Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 16:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wołający_Jan  (Przeczytany 13654 razy)
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« : 10-02-2015, 08:16 »

Dziękuję za zainteresowanie. Posiadam różne dolegliwości ale jedną szczególnie męcząca. Jest to ślinotok pojawiający się przeważnie nad ranem, ale i o innych porach nocnych z różnym natężeniem. Budzę się mokry. Byłem u kilku laryngologów, nie znaleźli przyczyny. serdecznie pozdrawiam. Wołający Jan
Zapisane
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #1 : 15-02-2015, 22:50 »

Nie mogę odkryć abc elementarza postępowania dla początkujących. Stosuję miksturę od miesiąca 1x dz... czy powinienem coś więcej...? Czy jest jakaś  prosta droga dla początkujących, trudno mi się w tym połapać, pewnie mam kiepski, stary pesel...Czy jest ktoś kto by mi doradził co do czego i gdzie szukać. Z pozdrowieniami.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #2 : 15-02-2015, 23:31 »

Czytaj Janie portal http://portal.bioslone.pl/, książki, później dopiero forum.
Oprócz mikstury wskazana Dieta Prozdrowotna, znajdziesz na portalu.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #3 : 17-02-2015, 10:32 »

Na początek zawsze polecamy pakiet podstawowy:
DP
KB
MO
ZZO
Jak to przebrniesz, to już będziesz miał podstawy wiedzy.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #4 : 18-02-2015, 00:12 »

Co robić gdy temperatura spada do 35 C, 35,5C?
Zapisane
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #5 : 19-02-2015, 19:22 »

Dziękuję za wiadomości.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #6 : 20-02-2015, 08:25 »

Co robić gdy temperatura spada do 35 C, 35,5C?
Janie my Ciebie nie znamy. Nie wiemy o Tobie nic, jakbyś nam coś niecoś opisał to mielibyśmy jakiś obraz.
Na tak postawione pytania nie odpowiadamy, bo nie wiemy z jakiego powodu masz taką temperaturę i dlaczego to Cię tak martwi?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #7 : 20-02-2015, 09:33 »

Martwię się bo jest mi zimno, trzęsę się jak osika, jestem osłabiony. Pierwszy raz tak miałem we wrześniu, trwało to ok 10 dni zanim wróciłem do normy. Lekarze powiedzieli, że nie ma takiej temperatury, żeby zmienić termometr. Jakieś 10 lat temu miałem podobne objawy po leczeniu antybiotykami silnego zapalenia oskrzeli. Wreszcie mądry lekarz na Płockiej powiedział "co to za idiota stosował antybiotyki" i w ciągu paru dni zlikwidował zapalenie ale byłem tak osłabiony, że ledwo chodziłem. Wtedy zastosowano u mnie cocarboxylazum z witaminami B. po tym wróciłem do zdrowia. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam. Jan
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 20-02-2015, 09:48 »

Cytat
Wtedy zastosowano u mnie cocarboxylazum z witaminami B. po tym wróciłem do zdrowia.
Cocarboxylasum to syntetyczna namiastka witaminy B1, wykazująca działanie odtruwające.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #9 : 21-02-2015, 20:02 »

Janie, sam sobie odpowiedziałeś:

Jakieś 10 lat temu miałem podobne objawy po leczeniu antybiotykami silnego zapalenia oskrzeli. Wreszcie mądry lekarz na Płockiej powiedział "co to za idiota stosował antybiotyki" i w ciągu paru dni zlikwidował zapalenie ale byłem tak osłabiony, że ledwo chodziłem.

W moim otoczeniu znalazły się osoby, które miały obniżoną temperaturę, same doszły do wniosku, że jest to nadmierne leczenie lekarstwami, szczególnie antybiotykami.
« Ostatnia zmiana: 21-02-2015, 20:18 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #10 : 21-02-2015, 21:31 »

