Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 19:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Głupie pytania  (Przeczytany 52202 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #20 : 28-03-2015, 11:05 »

Jak zrobię obróbkę kolejnej rozmowy, to posłuchacie człowieka, który naszymi metodami zyskał zdrowie, a później w ciągu kolejnego roku zrobił wszystko, żeby to zdrowie zniszczyć. Domyślacie się zapewne, po co zadzwonił do radia.

Audycja miała nazywać się SOS RadiaBiosłone – zmarnowane biosłonejskie zdrowie. Niestety  wypadek przy pracy spowodował, że straciłem cały plik nagranej rozmowy. Dwa dni roboty poszło na marne. Powoli opadają emocje, bo myślałem, że z nerwów coś rozniosę. Mój błąd polegał na tym, że nie zrobiłem kopii pliku, zanim zacząłem kolejną korektę.  

Zadzwonił do mnie człowiek z pytaniem, co ma zrobić, bo w trakcie pracy – jest mechanikiem samochodowym – jego nos jest wrażliwy na sztuczne zapachy do tego stopnia, że dochodzi do arytmii serca. Chłop, stosując wcześniej zasady BPP, zdrowie miał.

Wpadł – jak opowiadał – w towarzystwo, a więc imprezy, wódka, kac i tak przez rok. Po roku zadzwonił do mnie z pytaniem, co ma zrobić, żeby odzyskać zdrowie.    

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #21 : 28-03-2015, 14:42 »

Jeżeli Pracujesz na 'starych' dyska talerzowych to może jest szansa odzyskać? Jeżeli plik jeszcze istnieje to jest też możliwość przywracania poprzednich wersji.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #22 : 20-04-2015, 09:50 »

Żeby nie było, iż dostaję tylko maile z głupimi pytaniami, trafiają się też maile świadczące, że niektórzy rozumieją, co czytają:

"Witam Panie Józefie,
kilka dni temu (może to już 2 tygodnie, ten czas tak szybko leci), dzwoniłam do wydawnictwa w sprawie zamówienia Pana książek. A że mocno emocjonalna ze mnie istota (albo to efekty pracy candida albicans w moim mózgu msn-wink), to wzruszenie odebrało mi głos, jednak zamienił Pan ze mną kilka słów budując na duchu.
Ale do rzeczy. Piszę, bo chciałam przekazać, że lekturę pierwszego tomu mam już za sobą i.. jestem zachwycona! Oczywiście przede wszystkim treścią, tym co Pan pisze - miksturę oczyszczającą już pije cała rodzina (nawet dzieci bez sprzeciwu), wszystko co Pan pisze o przyczynach chorób przyprawia mnie o ucisk w gardle, tak bardzo jest to logiczne i tak bardzo zgadza się z moimi osobistymi doświadczeniami. Jednak jest coś jeszcze. Niezwykle przyjemnie czyta się Pana książki ze względu na styl jakim Pan się posługuje; ta mieszanina ironii z poczuciem humoru (czyt. inteligencji) sprawia, że sterta nieprzeczytanych magazynów i innych gazet rośnie w oczach, bo jeśli mam choć 10 min czasu sięgam po Pana książkę! Mając dwoje małych dzieci nie mam za wiele czasu, a jednak zdarza mi się ukrywać przed wzrokiem domowników żeby tylko wyrwać choć kilka minut na czytanie (w pracy niestety zdarza mi się to samo). Mogłabym jeszcze pisać do Pana wiele ciepłych i serdecznych słów, ale - jak to matka, obowiązki wzywają.
Proszę przyjąć moje wielkie podziękowania i wyrazy wdzięczności za Pana działalność. Chętnie bym Pana uściskała (i oczywiście już się poryczałam). Mam nadzieję, że będę mogła kiedyś poznać Pana osobiście.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Kasia B."
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #23 : 21-04-2015, 08:22 »

Ale nie uważa Pan, że trochę przesłodzone jak na początek przygody z MO i Biosłone?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #24 : 21-04-2015, 08:45 »

Cholera ludzie! Kiedy się w końcu nauczycie czytać ze zrozumieniem? Ta Pani pisze, że dotychczas była bezradna, zdana na mądrość medyków. Teraz otrzymała wiedzę, dzięki której przestała się kręcić w kółko, między jedną serią antybiotyków dla jednego dziecka a drugą dla drugiego. Co tu jest przesłodzone?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #25 : 21-04-2015, 08:58 »

To jest raczej prawdziwe i szczere. Ludzie budzą się jak ze snu, matriksa w którym tkwili skazani na rzeź. Takie emocje są tutaj wyłącznie dowodem zdrowienia także psychicznego.
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
scorupion
« Odpowiedz #26 : 21-04-2015, 10:36 »

Co tu jest przesłodzone?
Styl.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #27 : 21-04-2015, 10:52 »

Raczej mocno emocjonalne, nie dziwię się.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #28 : 21-04-2015, 10:59 »

