Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:26 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Gabinet Prozdrowotny Bios³one w Warszawie  (Przeczytany 168219 razy)
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« : 23-10-2015, 17:12 »

Piêæ lat temu napisa³em takie s³owa.

Cytat
Ja tam bardzo chcê otworzyæ gabinet prozdrowotny Bios³one, ale do chcieæ, to jeszcze trzeba móc. Potrzebujê pomieszczenia i nie ukrywam, ¿e w momencie wyniesienia siê z mojego obecnego mieszkania do nowszego, wiêkszego, na drzwi tego starszego chcê przybiæ tabliczkê (dwa, trzy lata). Chyba, ¿e mi kasa z nieba spadnie.


No i sta³o siê! Nie ukrywamy ogromnej rado¶ci z tego powodu, ¿e gabinet prozdrowotny Bios³one sta³ siê faktem. Poziomek od d³u¿szego czasu zajmowa³ siê poszukiwaniami lokalu spe³niaj±cego nasze wymogi. Przy okazji muszê dodaæ, ¿e maj±c na wzglêdzie wymogi tego typu dzia³alno¶ci, a wiêc papiery na prowadzenie takiego gabinetu, Poziomek ukoñczy³ kurs bioenergoterapii, a wszystko dla dobra bli¼niego i zawracania go z manowców propagandy. Ca³e szczê¶cie, ¿e nie jest wymagane ukoñczenie studiów medycznych, ¿eby prowadziæ tego typu dzia³alno¶æ. Gabinet znajduje siê w Warszawie. Na pocz±tek bêdziemy przyjmowaæ potrzebuj±cych w ¶rody od rana do wieczora.

Ja i Maciek bêdziemy udzielaæ pomocy w zakresie stosowania metod prozdrowotnych zwi±zanych ze stosowaniem MO, KB, DP, ZZO. Bêdziemy nauczycielami rozwi±zuj±cymi problemy zwi±zane ze zrozumieniem wiedzy o zdrowiu. Znaczy to tyle, ¿e osoba niezas³uguj±ca na zdrowie nie bêdzie przyjmowana w gabinecie, je¿eli po jednej b±d¼ dwóch, trzech wizytach nie bêdzie rozumia³a, na czym polega profilaktyka zdrowotna.

Je¿eli osoby bêd± potrzebowa³y dora¼nej pomocy - zabiegów, masa¿u, bioenergoterapii i dodatkowo je¶li bêdzie taka chêæ ze strony pacjenta, bêdzie siê nimi zajmowa³ Poziomek, ale przede wszystkim skupiamy siê na edukacji.

Kontakt z nami:

email gabinet@bioslone.pl

tel. 693 281 381
      508 442 064

Adres:
ul. Dolna 24/21 Warszawa
« Ostatnia zmiana: 12-04-2016, 19:24 wys³ane przez Poziomek » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Margoled
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 170

« Odpowiedz #1 : 23-10-2015, 20:45 »

Gdzie? Chêtnie bêdê reklamowaæ, poczta pantoflowa jest nadzwyczaj skuteczna:)
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Sk±d: Miêdzy stolic± a Mazurami
Wiadomo¶ci: 655

« Odpowiedz #2 : 23-10-2015, 23:01 »

Jakiego typu masa¿e bêd± dostêpne w ofercie gabinetu?
Czy Poziomek ma ju¿ na koncie jakies sukcesy w pomocy dora¼nej, tj. bioenergoterapii?

No i gdzie ten lokal siê znajduje? smile
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 659

« Odpowiedz #3 : 23-10-2015, 23:34 »

Jakiego typu masa¿e bêd± dostêpne w ofercie gabinetu?
Czy Poziomek ma ju¿ na koncie jakies sukcesy w pomocy dora¼nej, tj. bioenergoterapii?

No i gdzie ten lokal siê znajduje? smile

Gabinet znajduje siê na Mokotowie na ulicy Dolnej 24/21. Adresu celowo nie podawali¶my, poniewa¿ na razie bêdziemy tam przyjmowaæ raz w tygodniu, wiêc musimy umawiaæ ludzi na ¶rody, ¿eby nikt nie przyszed³ jak nas nie bêdzie.