No dobrze tylko to było 10 lat  temu. Od wielu lat nie biorę antybiotyków. Teraz biorę pół tab. Tialorid mite 1x
                                      pół tab. Lokren 20     1x
                                  jedną tab. Cardura        1x
Od wczoraj stosuję oddychanie wg. Nieumywakina
https://www.youtube.com/watch?v=co3Q0w69s1M
po takim oddychaniu robi mi się ciepło. Dalej nie wiem co jest powodem i czym to grozi. Druga sprawa to ślinotok, pojawia się nad ranem dość intensywnie. 2x dz płuczę olejem, nie pomaga.Na dodatek dla okrasy mam egzemę, nie mogę zmywać naczyń bez rękawiczek. Bielactwo na rękach i nogach. Dolegliwości urologiczne, jak siądę na zimnym siedzeniu w aucie zaraz ból i wstawanie w nocy. Od dziś piję ziółka dla mężczyzn.Zwalczyłem Boreliozę nie wiem czy do końca. Świat jest piękny ale chyba czeka nas wszystkich wielkie lanie. Ludzie mają wielkie wymagania, a jest żle na nasze własne życzenie, jak mówi Mistrz. Dziękuję za zainteresowanie. Pomagajmy sobie wzajem to może z Bożą pomocą uratujemy się...można by dużo więcej ale nie będę przynudzał.
Zapisane
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #11 : 26-02-2015, 22:28 »

     PRZEWODNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH / Wątki dla początkujących / Odp: Wołający_Jan    : 21-02-2015, 21:31
No dobrze tylko to było 10 lat  temu. Od wielu lat nie biorę antybiotyków. Teraz biorę pół tab. Tialorid mite 1x
                                      pół tab. Lokren 20     1x
                                  jedną tab. Cardura        1x
Od wczoraj stosuję oddychanie wg. Nieumyłsrakina
https://www.youtube.com/watch?v=co3Q0w69s1M
po takim oddychaniu robi mi się ciepło. Dalej nie wiem co jest powodem i czym to grozi. Druga sprawa to ślinotok, pojawia się nad ranem dość intensywnie. 2x dz płuczę olejem, nie pomaga.Na dodatek dla okrasy mam egzemę, nie mogę zmywać naczyń bez rękawiczek. Bielactwo na rękach i nogach. Dolegliwości urologiczne, jak siądę na zimnym siedzeniu w aucie zaraz ból i wstawanie w nocy. Od dziś piję ziółka dla mężczyzn.Zwalczyłem Boreliozę nie wiem czy do końca. Świat jest piękny ale chyba czeka nas wszystkich wielkie lanie. Ludzie mają wielkie wymagania, a jest żle na nasze własne życzenie, jak mówi Mistrz. Dziękuję za zainteresowanie. Pomagajmy sobie wzajem to może z Bożą pomocą uratujemy się...można by dużo więcej ale nie będę przynudzał.
OdpowiedzOdpowiedz Odpowiedz cytującCyta
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #12 : 03-03-2015, 08:26 »

Panie Janie, napisałam do Pana na PW, ale też tutaj powtórzę.
Proszę stosować MO, DP, KB i od czasu do czasu napisać na forum, w tym wątku, jakie objawy się pojawiają, a jakie znikają, to Kadra Forum napisze Panu co dalej.
Ale trzeba pamiętać, że aby było lepiej musi być gorzej i niektóre objawy wzmogą się na początku, a nie ustąpią, mogą pojawić się nowe. Trzeba cierpliwości.
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem
Decyzja o mieszance na drogi moczowe była dobra, ale to wszystko wymaga czasu.
Najważniejsze aby jeść odpowiednie produkty i mieć cierpliwość.
http://portal.bioslone.pl/przetwarzanie_zywnosci
http://portal.bioslone.pl/odzywianie/podstawy-wiedzy/zasady-zdrowego-odzywiania
http://portal.bioslone.pl/obalanie-mitow/konserwowanie-zywnosci
http://portal.bioslone.pl/wydziwianie_z_urozmaicaniem_jedzenia

Proszę też powoli czytać sobie książki Mistrza, Portal i zdobywać wiedzę.
Ma Pan racje, że świat jest piękny, (u nas we Wrocławiu już krokusy na trawnikach ruszają, niedługo będą dywany kwiatów), a jak człowiek zdrowieje to jest jeszcze piękniej.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #13 : 03-03-2015, 10:11 »

Z podziękowaniem. Wołający Jan
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #14 : 14-05-2015, 23:15 »

SOS RadiaBiosłone – "Wołający Jan", użytkownik niemedycznego forum Biosłone.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!