Niemedyczne forum zdrowia
19-03-2024, 12:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzień Nieszczepiących  (Przeczytany 5872 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« : 05-03-2015, 13:04 »

Moglibyśmy corocznie obchodzić Dzień Nieszczepiących. Wokół pełno dni kalendarzowych walk medycznych z chorobami, z cukrzycą, z rakiem, itd., a w Polsce osób nieszczepiących siebie i dzieci jest coraz więcej.

Z powodu kolejnej nagonki w mainstreamie, świadczącej, że kartele mają coraz większy problem ze zbytem chorobotwórczych szczepionek, dlatego straszą, uważam, że dniem idealnie pasującymm na datę, jest pierwszy czerwca. W końcu to wszystko dla dobra dzieci.

Osobiście chciałbym zrobić program do RadiaBiosłone, taką całodzienną emisję przeprowadzonych rozmów z rodzicami, dlaczego nie szczepią dzieci, jaki ma to wpływ na ich zdrowie. Żebym mógł przygotować program do pierwszego czerwca, chciałbym zachęcić osoby do kontaktu z RadiemBiosłone (anonimowo a jeszcze lepiej publicznie), które chciałyby się wypowiedzieć do radia w związku z tematem już teraz. Czasu sporo, no i corocznie możnaby na różne sposoby zacząć integrować się. Taki przyszedł mi pomysł.

Kto zechciałby zadzwonić, bądź wysłać maila http://www.radiobioslone.pl/kontakt.

« Ostatnia zmiana: 05-03-2015, 13:12 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Gloria
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: luty 2012
Wiedza:
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #1 : 05-03-2015, 13:45 »

Może lepiej Dzień Nieszczepionych zamiast Nieszczepiących.
Zapisane

takie mam konie narowiste, jakie sam wybrałem...
Leszek_B
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 20.12.2010r
Wiedza:
Skąd: Sieradz
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #2 : 05-03-2015, 14:27 »

Mimo że zawsze byłem negatywnie nastawiony do Kalendarza Postępowca, to tym razem uważam, że to jest bardzo trafna inicjatywa. Popieram.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!