Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 00:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Krople Joalis - dzialanie, skutki uboczne, dlugofalowy wplyw na organizm  (Przeczytany 31434 razy)
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« : 20-01-2015, 10:38 »

Czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia z kroplami Joalis?
Nie pytam tylko o to, czy ktos stosowal, ale czy ktos ma wiedze o zasadzie dzialania tych kropli lub o tym w jaki sposob wplywaja na organizm, czy moga miec jakies dlugofalowe skutki uboczne?

Moje tło:

Od wrzesnia ciagnie mi sie przewlekla infekcja wirusowa drog oddechowych. Wyglada to tak, ze 2 tyg jestem chory, potem tydzien jest w miare ok i znow od nowa cos mnie lapie i trzyma kolejne 2 tyg i tak w kolko.
Wystarczy ze zjem lub wypije cos zimnego lub zawieje zimny wiaterek i od razu zaczynam kichac, zaczynam czuc sie rozbity i miec inne objawy typowe dla infekcji wirusowej. Najmniejszy niekorzystny impuls i zaczynam chorowac od nowa.

Bylem na badaniu aparatem Salvia i pani mi powiedziala, ze jestem zarazony wirusem chronicznego paralizu pszczol i organizm nie moze sobie z nim poradzic. I stad ta przewlekla infekecja.

Dostalem krople joalis. Biore je od kilku dni. W jakis sposob dzialaja, czuje ze mam herxy.
Nie wiem jednak jak te krople podzialaja dlugoterminowo i nie chcialbym w efekcie jeszcze bardziej sobie zaszkodzic.

Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #1 : 20-01-2015, 12:07 »

Bylem na badaniu aparatem Salvia i pani mi powiedziala, ze jestem zarazony wirusem chronicznego paralizu pszczol i organizm nie moze sobie z nim poradzic. I stad ta przewlekla infekecja.
Pozdrów koniecznie tę Panią.
Z wiki:
"Można u tych osobników zaobserwować nieskoordynowane, chwiejne ruchy, drżenie i rozciągnięcie odwłoka oraz rozstawienie skrzydeł na boki.
W początkowej fazie choroby owady są zdolne do lotu, ale po opuszczeniu ula nie są już do niego wpuszczane, co również nie jest dobrze zbadane. Kolejną fazą jest pojawienie się drgawek, porażenia i zaburzeń koordynacji ruchów. Osobniki wykazujące ten zespół objawów giną po kilku dniach"

Czy masz któreś z wymienionych objawów?
« Ostatnia zmiana: 20-01-2015, 15:54 wysłane przez Heniek » Zapisane
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #2 : 20-01-2015, 12:19 »

Zawroty głowy, pogorszenie sluchu, czasem nieostre widzenie i otumanienie - uklad nerwowy.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #3 : 20-01-2015, 21:55 »

Cytat
Zawroty głowy, pogorszenie sluchu, czasem nieostre widzenie i otumanienie - uklad nerwowy.

Ale na te objawy są inne krople Joalis. Trzeba porozmawiać z tą panią i zmieni.
Musisz wiedzieć, że tak będzie w koło Wojtek.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #4 : 20-01-2015, 23:42 »


"Można u tych osobników zaobserwować nieskoordynowane, chwiejne ruchy, drżenie i rozciągnięcie odwłoka oraz rozstawienie skrzydeł na boki.
W początkowej fazie choroby owady są zdolne do lotu, ale po opuszczeniu ula nie są już do niego wpuszczane, co również nie jest dobrze zbadane. Kolejną fazą jest pojawienie się drgawek, porażenia i zaburzeń koordynacji ruchów. Osobniki wykazujące ten zespół objawów giną po kilku dniach"

Czy masz któreś z wymienionych objawów?

