Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 15:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Anna Przybylska  (Przeczytany 60488 razy)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #20 : 06-10-2014, 19:16 »

Bo to właśnie Biosłone powinno być w każdej TV, w każdym radiu, ogólnie w mass mediach...
Na koniec: jeszcze raz popieram zdanie Machosa, iż to BIOSŁONE powinno być w mass mediach!:)
Zejdźcie na ziemię. Tak, jak nie było, nie ma i nie będzie... zębów w dupie, tak też i Biosłone nie będzie w mediach. Chyba, że w roli prześmiewczej... jako sekta, która nie chce leczyć się "nowoczesnymi" metodami.
Człowiek ze swej natury jest zły.

Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #21 : 06-10-2014, 19:23 »

Gibbon fragment wywiadu z Panią Anną:

- Wiem, że sama często badasz się profilaktycznie? Dlaczego to jest dla ciebie takie ważne?

- Eh... mimo że regularnie płacę składki ZUS, to uwierz mi, że niestety wszystko robię prywatnie. Jest cudownie, szybko, od zaraz. Jak zapłacę, to jest wszystko zrobione z uśmiechem na twarzy. Są testy apteczne, które można wykonywać, ale to nie jest to samo. Ja się badam, ponieważ jestem obciążona genetycznie, zarówno ze strony ojca, jak i matki wszyscy umierali na nowotwór. Badam się również dlatego, bo jestem mamą trójki dzieci i chciałabym się ustrzec przed chorobą. Wiadomo, że schorzenia wcześniej wykryte można skutecznie wyleczyć, dzięki profilaktyce możemy skutecznie przedłużyć nasze życie.

- Jak ty to robisz, że nie widać po tobie zmęczenia, a przecież zajmujesz się na co dzień trójką dzieci...

- Dbam o siebie jak każdy w miarę możliwości. Najważniejsze to dobrze się odżywiać i pić dużo wody mineralnej. Najbardziej bym chciała się wyspać - to moje największe marzenie. Przespać 12 godzin jednym ciągiem... Czekam na ten dzień. Na razie mały nie daje mi przespać całych nocy. Zeszczuplałam, bo dziecko "z cyca" cały czas wyciągało. Poza tym dużo dźwigam. Wyjąć wózek, złożyć, włożyć do bagażnika, wyjąć...

Nic dodać nic ująć dokładnie
Zapisane
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #22 : 06-10-2014, 19:25 »

Dusiu70, nikt nie napisał, że wierzy w to, że tak właśnie będzie, ale wyraził własne przekonanie na ten temat, a od marzeń i przekonań się zaczyna, a ludzie wcale nie są wyłącznie źli z natury, natura nie jest ani dobra ani zła
Zapisane
Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #23 : 06-10-2014, 21:35 »

w tym kontekście jestem ciekawa, czy Anna Przybylska stosowała jakąkolwiek dietę po wykryciu guza, czy próbowała jakichkolwiek ziół itp.czy tylko medycyna i jej niszczycielski wpływ...
Nie wiem czy tego się dowiemy, ale z obserwacji wynika, że nie było niestety jakiegoś konkretnego działania eliminującego toksyny. Nie mogłam zrozumieć czemu przefarbowała wtedy włosy na blond dla jakiejś durnej kampanii reklamowej zamiast unikać kosmetyków i wszelkich chemicznych świństw.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #24 : 06-10-2014, 21:57 »

Człowiek ze swej natury jest zły.
Oczywiście, że tak jest, tylko dać mu szansę, a zeszmaci się na pewno.

natura nie jest ani dobra ani zła
Może jest i neutralna, ale dlaczego całe znane nam życie opiera się na zżeraniu innego życia?

- Jak ty to robisz, że nie widać po tobie zmęczenia, a przecież zajmujesz się na co dzień trójką dzieci...

