Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 09:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalifat i wariacje na temat Chin.  (Przeczytany 258230 razy)
scorupion
« Odpowiedz #380 : 26-07-2016, 16:38 »

Ponieważ Skorpion zmanipulował moją wypowiedz to jeszcze raz ją przytoczę.
BogdanieM, przytoczyłeś swoją wypowiedź #312, a ja #316. Pomyliłeś się znowu, prawda?
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #381 : 26-07-2016, 18:12 »

"Może przedstawię moją wizję, a czy jest ona lepsza czy gorsza to już każdy oceni indywidualnie.
 
Wielka Brytania nie wyjdzie z Unii, bo jej się to nie opłaci....
 
Przepraszam za podanie prawdziwych FAKTÓW."

To co przedstawiłem to w dużej części jest moja opinia/wizja, ale fakty są takie, że Niemcy zarabiają na niestabilności na rynkach finansowych, bo podałem konkretne  rentowności obligacji poszczególnych państw z 2012 r. Warto podkreślić, że obligacje były wszystkie w euro, oprócz polskich.

Faktem jest, że emerytury z nowego systemu emerytalnego będą głodowe. Nowy system jest już wprowadzany obecnie tylko stopniowo. To co podałem, że unijni urzędnicy ocenili, iż z nowego systemu emerytalnego wychodzi stopa zastąpienia 22% to podałem fakt to nie jest mój wymysł. Nasze autorytety w tej dziedzinie mówią, że stopa zastąpienia będzie wynosić 30%, ale oni są tak wiarygodni jak z tymi palmami z OFE. Może nie wszyscy wiedzą co to jest stopa zastąpienia, więc wyjaśniam, że jeżeli przed emeryturą będziesz zarabiał 4000 zł to przy stopie zastąpienia 22% masz emeryturę 880 zł. To są fakty.
Faktem jest, że prognozy demograficzne Polski są najgorsze w Europie i 500 zł tego nie zmieni.
Jeżeli chodzi o sondaże to byłbym ostrożny, bo Komorowski miał 60%, a Duda 12%.

Z tym samolotem to poważna sprawa, niewątpliwie Rosjanie naruszyli interesy sułtana, bo to pewnie oni kupowali ropę od państwa islamskiego po 10 dolarów. Tych emigrantów to też sułtan przysłał do Europy.


Proszę przeczytać moją wypowiedz 312 i Twoją 314. Nie  wierzę żeby ktokolwiek miał wątpliwości, że zmanipulowałeś moją wypowiedz. Tą zmanipulowaną wypowiedz wkleiłem, wziąłem w cudzysłów i się do niej odniosłem. Prawdą jest, że nie zwróciłem uwagi, iż jest ona zmanipulowana. TAKIE SĄ FAKTY.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #382 : 26-07-2016, 19:50 »

Za skomplikowane na moją skołataną głowę, nie wiem o co chodzi.

Cytat od: Scorupion  22-07-2016, 20:17
Cytat
Co bym zrobił na miejscu Polaków posiadających nieruchomości i biznesy na zachodzie Europy? Spieniężyłbym póki jeszcze dają dobrą cenę i wrócił do Polski
A w Polsce to co, bezpiecznie?? Przecież to wszystko jest blisko coraz bliżej...

Oczywiście, że bezpiecznie, zlikwidowane przecież zostały telefony na kartę hehehe.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #383 : 29-07-2016, 14:49 »

Światowe Dni Młodzieży.
Papież kiwnie wskazującym paluszkiem - 30 minut interpretacji tego jakże znaczącego i symbolicznego gestu. Papież mrugnie - 20 minut analizy technicznej tego jakże znaczącego i symbolicznego gestu.
Lubię zahaczyć czasami o jeden z polskich kanałów, a mam chyba dwa. Podoba mi się jak w TVP Info "jadą" po islamie i antypisowcach islam promujących. Dla kontraściku - jakże bardzo spodobało mi się na TVP Info fantastyczne prawie przemilczenie przez drużynę analizującą na żywo każdy oddech papieża, jego słów o konieczności przyjmowania najeźdźców (moralny obowiązek).
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #384 : 29-07-2016, 21:31 »

A skąd nadajesz bo zapomniałem?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #385 : 29-07-2016, 21:48 »

Uwaga, wyjątkowo drastyczne, ale jak ktoś ma mocne nerwy może sobie obejrzeć kogo poprzedni umiłowani przywódcy i obecny papież, chcą uczynić naszymi sąsiadami: http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=226&start=75
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #386 : 31-08-2016, 18:43 »

Może i chcą, ale w moich oczach i wielu moich znajomych po prostu ośmieszają się. Z Merkel wielu w Niemczech nie chce już rozmawiać i słyszeć o tego typu sąsiadach.

