Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oczyszczanie wątroby  (Przeczytany 77976 razy)
Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« : 30-03-2015, 11:46 »

Witam,
Panie Józefie znalazłem się na Pańskim forum z powodu nurtującego mnie problemu zdrowotnego, który towarzyszy mi już ponad rok czasu. W ubiegłym roku za namową znajomego wypłukałem wątrobę metoda HULDY CLARK. Po pierwszym płukaniu zaczęły się ogromne problemy zdrowotne z moim układem pokarmowym. Kolejny raz nie miałem odwagi tego zrobić. Wcześniej ich nie było,nie miałem również żadnych oznak wątrobowych lub woreczka żółciowego. Zrobił mi się ogromny ucisk po prawej stronie pod żebrami, który trwał kilka tygodni, jasny nalot na języku oraz odbite zęby po prawej jak i lewej stronie języka. Do tego permanentnie towarzyszące zmęczenie, bolące nogi jak wstaję rano z łóżka. Teraz nawet to wszystko złagodniało ale cały czas odczuwam dyskomfort, a to z lewej strony brzucha w okolicy żeber, a to z prawej strony brzucha również w okolicach żeber oraz w klatce piersiowej uciski i czasem jakby mrowienie. Podejrzewam, że mam refluks żółciowy i może dlatego odczuwam czasami w klatce piersiowej różne dolegliwości. Płukanie wątroby zrobiłem ze względu na problemy z moim wzrokiem, na który medycyna nie ma lekarstwa ani zabiegu. Niestety zdecydowałem się na taką głupotę bo inaczej się nie da tego określić. Bardzo proszę o odpowiedź       
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #1 : 30-03-2015, 12:07 »

Cytat
oraz odbite zęby po prawej jak i lewej stronie języka.
A to co?

Mogły przesunąc się kamienie i utkwić w złym miejscu, wielbiciele płukań ostrzegają przed takim scenariuszem.
Tu masz wątek: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=15985.0
Doświadczonych wielbicieli szukaj na forum Askhara, do którego on się nie przyznaje, a właściciela nazwał głupkiem.
« Ostatnia zmiana: 30-03-2015, 12:16 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #2 : 30-03-2015, 15:53 »

Ja nie szukam mędrców czyszczących wątrobę bo już mam skutki jednego oczyszczania. Chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa doprowadzenia się do porządku dzięki MO. Generalnie każdemu bym odradził tego typu oczyszczanie, jest to wielka głupota, chyba że komuś grozi wycięcie woreczka to wtedy można myśleć o czymś takim. Ale niestety mądry polak po szkodzie :-(





« Ostatnia zmiana: 02-04-2015, 12:42 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #3 : 30-03-2015, 16:58 »

Jest szansa ale to potrwa. Nikt Ci nie powie ile. Napisz coś więcej o sobie.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #4 : 30-03-2015, 18:33 »