- Dbam o siebie jak każdy w miarę możliwości. Najważniejsze to dobrze się odżywiać i pić dużo wody mineralnej. Najbardziej bym chciała się wyspać - to moje największe marzenie. Przespać 12 godzin jednym ciągiem... Czekam na ten dzień. Na razie mały nie daje mi przespać całych nocy. Zeszczuplałam, bo dziecko "z cyca" cały czas wyciągało. Poza tym dużo dźwigam. Wyjąć wózek, złożyć, włożyć do bagażnika, wyjąć...

Nic dodać nic ująć dokładnie

No i co? Znam kobiety, które wychowały po ośmioro dzieci w koszmarnych warunkach, bez pralek, suszarek, lodówek, bieżącej wody, zasuwając po kilkanaście godzin dziennie, przy ciągłym braku kasy i ciągłym lęku o przyszłość. Żadna nie chorowała na raka. Ta, o której pisałem wcześniej miała komfortowe warunki, umarła na raka w podobnym wieku do Przybylskiej.
 
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #25 : 07-10-2014, 01:21 »

fragment wywiadu z Panią Anną:
(...)pić dużo wody mineralnej.(...)
Nie wiem ile to jest dużo, ale ta reklamowana zawierała 0,41mg fluoru na litr.

Iodine supplementation has been clinically demonstrated to increase the urine irrigation of (...) fluoride from the body as calcium fluoride.
« Ostatnia zmiana: 07-10-2014, 01:27 wysłane przez VVV » Zapisane
Darek
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 25

« Odpowiedz #26 : 08-10-2014, 09:15 »

Cytat
Wiadomo na pewno, że była to zmiana dziedziczna. Aktorka przyznała, ze jest obciążona genetycznie, zarówno ze strony ojca, jak i matki. - W moje rodzinie wszyscy umierali na nowotwór - powiedziała w jednym z wywiadów. W związku z tym aktorka badała się regularnie. Dzięki temu udało się wykryć guza we wczesnym stadium i podjąć odpowiednie leczenie.

http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/ciekawostki/anna-przybylska-choruje-na-guza-trzustki_41856.html

Regularne badania, szybko podjęte "odpowiednie leczenie" i klapa. Nic dziwnego, bo nie tędy droga.

Łatwo powiedzieć gdy się z boku stoi i po fakcie mówi.

Sportowcy, którzy pokonali ciężkie choroby
http://ofsajd.onet.pl/newsy/sportowcy-ktorzy-pokonali-ciezkie-choroby/6q77w

An­drzej Niem­czyk, pol­ski siat­karz i tre­ner, twór­ca suk­ce­sów siat­kar­skiej re­pre­zen­ta­cji Pol­ski ko­biet, z którą zdo­był dwu­krot­nie złoty medal na mi­strzo­stwach Eu­ro­py w 2003 i 2005 roku, przez kilka lat wal­czył ze zło­śli­wym no­wo­two­rem wę­złów chłon­nych. O wy­gra­nej walce z cho­ro­bą po­in­for­mo­wał w marcu 2006 roku.

Lance Arm­strong, ame­ry­kań­ski ko­larz, do­ży­wot­nio zdys­kwa­li­fi­ko­wa­ny przez Ame­ry­kań­ską Agen­cję An­ty­do­pin­go­wą za sto­so­wa­nie nie­do­zwo­lo­nych środ­ków do­pin­gu­ją­cych, w 1996 roku do­wie­dział się, że ma raka jąder. Przez dwa lata wal­czył z cho­ro­bą. W 1998 roku po­ko­nał no­wo­twór.

Ry­szard Bosek, me­ne­dżer siat­kar­ski i dzia­łacz, mistrz świa­ta z 1974 i mistrz olim­pij­ski z Mont­re­alu 1976 roku, w 2008 roku do­wie­dział się, że cho­ru­je na no­wo­twór wę­złów chłon­nych. Po ope­ra­cji wy­cię­cia śli­nia­nek i nerwu bar­ko­we­go wró­cił do pełni zdro­wia.

Eric Abi­dal, fran­cu­ski pił­karz, obec­nie za­wod­nik Olym­pia­kos Pi­reus, w la­tach 2012-2013 wal­czył z no­wo­two­rem wą­tro­by. Udało mu się po­ko­nać cho­ro­bę i wró­cić na mu­ra­wę.

