Niemedyczne forum zdrowia
17-10-2017, 22:46 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Droga przez piek這  (Przeczytany 14893 razy)
Mistrz
*

P貫: M篹czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.430

« Odpowiedz #20 : 24-03-2015, 11:20 »

Cytat
Czy istnieje szansa na poznanie wieku tej osoby?
Szansa istnieje, ale konieczna do tego jest wy窺za matematyka. Dane:
By rok 1986. Mia貫m 12 lat.

Bardzo skrupulatne notatki, szczeg鏊nie dotycz帷e dawkowania mikstury.
Znawcy tematu wiedz, 瞠 schizofrenicy maj potrzeb zapisywania takich szczeg馧闚.

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:
Wiadomo軼i: 4.497

« Odpowiedz #21 : 24-03-2015, 11:30 »

Bardzo skrupulatne notatki, szczeg鏊nie dotycz帷e dawkowania mikstury.
Znawcy tematu wiedz, 瞠 schizofrenicy maj potrzeb zapisywania takich szczeg馧闚.

Jedno proste zdanie i dwa wnioski: nie jestem znawc i nie mam schizofrenii.

I nic mnie nie obchodzi, bo p造n na popsutej 這dzi.
Luciano
*

MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 586

« Odpowiedz #22 : 24-03-2015, 12:12 »

Cytat
Cytat
Czy istnieje szansa na poznanie wieku tej osoby?
Szansa istnieje, ale konieczna do tego jest wy窺za matematyka. Dane:
Cytat od:  http://portal.bioslone.pl/droga_przez_pieklo#odcinek_1
By rok 1986. Mia貫m 12 lat.

C騜, ma Pan racj. Mog貫m wysili si i zajrze na pocz徠ek artyku逝.

Ciekaw jestem jakie czynniki mog造 mie wp造w na tak fatalny stan psychiczny bohatera w徠ku? R闚nie mam problemy ze zdrowiem psychicznym (depresja, l瘯i, nerwice, ataki paniki itd.) i jak to u chorych bywa, wielokrotnie zastanawia貫m si dlaczego akurat na mnie pad這. Zdobywszy pewn wiedz (dzi瘯i Bios這ne) doszed貫m do wniosku, 瞠 w moim przypadku najprawdopodobniej pierwsze skrzypce odegra造 przetworzone cukry w postaci wszelkiej ma軼i s這dyczy. Oczywi軼ie w tle by alkohol w do嗆 du篡ch ilo軼iach, papierosy, kawa i 鄉ieciowe jedzenie zamiast warto軼iowych posi趾闚, ale to w豉郾ie w s這dyczach dopatruj si 廝鏚豉 problem闚 psychicznych. M闚i帷 o s這dyczach mam na my郵i codziennie dawki w ogromnych ilo軼iach. Zjedzenie ca貫go opakowania ptasiego mleczka Wedla (ok. 450g w tamtych czasach) w ci庵u 2 godzin by這 u mnie norm. Tak oto dzie po dniu pracowa貫m zajadle na rozrost grzybka, a tak瞠 innych niechcianych osobnik闚 w moim organizmie. Widocznie w kt鏎ym momencie grzyb opanowa g這w i zacz窸y si jazdy.

W mi璠zyczasie mia貫m r騜ne pomys造 na to, co doprowadzi這 do mej pod貫j sytuacji. Podejrzewa貫m szczepionk na prostat, brak 瞠laza, brak magnezu i wiele innych czynnik闚.

Powoli wychodz z do趾a, dzi瘯i Bios這ne. Ju od d逝窺zego czasu nie uganiam si za przyczynami, lecz skupiam si na dzia豉niu. Niemniej jednak jako osoba dotkni皻a problemami tej samej natury, co autor w徠ku jestem zainteresowany tym tematem. Poprawcie mnie prosz je郵i moje powy窺ze rozumowanie jest b喚dne.
Lilia8

P貫: Kobieta
MO: aktualnie nie stosuj
Wiadomo軼i: 28

« Odpowiedz #23 : 11-05-2015, 02:11 »

(...)
Dop鏦i choroby psychiczne, w tym schizofrenia..

Pisz przecie, 瞠 to choroba fizyczna. Zreszta wiadomo, komory m霩gowe os鏏 chorych na schizofreni s powi瘯szone, poza tym  przeka幡ictwo neuronalne dla niekt鏎ych neurotransmitter闚 te jest zaburzone. DZIWNYM TRAFEM tzw. podej軼ia biologiczne s ci庵le bojkotowane w dziedzinie psychologii. W przypadku psychiatrii czy neurologii ju nie da si tego obej嗆, podaje si zr騜nicowan etiologi.  Aplikuje si ci篹kie leki, kt鏎e maj za zadanie sztucznie "podtrzyma" poziom danych neuroprzeka幡ik闚. Stosuje si psychoedukacj, czyli informowanie pacjenta, na czym polega choroba. Tyle.

