Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pilne !!! Właśnie po cichu i bardzo szybko zmieniają ustawę.  (Przeczytany 24513 razy)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #20 : 26-07-2015, 06:38 »

No w pierwszym przypadku wiesz, że będziesz martwił się tylko przez 3 dni.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #21 : 26-07-2015, 07:02 »

Na moje oko to w jednym i drugim przypadku martwimy się cały czas.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #22 : 26-07-2015, 07:26 »

Ale interwał jest krótszy hehehe. A na poważnie zrozumiałem, że Kalinie chodziło raczej o jakość problemów, czyli jeśli mamy na coś wpływ, to się martwimy, jeśli nie mamy, trzeba się przystosować do sytuacji i nie zawracać sobie nimi głowy.

VVV, te inne to przede wszystkim rugowanie gotówki z obiegu i zastępowanie jej zapisem i obrotem elektronicznym oraz ograniczanie swobód obywatelskim pod pozorem walki z terroryzmem. Kiedy nie będzie fizycznego pieniądza, każdego bez wyjątku można wyeliminować jednym kliknięciem. Oczywiście tych, którzy do tego dążą i wprowadzają też.
A kolejną charakterystyczną cechą dla nieistniejących dotąd regulacji, poza gwałtownym wprowadzaniem i globalnym zasięgiem, jest dwoistość celów. Pierwszy deklaratywny, upstrzony czułymi słówkami i szczytnymi hasłami i innymi pierdu pierdu, oraz drugi, ten prawdziwy. O ile pierwszy może się udać osiągnąć, ale raczej się nie udaje, bo nikogo nie interesuje, to ten drugi prowadzony żelazną ręką zawsze jest osiągany.
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #23 : 26-07-2015, 07:40 »

Cytat
Teraz czekam na komentarz, że mój komentarz jest kuriozalny.
Cytat
Prawdą jest, że mój wywód jest iście kuriozalny, lecz wydaje mi się, że takie też są czasem twoje komentarze.

Zwróć uwagę na podkreślone słowo. W przypadku twojego ostatniego postu, a także wielu innych, gdzie wyciągasz wnioski z bieżących wydarzeń oraz prowadzisz swego rodzaju rokowania, zgadzam się z tobą i uważam, że mądrze prawisz. Na forum często piszą trolle i zwykli głupcy. Ich wypowiedzi przewijam czym prędzej, a co dopiero w dyskusje się wdawać z takimi! Tak czy owak, szczypanie się zostawmy babom.

Odnośnie zamartwiania się, z moich obserwacji wynika, że im stan zdrowia organizmu lepszy i mniejsza toksemia, tym łatwiej zachować spokój i myśleć pozytywnie.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #24 : 27-07-2015, 00:04 »

im stan zdrowia organizmu lepszy i mniejsza toksemia, tym łatwiej zachować spokój i myśleć pozytywnie.

A kiedyś człowiek myślał, że jak się gotuje wewnętrznie i biega zaaferowany to żyje pełnią życia.
A spokojne rozważanie opcji, eksplorując możliwości, to domena szachistów i komputerów.

;-)
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #25 : 27-07-2015, 10:40 »

Już 30 lipca ustawą zajmie się senat. Większość ludiz na wakacjach, nie ma komu działać, pisać do senatorów, informować w mediach, na blogach, stronach Smutny

http://eco-zen.pl/kontrowersyjna-szczepionka-hpv-w-polsce-obowiazkowa/
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #26 : 27-07-2015, 18:35 »

Oszałamiających efektów nie ma, ale kropla drąży skałę. Dzięki takim działaniom świadomość ludzi wzrasta, a to juz naprawdę dużo. W ciągu kilku ostatnich lat sporo się zmieniło. Warto się nie poddawać i działać, robić swoje.

Dla mnie pocieszające jest to, że poseł na sejm Dariusz Seliga, skierniewiczanin którego w 2012 roku informowałem o szkodliwości szczepień (nie pamiętam już czy była to broszura, czy link pochodzący z maila), zagłosował przeciw ustawie.

Również jestem miło zaskoczony głosem pani poseł, profesor Józefiny Hrynkiewicz, byłej rektor i obecnej wykładowczyni Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Skierniewicach.
« Ostatnia zmiana: 27-07-2015, 19:14 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #27 : 28-07-2015, 18:56 »

Do czego zmusza nas rząd, polecam obejrzeć film ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015).
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 30-08-2015, 17:47 »

Nadzieje płonne - Duda w kieszeni kartelu: http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/przysluga-dudy-dla-koncernow-farmaceutycznych/
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!