Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozprawa o jedzeniu a praca w nocy.  (Przeczytany 3497 razy)
G4H
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 33
MO: 01.10.2012
Skąd: Poznań
Wiadomości: 72

« : 19-03-2015, 19:54 »

Tak się zastanawiam bo co jakiś czas zdarza mi się pracować na nockach np. przez dwa tygodnie i strasznie wtedy cierpię z powodu wzdęć, podczas gdy w normalnym trybie pracy (dziennym) jedząc to samo, taka sytuacja nie ma wcale miejsca. Pomyślałem więc, że może jem złe produkty o złych porach.

Co powinienem zjeść po przebudzeniu się powiedzmy między 11:00 - 13:00? Śniadanie czy obiad?
A po pracy o 5:00 rano? Śniadanie czy kolację? A co w nocy podczas pracy skoro jestem mega głodny?
Zapisane
Gunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24-05-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #1 : 19-03-2015, 21:40 »

Pracowałam ponad 5 lat noc w noc. Metodą prób i błędów wypracowałam sobie pewien sposób odżywiania. Rano po przyjściu z pracy nie jadłam tylko piłam MO i szłam spać. Po przebudzeniu zjadałam śniadanie /najczęściej jaja z cebulką na maśle/. Potem obiad i do pracy. W pracy owoc lub sałatkę i sporo picia.
Taki układ był dobry, bo nie odczuwałam dyskomfortu.
Jednak myślę, że ciężej jest pracować w nocy co jakiś czas, bo trudniej jest wciąż się przestawiać na inną porę jedzenia. Organizm może się "buntować". Nie każdy może tak pracować.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!