Bar­ba­ra Ma­dej­czyk, była pol­ska lek­ko­atlet­ka spe­cja­li­zu­ją­ca się w rzu­cie oszcze­pem, w 2010 roku za­cho­ro­wa­ła na no­wo­twór. W 2013 roku w roz­mo­wie z One­tem wy­zna­ła, że prze­sta­ła brać leki i po cho­ro­bie nie ma już ani śladu.

Giba, bra­zy­lij­ski siat­karz, który w sierp­niu 2014 roku ogło­sił za­koń­cze­nie ka­rie­ry, w dzie­ciń­stwie wy­grał walkę z bia­łacz­ką.

Aneta Ko­niecz­na, pol­ska ka­ja­kar­ka, pię­cio­krot­na olim­pij­ka, w 2012 roku do­wie­dzia­ła się, że cho­ru­je na no­wo­twór szyj­ki ma­ci­cy. W 2013 roku prze­szła ope­ra­cję i wy­gra­ła walkę z cho­ro­bą.

Mar­cin Bu­dziń­ski, pol­ski pił­karz gra­ją­cy w Cra­co­vii, w wieku 16 lat do­wie­dział się, że ma chło­nia­ka. Rok póź­niej przy­jął pierw­szą che­mię. Wy­grał walkę z cho­ro­bą i wró­cił na mu­ra­wę.

Alisa Klej­ba­no­wa, ro­syj­ska te­ni­sist­ka, w 2011 roku do­wie­dzia­ła się, że cho­ru­je na no­wo­twór ukła­du chłon­ne­go. Rok póź­niej Ro­sjan­ka ogło­si­ła, że po­ko­na­ła cho­ro­bę.

Paweł Janas, pol­ski tre­ner pił­kar­ski i były pił­karz, w la­tach 2003-2006 se­lek­cjo­ner re­pre­zen­ta­cji Pol­ski, w 1996 roku do­wie­dział się, że ma raka wę­złów chłon­nych. Udało mu się po­ko­nać cho­ro­bę, teraz pro­wa­dzi nor­mal­ne życie.

Arjen Rob­ben, ho­len­der­ski pił­karz, za­wod­nik Bay­er­nu Mo­na­chium, w 2004 roku do­wie­dział się, że ma raka jąder. Jemu także udało się wy­grać walkę z cho­ro­bą.

Ale­xan­dre Pato, bra­zy­lij­ski pił­karz, obec­nie za­wod­nik Sao Paulo FC, w 1999 roku do­wie­dział się, że cier­pi na no­wo­twór. Przez dłuż­szy czas zma­gał się z cho­ro­bą. Wy­grał walkę.

Jake Gibb, ame­ry­kań­ski siat­karz pla­żo­wy, dwu­krot­nie po­ko­nał raka. W 2002 roku le­ka­rze usu­nę­li mu czer­nia­ka zło­śliwe­go z le­we­go ra­mie­nia. Osiem lat póź­niej roz­po­zna­no u niego raka jądra. Obec­nie siat­karz pro­wa­dzi nor­mal­ne życie.

Sti­liy­an Pe­trov, były buł­gar­ski pił­karz, w 2012 roku do­wie­dział się, że cier­pi na ostrą od­mia­nę bia­łacz­ki. Chwi­lę póź­niej za­koń­czył ka­rie­rę. Teraz pro­wa­dzi nor­mal­ne życie, udało mu się wy­grać z cho­ro­bą.
« Ostatnia zmiana: 08-10-2014, 09:21 wysłane przez Darek » Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #27 : 08-10-2014, 09:31 »

Ni w ząb nie zrozumiałem.
Zapisane
Kinia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14 luty 2014
Wiadomości: 88

« Odpowiedz #28 : 08-10-2014, 10:33 »