Głównym problemem i powodem tego oczyszczania była/jest choroba moich oczu nazywa się to KERATOCONUS ''Stożek rogówki" w gabinetach proponują zabiegi, które nie pomagają bo dawno bym się zdecydował na taki zabieg i dawno zapomniał o wszystkim. Więc zacząłem szukać alternatywy od homeopatii do suplementacji aż zabrnąłem do płukania wątroby i tu niestety pogorszyłem sobie życie. Po samym płukaniu uciskało strasznie z prawej strony pod wątrobą, jak jechałem autem lub siedząc odczuwałem to strasznie. Piłem sporo glistnika i różnych ziół, soku z pokrzywy starając się również wydalać złogi bo chyba to mnie uwierało oliwą z cytryną kilkakrotni, ale codziennie rano na czczo przez kilka dni. W tej chwili nie uciska mnie już tak z prawej stronie, ale mam niesamowity dyskomfort w klatce piersiowej, czasem z prawej strony, z lewej pod klatką piersiową. Codziennie jak budzę się rano, a budzę sie na brzuchu, łapiąc pierwsze oddechy czuję blokadę pop prawej stronie pod żebrami aż nie mogę nabrać oddechu do końca, jest to strasznie niepokojące. Dopiero przestaje jak wstanę i pochodzę trochę. Ostatnio robiąc próby wątrobowe negatywnie wyszły mi trójglicerydy, cholesterol i ALAT, który był podwójnie podwyższony. Internistka zleciła mi EKG na te mrowienia w klatce piersiowej, badanie wyszło ok, więc powiedziała, że podobny dyskomfort mają ludzie z refluksem, więc może, mam refluks żółciowy. Już sam nie wiem. Dostałem skierowanie do hepatologa, ale trochę boję się tam pójść, bo jak mnie wezmą na te swoje badania to żyć mi się całkiem odechcę, boję się tej chemii, którą proponują, że może pójść mi na oczy. Trocha patowa sytuacja:-(. Ostatnio wspomagałem się środkiem na wątrobe REGALEN, kompleks gorzkich ziół, ale stosowałem dopiero 3 tygodnie, więc może za krótko na jakieś konkretniejsze efekty.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #5 : 30-03-2015, 19:45 »

A ja mam pytanie, co ty tu właściwie robisz? Albo inaczej, czego oczekujesz?
Mikstury nie pijesz, o diecie też nic nie wiadomo. Szukasz tu kolejnego lekarza?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #6 : 30-03-2015, 20:01 »

Jeśli nie wiesz co tu robię to przeczytaj moje dwa poprzednie posty. Miksturę zaczynam pić w tym tygodniu, czekam tyko na sok aloesu, bo w mojej miejscowości trudno jest znaleźć dobrej jakości w sklepach chemicznych, mam na myśli apteki. Dietę stosuję zróżnicowaną, używam sporo ziół, kurkumę, ostropest, curry, kozieradka, często jadam chleb z oliwą z oliwek zamiast masła, czasem mięso, wszystko w granicach rozsądku, piję koktajle podobne do waszych tylko ja dodaje do siemienia i pestek dyni czasem babkę jajowatą, lub płesznik. Nie piję mleka krowiego, wolę sojowe. Przed czyszczeniem wątroby byłem rok na diecie vege, ale strasznie schudłem i od roku wróciłem do miesa, nie jadam słodyczy ani fastwoodów. 
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #7 : 30-03-2015, 20:38 »

Pokusiłem się o przeczytanie twoich postów jako sugerowałeś. Jedyne czego się doszukałem to pytanie: "czy jest szansa doprowadzenia się do porządku dzięki MO".
Śpieszę z odpowiedzią, że Biosłone to nie tylko MO. To także a raczej głównie sposób odżywiania. Z ostatniej twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz jeszcze wiele do przyswojenia. A co robisz źle? Cytuję:
- Dietę stosuję zróżnicowaną - (my wprost przeciwnie),
- używam sporo ziół - (my nie za wiele),
- często jadam chleb z oliwą z oliwek zamiast masła - (my chleba nie promujemy ani oliwy),
- czasem mięso - (my co dzień),
- Nie piję mleka krowiego, wolę sojowe - (my nie polecamy akurat żadnego),
- byłem rok na diecie vege - (my nie bywamy).
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #8 : 30-03-2015, 20:50 »

Więc być może znalazłem się w odpowiednim miejscu:-) Nie twierdzę, że mogę sobie pomóc tylko i wyłącznie MO, tylko wrzuciłem pytanie. Szkoda, że nie trafiłem tu trochę wcześniej, może stan mojego zdrowia był by zupełnie inny niż jest teraz. Podejrzewam, że nim sam przystąpiłeś do Biosłone sposób twojego odżywiania wyglądał zupełnie inaczej niż teraz, więc może i ja mam sporo do nadrobienia w tej kwestii. 
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #9 : 30-03-2015, 21:25 »

