Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 10:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Candida, pasożyty, struty organizm. Walka o zdrowie.  (Przeczytany 13377 razy)
Lorna
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 28
MO: 07.08.2014
Wiadomości: 6

« : 30-09-2014, 10:51 »

Mam 19 lat, problemy ze zdrowiem mam odkąd pamiętam. Wieczne anginy, masa antybiotyków, bóle brzucha problemy z hormonami i kolejna masa środków hormonalnych. Raz bywało lepiej raz gorzej. Ogólnie zawsze byłam żywą i pełną energii osobą. Trzy lata temu zaczęły się moje problemy hormonalne, silne krwawienia menstruacyjne, które szybko ustały gdy zaczęłam dietę Dukana. Może podejmę najpierw wątek mojego żywienia. Całe dzieciństwo opychałam się słodyczami , chipsami i fast foodami. Co było pięknie doprawiane comiesięcznym antybiotykiem. Po latach zmieniłam nawyki żywieniowe co doprowadziło do anoreksji i bulimii. Mój przewód pokarmowy nie dawał rady obżarstwom, śmieciowemu jedzeniu, litrom mleka które uwielbiałam. Nie ukryję również faktu, że młodzieńczy bunt spotęgował spożywanie alkoholu. Litrami wlewałam w siebie różne trunki obciążając swój i tak słaby organizm. Teraz widzę, że stworzyłam środowisko idealne do rozwoju Candidy. Od roku mam problemy z częstymi biegunkami, przelewaniem, bulgotaniem, otępieniem umysłowym (dziwię się, że zdałam maturę). Kryzys nastąpił w czerwcu. Po maturze postanowiłam wziąć się za zdrowie ( myślałam, że to robię). Stworzyłam sobie "idealną dietę". Kaszki na mleku, pieczywko pełnoziarniste, ciemne makarony , sosiki itp. Jadłam dużo bo myślałam, że muszę odżywić komórki. Ruchu dużo przy tym nie było. Opalanie, leżakowanie, piwko. I wtedy się zaczęło. Toaleta kilka razy dziennie. Niesamowite biegunki i bóle brzucha. Obrzęki całego ciała , bardzo widoczne. Bóle zatok, migreny. Depresje, płakałam kilka razy dziennie. Spałam praktycznie całą dobę. Każdy mi mówił, że za mało jem i dlatego jestem osłabiona więc z łóżka podnosiłam się tylko do lodówki. Miałam myśli samobójcze. Zrobiłam wszystkie możliwe badania świata. Okaz zdrowia, problemy z psychiką. Jedynie z hormonami wyszły niemałe problemy. Z aktu desperacji trafiłam na biorezonans aparatem Bicom.
Wynik: alergie pokarmowe m.in. pszenica, drożdże, gluten, laktoza i inne + Candida. W internecie niemało jest o tym grzybie jak wszyscy wiemy więc szybko zgłębiłam wiedzę. Zaczęłam trucie. Stosowałam: MO, Candida Clear, Gorzknik Kanadyjski, probiotyki, Colon Pack, Srebro Koloidalne, czosnek i inne wspomagacze. Czułam się lepiej. Stosowałam dietę: trochę z Biosłone, trochę Janusa, trochę bez glutenu, laktozy i cukru.
Ogólnie pogubiłam się, bo każdy o żywieniu mówi co innego. I tak zleciał miesiąc. W międzyczasie byłam na hydrokolonoterapii gdzie "wypłynęło" ze mnie trochę dziwnych strzępków. Jak powiedziała pani terapeutka: "To od candidy".
Byłam też na gastroskopii i okazało się, że mam refluks żołądkowo-dwunastniczy i zmiany rumieniowe żołądka.
Minęło trochę czasu. Wybrałam się na test EAV. Wynik: grzyby i pleśnie XXX (to skala siły obciążenia, 1 krzyżyk słabo, 4 krzyżyki silnie), jelito cienkie XX, jelito grube XX, żołądek XX, zatoki X, pasożyty X i wiele innych. Lecz ta maszyna nietolerancji glutenu nie wykryła (w sumie to odstawiłam gluten więc może przeciwciała zniknęły).
Trzy dni temu dostałam zaczęło się coś dziać. Dostałam bardzo wysokiej gorączki, dreszczy, rozsadzało mi czaszkę i zatoki, pojawiły się wymioty i okropny ból w klatce piersiowej. Z czasem objawy malały. W obecnej chwili w stolcu zauważyłam dziwne galarety, żółto przezroczyste. Identyczne lecz w niewielkim stopniu spływały z zatok.
Przyznam, że pogubiłam się już kompletnie. Nie wiem kogo słuchać. Nie wiem co mam robić. Jedno wiem, że mam ten rozrost drożdży w jelitach i pewnie trafiło do zatok. Ale nie wiem jak sobie z tym poradzić. Truć to wszystkimi możliwymi sposobami czy czekać aż mój organizm nabierze siły? Z drugiej strony jestem jeszcze młoda, może mój organizm da radę? Naczytałam się wypowiedzi ludzi na innych stronach, którzy leczą się latami i nie mogą się wyleczyć. Jedni stosują rady Janusa inni Zappery. Jestem kompletnie skołowana. Strasznie schudłam, wyglądam jak obraz nędzy i rozpaczy. Rodzice myślą, że wpadłam w anoreksję.
Nie wiem czy te śluzy w kale, lekkie bulgotania, skołowanie brać za symptomy oczyszczania, czy nawroty i rozmnażanie drożdżaków - o których tak krzyczą na forach i pacjenci Janusa.
Przepraszam za chaos i niespójność tekstu, ale sama nie wiem jak to pozbierać w całość.
« Ostatnia zmiana: 04-07-2016, 18:37 wysłane przez ArtComp » Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #1 : 30-09-2014, 11:52 »

