Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 16:05 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Zawroty g³owy  (Przeczytany 8023 razy)
Agnieszka_13
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomo¶ci: 20

« : 04-03-2015, 15:17 »

Witam,

Od trzech lat pijê MO i KB, glutenu nie jem ju¿ drugi rok. Dzi¶ rano le¿±c jeszcze w ³ó¿ku, otworzy³am oczy i ca³a sypialnia zaczê³a mi wirowaæ. Gdy jako¶ wsta³am to w pozycji pionowej by³o trochê lepiej, ale by³am bardzo blada i zbiera³o mi siê na wymioty. Trwa³o to ok.2 w godzin, wiêc zaniepokojona wezwa³am pogotowie. Na SOR zrobiono mi tomografiê komputerow± g³owy, zbadano b³êdnik. Wg tych badañ wszystko jest w porz±dku. "Specjali¶ci od chorób" zalecili dalej siê badaæ, jednak zanim podejmê decyzjê prosi³abym  o opiniê specjalistów od zdrowia.

W szpitalu nie podano mi ¿adnych leków, ale przepisano Betaserc. Ok. godz. 12.00 zrobi³o mi siê trochê lepiej. Teraz ok. 15.15. boli mnie tylko g³owa.
Czy kto¶ z Bios³onejczyków mia³ podobne objawy i jak to siê skoñczy³o.
Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosujê
Wiadomo¶ci: 448

« Odpowiedz #1 : 04-03-2015, 15:56 »

Mój m±¿ ma stale takie zawroty g³owy i oczywi¶cie wed³ug konowa³ów wszystko jest OK. Postaraj siê gwa³townie nie wstawaæ z ³ózka, tylko stopniowo zmieniaæ pozycjê z poziomej na pionow±. Mo¿e masz niedotlenienie mózgu? Wtedy mog± byæ zawroty i ciemno pod oczami.
Zapisane

Szukaj wyja¶nienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Du¿agosia
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 476

« Odpowiedz #2 : 04-03-2015, 16:01 »

Ja mia³am takie zawroty g³owy i dosz³am do wniosku, ¿e zbyt ogranicza³am wêglowodany. Zwiêkszy³am i przesz³o.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #3 : 04-03-2015, 16:38 »

Te¿ takie miewa³em, jeszcze przed miksturow± er±, ale chyba ciebie to nie dotyczy. W ka¿dym b±d¼ razie przesz³o i dlatego mogê spokojnie polecaæ wszystko co siê tu propaguje.
Najprêdzej przyczyn± mo¿e byæ krêgos³up i ró¿ne z³ogi umiejscowione w jego okolicach.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #4 : 04-03-2015, 17:12 »

Ja mia³am takie zawroty g³owy i dosz³am do wniosku, ¿e zbyt ogranicza³am wêglowodany. Zwiêkszy³am i przesz³o.

Dobra sugestia, bo w sumie nie wiemy ile i czego do jedzenia na stole u Agnieszka_13.

Swego czasu "grzybiarze" jedz±c ma³o (wêgli zero), uwielbiali tak zag³odziæ grzyba, przy okazji doprowadzaj±c do hipoglikemii i w ogóle do wyniszczenia organizmu.

Przerwij picie aloCitu na bazie citroseptu.
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Agnieszka_13
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomo¶ci: 20

« Odpowiedz #5 : 04-03-2015, 19:36 »

Bardzo dziêkujê za odpowiedzi.

Machos, je¶li chodzi o moje menu, to od kiedy odstawi³am gluten w postaci pieczywa i klusek, to wygl±da ono tak:

- ¶niadanie codziennie jajecznica z dwóch jajek ze sprawdzonego ¼ród³a na ma¶le, lub jajka na miêkko i kawa, bez cukru i mleka,

- w pracy w ¶rodku dnia ok. 13 - 14 jaki¶ owoc w zale¿no¶ci na co mam ochotê, kilka dni temu banany, teraz pomarañcze, czasami jakie¶ ciacho z kremem - nie potrafiê z tego zrezygnowaæ,

- w domu po pracy obiad: surówka plus miêso i jakie¶ gotowane warzywo np. broku³y lub szpinak, czêsto obiad zaczynam zup± te¿ tak± na bazie wywaru kolagenowego,

- wieczorem KB (pestki dyni, s³onecznika, konopii, ostropest, siemiê lniane, cytryna i ³y¿ka miodu.

