Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 04:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co dalej? Jestem w "."  (Przeczytany 3615 razy)
Szymanczi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 30
MO: 02.12.2015
Skąd: Lublin
Wiadomości: 61

« : 19-06-2015, 18:49 »

 Witam ponownie!

Nie wiem czy to odpowiedni dział za co z góry przepraszam adminów jeśli tak.

Dawno mnie tutaj nie było. Jest to spowodowane tym ,że zapomniałem o dolegliwościach jakie miałem.
Od września jadę na lepszym jedzeniu. Stosowałem oczyszczanie dróg oddechowych (pomogło ,ale chyba jeszcze raz muszę).

Moje główne składniki żywienia to:
- Jajka od szczęśliwych kur (ich jem na prawde dużo)
- kurczak z ryżem brokułami i sosem bolońskim (to pod sport muszę wcinać)
- kanapki z szynką i pomidorkiem jakimś.
- udko kurczaka , wieprzowina schabowe.
- pierogi ruskie, krokiety ze szpinakiem.
- banany, jabłka, czereśnie teraz.
- z picia to tylko kawa oraz duże ilości Cisowianki niegazowanej.

Co mi dolega? Jak się czuje?
W dalszym ciągu doskwiera mi bielactwo ale w jakimś stopniu pogodziłem się z tym. Poza tym "zatamowałem" to jakoś i plam nie przybywa.
Mój stan zdrowia jest na pewno lepszy niż jeszcze pół roku temu. Pozbyłem się wielu dolegliwości a największym sukcesem chyba jest to że jak się kłade to nie przelewa mi się w brzuchu. Pochłaniałem kiedyś ogromne ilości jogurtów i byłem nerwowy. To uważam za wine w moim układzie pokarmowym i plamach. Teraz jestem dużo spokojniejszy i nie jadam tego świństwa w ogóle!

Co mi radzicie?
Nigdy nie stosowałem mikstury oczyszczającej może warto spróbować? Mam wysiłek fizyczny więc nie wiem czy jest sens się osłabiać? Może warto dodać coś uzupełniająco-wspomagającego?

Ps. Pytam o radę. Nigdy nikogo nie zamierzam obwiniać za swoje zdrowie. To moja decyzja co zastosuje ,a czego nie. Także spokojnie wypowiadajcie się. Nie oczekuję przepisu na zdrowie "na talerzu" tylko o podpowiedź bardziej doświadczonych użytkowników msn-wink Mam 22 lata i dziękuję za to forum bo pewnie byłoby tylko gorzej! smile

Pozdrawiam msn-wink


PROSZĘ STAWIAĆ SPACJĘ PO PRZECINKU A NIE PRZED.

« Ostatnia zmiana: 20-06-2015, 09:56 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #1 : 22-06-2015, 07:46 »

Cytat
Co mi radzicie?Nigdy nie stosowałem mikstury oczyszczającej może warto spróbować? Mam wysiłek fizyczny więc nie wiem czy jest sens się osłabiać? Może warto dodać coś uzupełniająco-wspomagającego?
Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz być zdrowy? My tutaj nic innego Ci nie polecimy tylko:
1.Czytanie Portalu
2. DP
3. MO
4. KB
5. A potem ZZO
Polecamy również odstawić gluten czyli pierogi ruskie, krokiety i kanapki. Ale jak zrealizujesz punkt 1 to będziesz wiedział dlaczego. Poczytaj też o sporcie, bo już Ci to ludzie pisali. Innych rad tutaj nie znajdziesz.
Cytat
Pytam o radę. Nigdy nikogo nie zamierzam obwiniać za swoje zdrowie. To moja decyzja co zastosuje, a czego nie
Dokładnie tak jest. Twoje zdrowie w Twoich rękach.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!