Cytat
Kaszki na mleku, pieczywko pełnoziarniste, ciemne makarony, sosiki itp
Masakra, zboża dla ptaków, mleko dla dorosłego ssaka, chemiczne sosiki.
Cytat
alergie pokarmowe m.in. pszenica, drożdże, gluten, laktoza i inne
Może uprość to sobie do alergii na zboża w tym ryż i wszystkie kasze oprócz gryczanej (kasza jaglana jest do negocjacji, niemniej to roślina jednoliścienna - zboże jak zboże) i na produkty mleczne wszystkich włącznie z masłem i kropelką mleka i śmietanki do kawy.

Jak chcesz wygoić jelita to podaruj sobie chemię spożywczą, czyli praktycznie wszystko kupujesz w sklepie surowe i przyrządzasz samodzielnie w domu.

Coś pozostało do jedzenia?
Mięsa, podroby, smalec, oliwa, oleje roślinne, warzywa.

Między masarnią a warzywnym jeszcze nikt z głodu nie umarł.


Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #2 : 30-09-2014, 13:00 »

Lorna, jesteś młoda, ale i dorosła, i sama musisz podjąć decyzję kogo słuchać. Zniszczyłaś już dostatecznie organizm, zatem czas na jego naprawę. 
My tutaj zalecamy najpierw czytanie Portalu Zdrowia, książek, potem podjęcie decyzji i ruszenie według zasad Biosłone, uzbroiwszy się w cierpliwość. Zatem proponujemy Ci:
DP
MO
KB
Potem zobaczymy jak organizm zareaguje i możemy doradzać Ci dalej, jak będziesz chciała. Nie zalecamy żadnych cudownych środków i nie podejmujemy decyzji za nikogo. Twoje zdrowie w Twoich rękach!
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #3 : 30-09-2014, 15:41 »

Lorna, rozpoczęło się oczyszczanie Twojego organizmu, ciesz się, że miał siłę wywołać gorączkę i że wyrzuca ten cały syf już na zewnątrz. Oznacza to, że z siłą Twojego systemu immunologicznego nie jest najgorzej.
Pamiętaj o odstawieniu mikstury do czasu uspokojenia się objawów oczyszczania.
Truć candidy nie ma sensu, ponieważ dopóki jest gdzieś tkanka martwicza, to zawsze znajdą się jakieś organizmy, które się nią zajmą. Inne patogeny mogą być o wiele groźniejsze. Cała naprawa i wymiana zdefektowanych komórek musi trochę potrwać, więc lepiej, aby to się odbywało stopniowo i w miarę łagodnie.
Jeśli chodzi o żywienie, to jak pisała Ci już Udana, przeprowadź DP - wszystkie etapy po kolei i systematycznie zmieniaj nawyki żywieniowe na prawidłowe, o których na portalu i forum jest gęsto. Nabiał i gluten zepchnij na margines, a jak dasz radę to wyzeruj. Pamiętaj o ważnych probiotykach - kiszonkach. smile
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Lorna
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 28
MO: 07.08.2014
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #4 : 30-09-2014, 19:25 »

Dziękuję Wam za odpowiedzi.
Już wiem, że muszę zacząć działać. Dziś wprowadziłam DP, zgodnie ze stroną. Już wcześniej próbowałam na niej być, ale bardzo nieudolnie więc chcę zacząć od początku. ale konkretnie.
Na razie odstawiam MO, bo nie daję rady z symptomami. Jutro zaczynają się studia, a ja ledwo żyję. KB wprowadzam w weekend. Macie rację - muszę nauczyć się cierpliwości. Czegoś czego w życiu zawsze mi brakowało.
Wywalę bądź sprzedam wszystkie preparaty na odrobaczanie i odtruwanie, które ostatnio nakupiłam. I zacznę nową drogę. Wiem, że będzie ciężko, ale jestem w stanie wytrzymać wiele oby tylko mieć cień nadziei, że to mi pomoże.
« Ostatnia zmiana: 04-07-2016, 18:38 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!