« Ostatnia zmiana: 11-05-2015, 02:18 wys豉ne przez Lilia8 » Zapisane

Nie jest miar zdrowia by dobrze przystosowanym do g喚boko chorego spo貫cze雟twa. Krishnamurti.
Lilia8

MO: aktualnie nie stosuj
Wiadomo軼i: 28

« Odpowiedz #24 : 11-05-2015, 02:21 »

Czy demony mog mie jakikolwiek wp造w na nasz system energetyczny i powodowa pzez to zmiany w organizmie?

Nie jest miar zdrowia by dobrze przystosowanym do g喚boko chorego spo貫cze雟twa. Krishnamurti.
Scorupion
*

Wiedza:

« Odpowiedz #25 : 11-05-2015, 08:20 »

Pisz przecie, 瞠 to choroba fizyczna. Zreszta wiadomo, komory m霩gowe os鏏 chorych na schizofreni s powi瘯szone, poza tym  przeka幡ictwo neuronalne dla niekt鏎ych neurotransmitter闚 te jest zaburzone. DZIWNYM TRAFEM tzw. podej軼ia biologiczne s ci庵le bojkotowane w dziedzinie psychologii. W przypadku psychiatrii czy neurologii ju nie da si tego obej嗆, podaje si zr騜nicowan etiologi.  Aplikuje si ci篹kie leki, kt鏎e maj za zadanie sztucznie "podtrzyma" poziom danych neuroprzeka幡ik闚. Stosuje si psychoedukacj, czyli informowanie pacjenta, na czym polega choroba. Tyle.

Szkoda, 瞠 tylko tyle, wida dog喚bn znajomo嗆 tematu, powinna wi璚ej pisa w tematach zwi您anych z psychologi, psychiatri i pokrewnych.

Udana
*

MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 1.107

« Odpowiedz #26 : 20-08-2015, 22:20 »

Mistrzu czy jest nadzieja na kolejn cz窷 tego artyku逝?

Nawet najdalsza podr騜 zaczyna si od pierwszego kroku...
Gloria
*

MO: luty 2012
Wiedza:
Wiadomo軼i: 369

« Odpowiedz #27 : 30-01-2017, 14:17 »

Na portalu ukaza si trzeci odcinek Drogi przez piek這.

takie mam konie narowiste, jakie sam wybra貫m...
Scorupion
*

Wiedza:

« Odpowiedz #28 : 30-01-2017, 19:46 »

Ja zawsze widz co innego ni wszyscy. Tu wyolbrzymianie wszystkiego pod niebiosa, drobny b鏊 z瑿a urasta do wymiar闚 apokalipsy.

Mistrz
*

MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.430

« Odpowiedz #29 : 30-01-2017, 21:27 »

Poniewa znam spraw z bliska, musz si z tym nie zgodzi. Go軼iu nie przesadza ani troch.

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Scorupion
*

Wiedza:

« Odpowiedz #30 : 30-01-2017, 22:15 »

No to ma niefarta. Przygl康aj帷 si rozwojowi sytuacji mniemam jednak, 瞠 historia zako鎍zy豉 si weso造m oberkiem.
Mam w pobli簑 siebie osob, kt鏎ej te schodz ogromne ilo軼i ropy. Przez migda趾i, krosty i owrzodzenia na j瞛yku, podniebieniu, ustach i oczywi軼ie najwi璚ej glut闚 przez nos. Nie ma schizofrenii, ale problem z innego rodzaju z造m funkcjonowaniem m霩gu. Zobaczymy jakie b璠 efekty.

Udana
*

MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 1.107

« Odpowiedz #31 : 31-01-2017, 09:44 »

Jak czytam ten opis, to uświadamiam sobie, że nic nie wiem o organizmie. Ciągle mnie zadziwia ta ilość ropy!
Znam osobę chorą na schizofrenię - młody człowiek - i rzeczywiście ma zapchany nos, niesamowite.
« Ostatnia zmiana: 31-01-2017, 10:52 wys豉ne przez ArtComp » Zapisane

Nawet najdalsza podr騜 zaczyna si od pierwszego kroku...
Janek

MO: 2016-08-27
Wiadomo軼i: 11

« Odpowiedz #32 : 03-08-2017, 21:53 »

Intryguj帷a historia - czekam z niecierpliwo軼i na kolejne jej cz窷ci.
Chcia豚ym podzi瘯owa autorowi za to, 瞠 zdecydowa si opowiedzie o swoich zmaganiach szerszej publiczno軼i i redakcji Bios這ne za publikacj.
Niniejsza historia poruszy豉 mn, poniewa cz窷 z opisanych objaw闚 zaobserwowa貫m u siebie. Niekt鏎e odczucia autora s mi znane, dlatego jego opowie嗆 trzyma豉 mnie w napi璚iu do tego stopnia, 瞠 przeczyta貫m j w ca這軼i, rezygnuj帷 z cz窷ci snu.
Dzi瘯i niej dosz這 do mnie, 瞠 niekt鏎e towarzysz帷e przypad這軼i zdrowotne nie musz by normalno軼i i jest szansa 瞠by z nimi wygra. Jest wskazana droga jak trzeba przeby. Za to jestem autorowi wdzi璚zny. Szacunek za wytrwa這嗆.
Strony: 1 [2]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!