Teraz napiszę to co powiedziała moja koleżanka z firmy, która ukończyła Królewskie Konserwatorium w Brukseli, wydział jazzu. Zaproponowali jej bardzo dobrą pracę, ale wróciła do Polski, ponieważ w owej Brukseli jest ok. pięć kobiet gwałconych na dobę.  

Obejrzałem link z poobcinanymi głowami, szyjami tryskającymi krwią i warto zwrócić uwagę, że ci mordercy ISIS, czy jak im tam, mają potężny kompleks w stosunku do ludzi, którzy nie są wyprani z mózgu, tak jak oni. Oczywiście biedne są te ofiary, ich rodziny, znajomi, którzy tego doświadczają, ale tak naprawdę biedni to są ci zakompleksieni, nędzni nieludzie, którym wydaje się, że przy pomocy maczety, noża, topora, będą mentalnie silniejsi, bo po morderstwie pokazanym w necie, spróbują kogoś przestraszyć.  

« Ostatnia zmiana: 01-09-2016, 22:19 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
scorupion
« Odpowiedz #387 : 04-09-2016, 18:26 »

Niby jedna jaskółka wiosny nie czyni: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/waszczykowski-ziobro-i-blaszczak-pojada-do-londynu-w-zwiazku-z-atakami-na-polakow/nkgf3j
Ale dobry początek został zrobiony, czekamy spokojnie co będzie dalej.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #388 : 11-02-2017, 15:38 »

A tu stronka dla zwolenników sprowadzania syryjskich sierot do Polski: https://www.zerocensorship.com/r/isis/videos
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #389 : 12-03-2017, 22:10 »

To co się dzieje teraz w Holandii z Turkomanami iest kolejnym kamyczkiem w układance. Powoli, byle do przodu. Będą mieli integrację, ubogacenie oraz multi-kulti przygłupy. Dobrze, że się od nich odrywamy, za jakiś czas zobaczymy wynik 28:0, tylko że dla nas.
Wilders powinien wygrać wybory, w krótkim terminie namiesza w Unii, ale w długim nic nie zmieni - Kalifat mają murowany.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #390 : 29-03-2017, 15:37 »

Dla niektórych miłośników ubogacania z niektórych partii, a szczególnie dla feministek: https://www.facebook.com/videoatual/videos/1362372567171474/
I tak ludzkie chłopisko, bo mógł od razu w łeb.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #391 : 13-04-2017, 06:45 »

Jak wygra .nowoczesna, to zaserwują nam taką oto, politycznie poprawną, przystającą do unii, .nowoczesną edukację: https://www.youtube.com/watch?v=IbX4Vq0st4I
« Ostatnia zmiana: 13-04-2017, 16:39 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #392 : 13-04-2017, 18:42 »

Szykuje się gorący weekend, co prawda nie po naszej stronie globu, ale ewentualne radioaktywne skutki mogą dotrzeć i do nas.

1. Korea Północna planuje w ciągu najbliższych dni dokonać szóstej już próby nuklearnej, co potwierdzają zdjęcia satelitarne z okolicy poligonu. Prawdopodobny termin to 15.04, rocznica urodzin założyciela Korei Północnej.
2. Po spotkaniu prezydentów USA i Chin, Trump stwierdził, że albo Chińczycy zrobią porządek z Koreą Północną, albo USA sami to załatwią.
3. Niedługo po spotkaniu:
- amerykańskie okręty z okolic Australii i Oceanii obrały kurs na okolice półwyspu koreańskiego.
- okręty japońskie czekają aby dołączyć do USA
- Chiny będące jedynym odbiorcą koreańskiego węgla, zawróciły statek z węglem co rozwścieczyło Kima, który zaczął grozić (zresztą nie pierwszy raz) USA atakiem nuklearnym.
- Chiny wysłały wzdłuż granicy z Koreą Północną 150 000 żołnierzy
4. Chinom spieszy się aby zająć Koreę Północną po przekroczeniu przez nią "czerwonej linii" zanim zrobi to USA.
5. Kim zarządził ewakuację 25% populacji Phenianu, ogłoszono mobilizację militarną, a 200-tu zagranicznym dziennikarzom oznajmiono, aby byli gotowi na "wielkie wydarzenie".
6. Chiny oznajmiły, że jeśli ładunek zostanie odpalony to chińska armia zniszczy instalacje militarne Korei.