Co do masa¿y i bioenergoterapii, jakie¶ ma³e sukcesy w¶ród potrzebuj±cych w rodzinie i znajomych ju¿ mam, ale jest to dopiero pocz±tek i muszê siê jeszcze wiele nauczyæ. Je¶li bêdê wiedzia³, ¿e mogê pomóc w konkretnym przypadku to tak zrobiê, ale póki nie mam jeszcze tyle do¶wiadczenia bêdziemy siê bardziej skupiaæ na poradach.
Masa¿ to oczywi¶cie ten który stosuje Pan Józef, czyli bardzo bolesny. smile Nazywa siê bodaj¿e shiatsu.
« Ostatnia zmiana: 24-10-2015, 12:02 wys³ane przez Poziomek » Zapisane
Antymedyczna
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 34
MO: 14 .02.2013-30.04.2013, przerwa, powrót: 26.10.2015
Sk±d: Podlasie
Wiadomo¶ci: 22

« Odpowiedz #4 : 26-10-2015, 11:50 »

Cytat
Gabinet znajduje siê na Mokotowie na ulicy Dolnej 24/21. Adresu celowo nie podawali¶my, poniewa¿ na razie bêdziemy tam przyjmowaæ raz w tygodniu, wiêc musimy umawiaæ ludzi na ¶rody, ¿eby nikt nie przyszed³ jak nas nie bêdzie.

Mo¿na ju¿ siê zapisywaæ?
Zapisane

"Dobry stan zdrowia jest lepszy ni¿ najwiêksze bogactwo"
Poziomek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 659

« Odpowiedz #5 : 26-10-2015, 13:22 »

Oczywi¶cie, kontakt jest podany w 1 po¶cie tematu.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 05-11-2015, 20:32 »

Wreszcie znajdujê chwilê, ¿eby napisaæ kilka s³ów o naszym gabinecie prozdrowotnym. Najpierw napisali¶my wam, ¿e powsta³, no a wczoraj ruszyli¶my z prac±.

Przyjêli¶my dwie osoby, które, jak mówi³y, s± spoza forum. Potrzebowa³y rozwi±zaæ problemy zwi±zane ze sposobem od¿ywiania i ze stosowaniem MO, co dla czê¶ci osób z forum nie jest niczym odkrywczym, ale po to w koñcu za³o¿ylismy gabinet prozdrowotny, ¿eby edukowaæ niedoinformowanych, niedouczonych, których z kolei jest mnóstwo. Chc± dbaæ o zdrowie, wiêc lepiej, ¿eby nie wpadli w biznes chorób. Celowo nie podajê imion tych dwóch osób, poniewa¿ ju¿ wielokrotnie podczas rozmów telefonicznych spotyka³em siê z tym, ¿e osoby nie ¿yczy³y sobie upubliczniania imion, gdzie nie by³o nawet mowy o nagraniu jakiejkolwiek rozmowy do RadiaBios³one. Tak by³o i tym razem, wiêc wypada³o uszanowaæ wolê.

Rzeczywi¶cie spotkanie na miejscu, rozmowa, s± zdecydowanie korzystniejsze dla nauczyciela Bios³one i dla osoby, która potrzebuje pomocy, wiedzy. Jest zdecydowanie lepsze, ani¿eli rozmowa telefoniczna, poniewa¿ zaskoczony, nie muszê przek³adaæ rozmowy telefonicznej z powodu jazdy samochodem, pracy, zajmowania siê domem, itd. Jest konkretny czas na wizytê potrzebuj±cemu, oraz na pomoc chêtnym w gabinecie, w którym mo¿na spokojnie siê skupiæ.

Odno¶nie gabinetu, pokój jest cichy, schludny, tak wiêc bardzo dobre miejsce do spotkañ. Poziomek d³ugo szuka³, ale znalaz³ na tê chwilê bardzo dobre miejsce, które nie straszy otoczeniem na osiedlu, na klatce, no i w samym pomieszczeniu.

