Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 23:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nie je, nie pije a żyje - Człowiek  (Przeczytany 4611 razy)
matchless
« : 03-11-2014, 13:46 »

Jestem uczestnikiem tego forum od pewnego czasu, a znalezione tutaj informację wprowadzam sukcesywnie w swoje życie. Lecz nie byłm sobą gdybym tylko na tym poprzestał. Mówiąc "tylko" w poprzednim zdaniu nie miałem na myśli, że jest tutaj mało informacji, wręcz odwrotnie msn-wink.

Tytuł wątku zaczyna się jak w popularnym kawale. Czy jednak możliwe aby człowiek mógł żyć bez jedzenia w pełnym zdrowiu? Zainteresowałem się tym tematem, obejrzałem i przeczytałem sporo dokumentów. Chciałbym jednak poznać opinie innych osób, dlatego zamieściłem obszerny artykuł na swojej stronie http://www.aschematyczni.pl/pije-zyje-czlowiek/, oraz tutaj wątek aby dowiedzieć się, co Wy o tym sądzicie.
« Ostatnia zmiana: 03-11-2014, 15:54 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #1 : 11-11-2014, 10:55 »

Ja nie wierzę w to, że można nie jeść wcale i funkcjonować normalnie. Nie każdy ma takie możliwości jak Joachim, żeby sobie całymi dniami medytować, leżeć i ćwiczyć Tai Chi. Zgadzam się z tym, że współczesny człowiek  je za dużo i jedzenie jest uzależniające i toksycznie przetworzone. Prawdą jest, że krótkie posty mogą być korzystne dla zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 11-11-2014, 11:06 wysłane przez Domi5 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!