Poniosło, jak się dowiedziała, że przez tyle lat była oszukiwana. Ale musi uważać, jako że bardzo emocjonalna z niej osoba, aby w razie gdyby coś poszło nie tak, na przykład pojawiły się gwałtowne objawy oczyszczania, wygasić emocje, a włączyć rozum.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #29 : 21-04-2015, 12:30 »

Cytat
Co tu jest przesłodzone?
Na przykład:
Cytat
Niezwykle przyjemnie czyta się Pana książki ze względu na styl jakim Pan się posługuje; ta mieszanina ironii z poczuciem humoru (czyt. inteligencji) sprawia, że sterta nieprzeczytanych magazynów i innych gazet rośnie w oczach, bo jeśli mam choć 10 min czasu sięgam po Pana książkę!
No może Scorupion ma rację, że poniosły emocje...
Cytat
Mogłabym jeszcze pisać do Pana wiele ciepłych i serdecznych słów, ale - jak to matka, obowiązki wzywają. Proszę przyjąć moje wielkie podziękowania i wyrazy wdzięczności za Pana działalność. Chętnie bym Pana uściskała (i oczywiście już się poryczałam). Mam nadzieję, że będę mogła kiedyś poznać Pana osobiście
Też mam nadzieję, że emocje opadną, ale u nas kobiet o to czasem trudno. smile
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #30 : 21-04-2015, 14:50 »

Przecież napisała: "mocno emocjonalna ze mnie istota", to o co Wam chodzi, u diaska? Ja na to nawet nie zwróciłem uwagi, za to zainteresował mnie inny fragment, który zresztą zaanonsowałem: "wszystko co Pan pisze o przyczynach chorób przyprawia mnie o ucisk w gardle, tak bardzo jest to logiczne i tak bardzo zgadza się z moimi osobistymi doświadczeniami."
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #31 : 21-04-2015, 15:29 »

Zazdrośnicy po prostu msn-wink Też chcieliby takie listy dostawać msn-wink
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #32 : 21-04-2015, 16:24 »

Ja miałam podobnie jak ta Pani Kasia. Silne emocje i poczucie, że znalazłam prawdę o zdrowiu. Prawdę, której szukałam całe dotychczasowe życie. Wreszcie wszystko zaczęło mi pasować. Pamiętam, że to było dla mnie jak objawienie. Jak grom z jasnego nieba. I pamiętam, że od tamtej pory usiłowałam dzielić się tą prawdą z wszystkimi. I olbrzymie rozczarowanie, że nie wszyscy to rozumieją i akceptują. Bo przecież lekarze wiedzą więcej. Ja jednak nie odpuszczam. msn-wink
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #33 : 21-04-2015, 19:07 »

Cytat
Co tu jest przesłodzone?
Na przykład:
Cytat
Niezwykle przyjemnie czyta się Pana książki ze względu na styl jakim Pan się posługuje; ta mieszanina ironii z poczuciem humoru (czyt. inteligencji) sprawia, że sterta nieprzeczytanych magazynów i innych gazet rośnie w oczach, bo jeśli mam choć 10 min czasu sięgam po Pana książkę!

Bardzo trafnie "Kasia B." napisała, książkę czyta się szybko i przyjemnie ze względu właśnie na ironie i humor. Podpisuję się pod tym i żadnego słodzenia nie widzę.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #34 : 22-04-2015, 08:16 »

Bardzo trafnie "Kasia B." napisała, książkę czyta się szybko i przyjemnie ze względu właśnie na ironie i humor. Podpisuję się pod tym i żadnego słodzenia nie widzę.
Brawo!
Cytat
to o co Wam chodzi, u diaska?
A o nic w sumie, tylko o swój własny odbiór napisanego maila. Jak widać różny on jest i to chyba dobrze, bo pokazuje bogactwo ludzkich emocji i wrażeń.
Cytat
Zazdrośnicy po prostu
O i prawdy się można o sobie dowiedzieć. Prawdziwe bogactwo. smile
« Ostatnia zmiana: 22-04-2015, 11:38 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Kasandra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #35 : 22-04-2015, 12:15 »

Szkoda mi tych wszystkich, którzy nie chcą przyjąć wiedzy o zdrowiu, którą za darmo Pan Józef przekazuje. Jak te ćmy lecą do lekarzy i do aptek.
« Ostatnia zmiana: 22-04-2015, 12:40 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Sylwan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 39
MO: 9 września 2014
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 306

« Odpowiedz #36 : 24-04-2016, 06:02 »

Czy podczas smażenia/pieczenia ryby kwasy omega w niej zawarte giną z powodu wysokiej temperatury?
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #37 : 24-04-2016, 10:45 »

Pod wpływem wysokiej temperatury NNKT się utleniają i stają się toksyną.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #38 : 24-04-2016, 11:05 »

Czyli? W jakiej postaci rybka jest najzdrowsza? Z tego wynika, że surowa.
« Ostatnia zmiana: 27-04-2016, 10:15 wysłane przez Gloria » Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #39 : 24-04-2016, 11:12 »

Ja bym powiedział wręcz, że żywa. Ewentualnie, bo śnięta, czyli zdechła, zdrowa raczej nie jest. 
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!