Oczywiście, że masz rację. Zaczynałem z tego punktu co ty, wystarczy przeczytać mój post rozpoczynający cały wątek: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=17212.0
Dziś wiem, że zyskanie zdrowia to nie kwestia roku. To styl postępowania przez całe życie. To niestety w moim przypadku wiele wyrzeczeń, ale i wiele satysfakcji z odniesionych sukcesów. To ciągła walka nie tylko z sobą ale i z otoczeniem. Na to się trzeba nastawić i przygotować.
Mogę powiedzieć od siebie, że jestem dumny z tego, że należę to grona ludzi świadomych.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #10 : 30-03-2015, 21:42 »

Dobrze kombinujesz czarodzieju. Miksturę oczywiście na oliwie z oliwek, do koktajlu ostropest, może karczoch. Spróbuj też wprowadzić Dietę Prozdrowotną.
Być może źle przeprowadziłeś płukanie, obowiązuje przy nim protokół hehehe, być może należało je powtórzyć, nie wiemy tego.
Zapisane
Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #11 : 01-04-2015, 18:48 »

Być może coś nie poszło, ale wiem jedno że nie chcę już tego kontynuować i żałuję, że się za to zabrałem. Każdemu bym odradził tego typu zabieg chyba, że ktoś ma termin wycięcia woreczka. W takiej sytuacji jest do stracenia tylko woreczek, w innym przypadku totalna głupota, ale nic trzeba jakoś dojść do siebie i zapomnieć mam nadzieje o tym. Teraz pozostaje mi tylko nadzieja, że doprowadzę wszystko u siebie bez tych płukań do porządku i zapomnę o tym. Bo czuję się fatalnie. Zakupiłem dzisiaj Alocit i mam do was pytanko, a mianowicie od jakiej ilości najlepiej zacząć przygodę?
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #12 : 01-04-2015, 21:53 »

Cytat
Zakupiłem dzisiaj Alocit i mam do was pytanko, a mianowicie od jakiej ilości najlepiej zacząć przygodę?

 - http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #13 : 02-04-2015, 12:41 »

Ja nie szukam mędrców czyszczących wątrobę bo już mam skutki jednego oczyszczania. Chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa doprowadzenia się do porządku dzięki MO. Generalnie każdemu bym odradził tego typu oczyszczanie, jest to wielka głupota, chyba że komuś grozi wycięcie woreczka to wtedy można myśleć o czymś takim. Ale niestety mądry polak po szkodzie :-(


Jeśli pisze swoją narodowość małą literą, to nową przypowieść sobie kupił, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. Żeby nie było: Jan Kochanowski tak stwierdził.
 
Zapisane

Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #14 : 02-04-2015, 17:04 »

Nie rozumiem Twojej aluzji Nieboraczku? Napisałem o swoim problemie i nie bardzo rozumiem co jest nie tak z moim słownictwem, że mieszamy do tego naszego wieszcza J. Kochanowskiego? Zaczynam się zastanawiać czy piszę tu jakieś dyktando. Hm...
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #15 : 02-04-2015, 18:16 »

Zawsze można się obrazić.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #16 : 02-04-2015, 19:26 »

Chodzi o to, że jak jesteś Polak, to zawsze z dużej litery.
Zapisane
Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #17 : 02-04-2015, 19:31 »

Nie obrażam się tylko jestem zdziwiony, że moja ortografia, forma i przekaz budzi takie zainteresowanie,
a nie ma rozmowy o zdrowiu.
Zapisane
Merlin81
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 02.04.2015
Skąd: Radom
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #18 : 02-04-2015, 19:32 »

A słowo Polak! Mea Culpa
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #19 : 02-04-2015, 19:43 »

Co do zdrowia, to nie napisałeś, co wydaliłeś po tym oczyszczaniu wątroby. Ja myślę, że coś Ci utknęło w przewodach żółciowych. MO może dokończyć dzieła oraz KB z ostropestem.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!