Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 14:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oczyszczenie pęcherzyka żółciowego - kamień 8mm.  (Przeczytany 4795 razy)
Lubel
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 06.06.2012
Skąd: Lublin
Wiadomości: 36

« : 14-10-2014, 12:08 »

Od jakiegoś czasu czułem nawracający ból w okolicach wątroby. Zgłosiłem się dzisiaj na usg jamy brzusznej, aby dowiedzieć się co mi dolega. Okazało się, że:

"Pęcherzyk żółciowy w okolicy szyi zawiera pojedynczy kamień żółciowy wielk. 8mm."

Lekarz wykonujący badanie, od razu zaczął mnie oczywiście namawiać na operacyjne wycięcie pęcherzyka.

Jestem bardzo daleki od podjęcia decyzji poddania się operacji, dlatego pytam, czy ktoś z Biosłonejczyków zna metodę pozbywania się, rozpuszczania kamieni z pęcherzyka?

Bardzo proszę, o wszelkie informacje.
« Ostatnia zmiana: 05-11-2014, 19:39 wysłane przez Agata » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1 : 14-10-2014, 12:15 »

Zacznij od przeczytania wątków na forum związanych z tą tematyką, najlepiej znajdziesz je poprzez opcję szukaj, na stronie głównej i słowo klucz "pęcherzyk żółciowy". Jest tego naprawdę sporo.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Lubel
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 06.06.2012
Skąd: Lublin
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #2 : 14-10-2014, 14:11 »

Bardzo dziękuję. Poczytałem.

Czy stosował ktoś kurację świeżym sokiem z czarnej rzepy oczyszczającą pęcherzyk?

Jak to jest z tymi mniejszymi kamykami? Czy kamyk 8mm może wyjść z woreczka i zatrzymać się w przewodzie powodując inne problemy?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!