Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 15:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Po zdrowie z Biosłone  (Przeczytany 10882 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 13-03-2015, 01:45 »

Jestem z wami od dwóch lat, a właściwie jesteśmy, bo ja i mój mąż. Od tego czasu stosujemy MO i ZZO. Dwa lata temu przez 3 tygodnie byliśmy na 1 etapie DP. Oprócz wahnięć cukru, generalnego osłabienia i ogromnych potów, nie mieliśmy objawów grypopodobnych. Po tym okresie zaczęliśmy się czuć, jakby życie zaczęło się od nowa. Obudziliśmy się. Czuliśmy się o wiele lżej, zapach i smak wróciły jak z dzieciństwa.

Mąż od wielu lat cierpiał na katar sienny i polipy w nosie plus narośl w kroczu. Dziś nie ma kataru, znikł polip, a narośl zaczyna się zmniejszać. Pełen sukces!!!

Ja od wielu lat cierpiałam z powodu astmy, alergii, wiecznych zapaleń oskrzeli. Tony lekarstw, antybiotyków, sterydów doprowadziły mnie do kandydozy. Dziś nie mam już astmy, alergie się zmniejszyły. Chciałam Wam podziękować. Jesteście dla mnie drogowskazem.

Pozdrawiam i wysyłam moc dobrej energii!!!
« Ostatnia zmiana: 13-03-2015, 08:45 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #1 : 13-03-2015, 08:17 »

I tak trzymać. Ja niekiedy myślę, że to sen, że to niemożliwe aby tak dobrze się czuć gdy w koło pełno chorych padalców, zwłaszcza młodych. Robię wszystko aby dzielić się tą wiedzą, jaką zdobyłam na Biosłone. Coraz częściej z dobrym skutkiem i to mnie cieszy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!