A nie zastanawialiście się raczej, że jest ogrom ludzi którzy tak żyją. Wielu tzw celebrytów robiących to samo co Ona. Praca, dom, trening, alkohol, impreza, praca. Oni żyją a Ona nie- dlaczego? Dlaczego Ona tak wcześnie odeszła? W jej rodzinie tak wcześnie odchodzili, dlaczego?
Dlaczego nie trafia na jakiś zwyrodnialców (nikomu nie życzę, ale dziwuję się)-którzy pewnie też nie dbają specjalnie o zdrowie. Tylko na śliczną, cieszącą się życiem i rodziną dziewczynę, kobietę, która miała naprawdę wszystko i powinna żyć.
Szkoda takich cudnych ludzi.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #29 : 08-10-2014, 10:38 »

Zastanawialiśmy.

Nie wygląda żeby śp. pani Przybylska robiła coś wiele innego od całej pozostałej rzeszy pędzących gdzieś bez opamiętania ludzi. Miała niefarta.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #30 : 08-10-2014, 10:44 »

Nigdy nie wiadomo jak wiele zniesie organizm, więc żeby oszczędzić sobie i rodzinie tego typu pytań najlepiej stosować profilaktykę, czyli zmniejszyć tym samym ryzyko do minimum.
Zapisane
Kinia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14 luty 2014
Wiadomości: 88

« Odpowiedz #31 : 08-10-2014, 11:48 »

Racja.
Piszę z żalu, nie jestem fanem i nigdy niczyim nie byłam, ale jakoś jej śmierć minie totalnie rozwaliła.
« Ostatnia zmiana: 15-10-2014, 18:21 wysłane przez Whena » Zapisane
Kinia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14 luty 2014
Wiadomości: 88

« Odpowiedz #32 : 08-10-2014, 11:55 »

Kolba miał alternatywne leczenie dlatego przeżył pięć lat dłużej, nie miała szczęścia, nie trafiła tam gdzie trzeba.
« Ostatnia zmiana: 15-10-2014, 18:21 wysłane przez Whena » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #33 : 08-10-2014, 12:04 »

Chyba bardziej zależy to od stopnia zezłośliwienia raka.
Zapisane
Kinia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14 luty 2014
Wiadomości: 88

« Odpowiedz #34 : 08-10-2014, 12:06 »

Też był złośliwy.
« Ostatnia zmiana: 15-10-2014, 18:21 wysłane przez Whena » Zapisane
Kinia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14 luty 2014
Wiadomości: 88

« Odpowiedz #35 : 08-10-2014, 12:07 »

Ale chyba też od wieku zależy, u młodych postępuje szybciej.
« Ostatnia zmiana: 15-10-2014, 18:22 wysłane przez Whena » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #36 : 08-10-2014, 12:14 »

Są bardziej i mniej złośliwe, to co innego niż łagodne.
Od wieku zależy, w młodszym nieraz idzie jak burza, nic nie jest w stanie zatrzymać, w starszym znacznie wolniej.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #37 : 08-10-2014, 12:25 »

Nigdy nie wiadomo jak wiele zniesie organizm, więc żeby oszczędzić sobie i rodzinie tego typu pytań najlepiej stosować profilaktykę, czyli zmniejszyć tym samym ryzyko do minimum.
Gibbon nie wiem jaką byś zastosował profilaktykę i tak umrzesz...jedni wcześniej inni później i nie zawsze to zależy od trybu życia.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #38 : 08-10-2014, 12:42 »

Nom, to co tu robisz?
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #39 : 08-10-2014, 13:59 »

Nom, to co tu robisz?
Bo chcę być zdrowa, nie mieć dolegliwości, ustrzec się, jak się da, przed niektórymi chorobami, ale nie zakładam, że zasady Biosłone uchronią mnie w 100% od chorób, czy zapewnią długowieczność, nawet jak będę wierna tym zasadom bardziej niż P. Józef. (nie wiem czy to możliwe smile)
Nie uważam też, że jeśli ktoś nie stosuje profilaktyki, jest sam sobie winny, że ma raka, bo to duże uproszczenie, patrząc na ludzi którzy chorują i w jakim wieku zapadają na chorobę.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!