Niemedyczne forum zdrowia
24-10-2017, 02:10 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czwarty tom "Zdrowia na w豉sne 篡czenie" --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Po zdrowie z Bios這ne  (Przeczytany 4976 razy)
Mistrz
*

P貫: M篹czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.433

« : 13-03-2015, 02:45 »

Jestem z wami od dw鏂h lat, a w豉軼iwie jeste鄉y, bo ja i m鎩 m捫. Od tego czasu stosujemy MO i ZZO. Dwa lata temu przez 3 tygodnie byli鄉y na 1 etapie DP. Opr鏂z wahni耩 cukru, generalnego os豉bienia i ogromnych pot闚, nie mieli鄉y objaw闚 grypopodobnych. Po tym okresie zacz瘭i鄉y si czu, jakby 篡cie zacz窸o si od nowa. Obudzili鄉y si. Czuli鄉y si o wiele l瞠j, zapach i smak wr鏂i造 jak z dzieci雟twa.

M捫 od wielu lat cierpia na katar sienny i polipy w nosie plus naro郵 w kroczu. Dzi nie ma kataru, znik polip, a naro郵 zaczyna si zmniejsza. Pe貫n sukces!!!

Ja od wielu lat cierpia豉m z powodu astmy, alergii, wiecznych zapale oskrzeli. Tony lekarstw, antybiotyk闚, steryd闚 doprowadzi造 mnie do kandydozy. Dzi nie mam ju astmy, alergie si zmniejszy造. Chcia豉m Wam podzi瘯owa. Jeste軼ie dla mnie drogowskazem.

Pozdrawiam i wysy豉m moc dobrej energii!!!
« Ostatnia zmiana: 13-03-2015, 09:45 wys豉ne przez Mistrz » Zapisane

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Du瘸gosia
*

P貫: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powr鏒 do MO 08.2016
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 408

« Odpowiedz #1 : 13-03-2015, 09:17 »

I tak trzyma. Ja niekiedy my郵, 瞠 to sen, 瞠 to niemo磧iwe aby tak dobrze si czu gdy w ko這 pe軟o chorych padalc闚, zw豉szcza m這dych. Robi wszystko aby dzieli si t wiedz, jak zdoby豉m na Bios這ne. Coraz cz窷ciej z dobrym skutkiem i to mnie cieszy.
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!