U ludzi najczęsciej spotyka się rozciągnięcie odwłoka. Całe szczęście, że istnieje aparat Salvia, który wyłapuje przyczyny.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 21-01-2015, 00:26 »

Ale to dotyczy głównie trutni...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 21-01-2015, 00:44 »

Z serii: oferta dla typów typu luki27: http://www.synergiacpz.pl/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=27
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 21-01-2015, 11:57 »

Cytat
Dostalem krople joalis. Biore je od kilku dni. W jakis sposob dzialaja, czuje ze mam herxy.
Nie wiem jednak jak te krople podzialaja dlugoterminowo i nie chcialbym w efekcie jeszcze bardziej sobie zaszkodzic.
Działanie kropli joalis jest uzależnione od pory roku: http://www.synergiacpz.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=35
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #8 : 21-01-2015, 13:51 »

Bardzo porządne ceny, w końcu każdy zasługuje na odrobinę luksusu.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #9 : 21-01-2015, 13:53 »

Cytat
każdy zasługuje na odrobinę luksusu
A nie na swoje choroby?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #10 : 21-01-2015, 13:57 »

Będzie w pakiecie, jedno i drugie.
Zapisane
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #11 : 21-01-2015, 14:20 »

Ok. Wysmiac mozecie wszystko, macie do tego prawo.

Ale wiec w jaki sposob wytlumaczycie niemal przewlekla (juz 4 miesiac), nawracajaca infekcje wirusowa drog oddechowych, z objawami ze strony ukladu nerwowego?

Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #12 : 21-01-2015, 15:54 »

Jak opiszesz swój przypadek, napiszesz też co jesz, jak żyjesz, na co chorujesz, ile masz lat, itp. to może coś niecoś podpowiemy.
A Ty zaczynasz od opisu kolejnego cudownego specyfiku na forum, które jest przeciwnikiem wszelkich suplementów i innych cudownych cudowności ku zdrowotności.
To Luki27 jakiej reakcji się spodziewasz?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #13 : 21-01-2015, 16:01 »

Ale wiec w jaki sposob wytlumaczycie niemal przewlekla (juz 4 miesiac), nawracajaca infekcje wirusowa drog oddechowych, z objawami ze strony ukladu nerwowego?

Cytat
PRODUKTY SZKODLIWE:
Zboża glutenowe: żyto, pszenica, jęczmień, owies, orkisz.
Zboża bezglutenowe: ryż, kukurydza, proso.
Produkty mleczne: mleko, sery, jogurty, kefiry, lody, śmietana.
Owoce - u dorosłych (w jakich warunkach bardziej szkodzą a w jakich mniej - w książce DDP)
Wędzonki, glutaminiany, benzoesany, środki sztucznie barwiące, słodziki.
Produkty w/w można jeść co 3-7 dni lub rzadziej.
Produkty Szkodliwe to potrawy „rozszczelniające” (czytaj: niszczące błony komórkowe, niszczące „granice”) to produkty silnie cukrogenna (glukogenne). Produkty cukrogenne to takie które wywołują zapalenie (nieszczelność błonową) o każdym umiejscowieniu. Produkty cukrogenne hamują możliwość wycofywania się wszystkich chorób, hamują gojenie się ran i hamują możliwość uzyskania remisji w chorobie nowotworowej.
Zapisane
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #14 : 21-01-2015, 16:27 »

Od kilku lat jestem na tym forum, znam zasady zdrowego odzywiania i ich przestrzegam.

We wrzesniu musialem przyjac szczepionke przeciw tezcowi i tydzien pozniej zaczal sie cyrk z tymi infekcjami, ktory trwa do dzis.
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #15 : 21-01-2015, 16:44 »

Luki, przeczytaj na spokojnie pierwszy post w tym temacie i zastanów się, dlaczego po tylu latach na Biosłone dałeś sobie wcisnąć jakieś krople, oraz dałeś sobie wmówić, że jesteś umierającą pszczołą.
Dałeś się zaszczepić, więc wiesz skąd twoje problemy. Po co zatem ci te krople?
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #16 : 21-01-2015, 16:52 »

tężec:
http://wolnemedia.net/zdrowie/rozpad-panstwa-na-przykladzie-pism-mz-5/
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #17 : 21-01-2015, 19:00 »


Swego czasu dostałem maila z tym tekstem od dr Jaśkowskiego i go nagrałem.

"Przekręt ze szczepionkami przeciwko tężcowi – dr Jerzy Jaśkowski".

Do końca miesiąca postaram się umieścić audycję tutaj.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!