Odk±d odstawi³am gluten mam mniejszy apetyt, w ¶rodku dnia nie bywam ju¿ taka w¶ciekle g³odna jak przed jego odstawieniem, dlatego jem w pracy tak ma³o.

Czy sugerujecie powrót do niewielkiej ilo¶ci pieczywa i klusek, aby dostarczyæ organizmowi wiêcej wêglowodanów ?       
Zapisane
Agnieszka_13
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomo¶ci: 20

« Odpowiedz #6 : 04-03-2015, 19:50 »

Dla pe³nego obrazu dodam jeszcze, ¿e w szpitalu zrobili mi dzisiaj badanie krwi w którym wysz³o, ¿e mam glukozê - 7,16 mmol/l, a norma to podobno przedzia³ od 4,1 do 5,5. By³am na czczo tylko po kawie. 
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #7 : 04-03-2015, 20:24 »

A co z tym aloCitem? Badanie na obecno¶æ cukru w moczu zrobili?

badanie krwi w którym wysz³o, ¿e mam glukozê - 7,16 mmol/l

Test obci±¿enia glukoz±?

Do kluch i chleba nie wracaj, póki nie bêdzie zdrowia http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=8872.msg213950#msg213950.

- w pracy w ¶rodku dnia ok. 13 - 14 jaki¶ owoc w zale¿no¶ci na co mam ochotê, kilka dni temu banany, teraz pomarañcze, czasami jakie¶ ciacho z kremem - nie potrafiê z tego zrezygnowaæ,

To ju¿ lepiej jab³ko, gruszkê, nasze, zimowe owoce, po co kombinowaæ z nie wiadomo czym, produkowanym pod foli±, a wiêc pomarañczami, bananami. No i te ciacha przemys³owe, a zdrowia nie ma.

Tak przy okazji, to jeste¶ ¶wiadectwem, dlaczego rolnicy nie mog± sprzedaæ swojego, polskiego towaru.
« Ostatnia zmiana: 04-03-2015, 20:48 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Agnieszka_13
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 1.10.2012
Wiadomo¶ci: 20

« Odpowiedz #8 : 04-03-2015, 20:50 »

Rzeczywi¶cie teraz u¿ywam alocit na bazie citroseptu. Jaki jest zwi±zek miêdzy moimi dzisiejszymi dolegliwo¶ciami a citroseptem.

Machos, czy sugerujesz, ¿e powinnam zrobiæ badania, o które pytasz. 
Zapisane
Solan
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 233

« Odpowiedz #9 : 04-03-2015, 21:01 »

Czy sugerujecie powrót do niewielkiej ilo¶ci pieczywa i klusek, aby dostarczyæ organizmowi wiêcej wêglowodanów?       
A czy wêglowodany wystêpuj± tylko w pieczywie i kluskach? Czy nie lepiej i nie zdrowiej by³oby zwiêkszyæ ilo¶æ spo¿ywanych warzyw czy choæby owoców? Przecie¿ to te¿ s± wêglowodany, choæ ich zawarto¶æ w warzywach jest du¿o mniejsza ni¿ w pieczywie i kluskach. Bez w±tpienia jednak warzywa s± ich lepszym ¼ród³em. Mo¿na te¿ dodaæ pewn± ilo¶æ kaszy (jaglanej, gryczanej) do posi³ku (tylko nie przesad¼ w drug± stronê, bo kasze maj± z kolei du¿± zawarto¶æ wêglowodanów, dlatego zalecamy je jako dodatek, a nie bazê).
Zapisane

Piszemy "naprawdê", a nie "na prawdê"!
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #10 : 04-03-2015, 21:03 »

Rzeczywi¶cie teraz u¿ywam alocit na bazie citroseptu. Jaki jest zwi±zek miêdzy moimi dzisiejszymi dolegliwo¶ciami a citroseptem.

Zawroty g³owy.

Machos, czy sugerujesz, ¿e powinnam zrobiæ badania, o które pytasz.  

Czy dawali przed pobraniem krwi glukozê do picia? Nie zgadzaj siê nigdy na takie badanie obci±¿aj±ce organizm.

O cukrzycy mo¿na mówiæ wtedy, kiedy cukier znajdzie siê w moczu.

Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!