W co prócz płynu Lugola należałoby się zabezpieczyć w najgorszym scenariuszu?
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #393 : 13-04-2017, 20:04 »

Schrzaniłeś mi święta.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #394 : 14-04-2017, 09:28 »

Cytat
W co prócz płynu Lugola należałoby się zabezpieczyć w najgorszym scenariuszu?

Chyba kiedyś pisałem. W razie ataku nukleranego białe prześcieradło na łeb i czołgać się w kierunku najbliższego cmentarza.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #395 : 14-04-2017, 10:46 »

Właściwie chodziło mi o zabezpieczenie przed skutkami chmury radioaktywnej, który by do nas dotarła po konflikcie tysiące kilometrów dalej.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #396 : 14-04-2017, 11:15 »

W co prócz płynu Lugola należałoby się zabezpieczyć w najgorszym scenariuszu?
Moi rodzice nie wypili płynu Lugola, nic nie zrobili po katastrofie w Czarnobylu i żyją do dziś. Tato ma 67 a mama 64 lata.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #397 : 15-04-2017, 11:14 »

Cytat
1. Korea Północna planuje w ciągu najbliższych dni dokonać szóstej już próby nuklearnej, co potwierdzają zdjęcia satelitarne z okolicy poligonu. Prawdopodobny termin to 15.04, rocznica urodzin założyciela Korei Północnej.
2. Po spotkaniu prezydentów USA i Chin, Trump stwierdził, że albo Chińczycy zrobią porządek z Koreą Północną, albo USA sami to załatwią.
3. Niedługo po spotkaniu:
- amerykańskie okręty z okolic Australii i Oceanii obrały kurs na okolice półwyspu koreańskiego.
- okręty japońskie czekają aby dołączyć do USA
- Chiny będące jedynym odbiorcą koreańskiego węgla, zawróciły statek z węglem co rozwścieczyło Kima, który zaczął grozić (zresztą nie pierwszy raz) USA atakiem nuklearnym.
- Chiny wysłały wzdłuż granicy z Koreą Północną 150 000 żołnierzy
4. Chinom spieszy się aby zająć Koreę Północną po przekroczeniu przez nią "czerwonej linii" zanim zrobi to USA.
5. Kim zarządził ewakuację 25% populacji Phenianu, ogłoszono mobilizację militarną, a 200-tu zagranicznym dziennikarzom oznajmiono, aby byli gotowi na "wielkie wydarzenie".
6. Chiny oznajmiły, że jeśli ładunek zostanie odpalony to chińska armia zniszczy instalacje militarne Korei.

Kontynuując przebieg sytuacji:
7. Chińskie linie lotnicze wstrzymały loty do Phenianu.
8. Rząd Japonii rozpoczął ewakuację swoich obywateli z Korei Południowej, która będzie prawdopodobnie głównym celem odwetowym w przypadku ataku ze strony USA. Dodatkowo Japończycy zamierzają wysłać w kierunku półwyspu koreańskiego dodatkowe okręty i lotnictwo.
9. W kierunku granicy z Koreą Północną, zmierzają chińskie siły pancerne oraz wyrzutnie przeciwlotnicze.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #398 : 15-04-2017, 17:41 »

Dzięki Scorupion, sałatki nie będzie na święta!
Dlaczego? Robiłam sałatkę, myślę, zrobię przerwę, złożę życzenia na forum. I co czytam?

Cytat
W razie ataku nukleranego białe prześcieradło na łeb i czołgać się w kierunku najbliższego cmentarza.

Prześcieradła szare, trza wygotować, ach, narobiłeś mi roboty.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #399 : 23-06-2017, 14:04 »

Uważać przy najbliższych wyborach samorządowych na tych wszystkich nowoczesnych, euroentuzjastów, solidarnych i tak dalej. Oni skłamią przy każdej okazji, nie dotrzymają żadnej obietnicy, za parę groszy sprzedadzą matkę i ojca, a za parę groszy więcej sprowadzą nam na łeb kilka milionów Beduinów, ich kozy oraz pół Afryki.
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!