 lipca do 22 sierpnia by這 u nas 110 trz瘰ie ziemi w tym dwa potworne i siad豉 mi psychika ze strachu.
W tej chwili nie pozosta這 ju nic po traumie opr鏂z paskudnie wyostrzonego s逝chu, co jest dosy uci捫liwe i nienaturalne, psychologowie twierdz, 瞠 to jest jak najbardziej normalne w takich przypadkach.

Wiem, 瞠 gadu豉 jestem, ale traktuj to forum jako mojego "lekarza rodzinnego", wybaczcie niefortunne por闚nanie, ale gdy mam potrzeb, przybiegam tutaj i znajduj to co trzeba.

VVV

Wiadomo軼i: 651

« Odpowiedz #32 : 23-08-2014, 02:45 »

Kupi貫m sobie kiedy kostk Rubika tylko tak prostsz 2x2x2 (zwyk豉 jest 3x3x3),
pomy郵a貫m banalna sprawa, ale si okaza這,

瞠 ma ona jednak przesz這 3 miliony mo磧iwych stan闚,
wi璚 napisa貫m sobie pogram w QB64,
bo jednak potrzebne by造 du瞠 tablice i dzia豉.

Wpisuj jak jest pomieszana i otrzymuj odpowied jak j u這篡.
Niby ma豉 rzecz, a cieszy, zaj窸o mi to kilka wieczor闚.

:-)
Strony: 1 [2]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!