Przyjmowali¶my wspólnie z Poziomkiem, poniewa¿ tak ustalili¶my ten pierwszy raz. Oczywi¶cie kolejne wizyty bêd± oddzielne, bo nie ma sensu wchodziæ sobie w s³owo, choæ wiedzê mamy tê sam±. Kolejne wizyty za dwa tygodnie w ¶rodê. Za tydzieñ ¦wiêto Niepodleg³o¶ci.
« Ostatnia zmiana: 06-11-2015, 00:20 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #7 : 10-11-2015, 10:07 »

Mail do Radia Bios³one z dnia 13 pa¼dziernika 2015.

Zdecydowa³am siê napisaæ do Pañstwa, poniewa¿ mam pewien problem z moj± córeczk±. Mianowicie od momentu narodzin ropiej± jej oczka (obecnie skoñczy³a 8 miesiêcy). Na pocz±tku przemywa³am jej sol± fizjologiczn±, pó¼niej po³o¿na poradzi³a, aby przemywaæ letni± przegotowan± wod±. By³y momenty, ¿e troszkê to ropienie siê uspokoi³o, a by³y momenty, ¿e bardzo siê nasila³y. Na pocz±tku us³yszeli¶my, ¿e to normalne i bardzo czêste u ma³ych dzieci, bo maj± niedro¿ne kanaliki, ale z czasem to minie.

Postanowili¶my jednak z mê¿em pój¶æ do lekarza, który przepisa³ nam kropelki do oczu (antybiotyk). Przez tydzieñ zakrapiali¶my oczka i rzeczywi¶cie by³a bardzo du¿a poprawa. Niestety po zakoñczeniu kuracji, ropienie powróci³o ze zdwojon± si³± (podczas snu skleja³y siê oczka, ¿e po przebudzeniu nie potrafi³a ich otworzyæ). Udali¶my siê ponownie do lekarza, tym razem pobrano wymaz. Okaza³o siê, ¿e jest bakteria. Dostali¶my kolejne krople (równie¿ antybiotyk). Efekt podobny do poprzedniego plus ³zawienie. Stwierdzili¶my, ¿e kolejna wizyta u lekarza nie ma sensu i musimy sami zadbaæ o oczka i zdrowie naszej Ani.
 
Znamy metodê oczyszczania organizmu - miksturê oczyszczaj±c±, stworzon± przez Pana Józefa S³oneckiego. Sami przez kilka lat j± stosowali¶my. Od ponad dwóch lat mieszkamy w Szkocji i wraz z wyjazdem porzucili¶my codzienny poranny rytua³ (tak wysz³o). Pomy¶leli¶my, ¿e mo¿e mikstura oczyszczaj±ca bêdzie dobrym sposobem na wyleczenie oczek Ani, a dla nas mobilizacj± do powrotu picia mikstury oczyszczaj±cej.
 
Chcia³am uzyskaæ od Pañstwa pewne wskazówki, czy nasz tok my¶lenia jest poprawny? czy s± jakie¶ przeciwwskazania, je¶li karmiê piersi± Aniê (plus od 6 miesi±ca wprowadzili¶my jej tarte jab³uszko, gruszkê i banana oraz gotujê owsiankê do której dodajê owoce)? czy mo¿e powinni¶my spróbowaæ jakiej¶ innej metody?

W Szkocji system s³u¿by zdrowia dzia³a trochê inaczej ni¿ w Polsce i bardzo ciê¿ko jest dostaæ siê do specjalisty. Wszystko odbywa siê w gabinecie lekarza rodzinnego, ogólnego. Chocia¿, nie wiem czy specjalista te¿ jest w stanie nam pomóc, bo odnoszê wra¿enie, ¿e lekarze lecz± objawy, a nie szukaj± przyczyny.
 
Bêdê bardzo wdziêczna za chwilê uwagi z Pañstwa strony i odpowied¼ na mojego emaila. Je¶li bêd± Pañstwo potrzebowaæ jaki¶ dodatkowych informacji, nazwy antybiotyków, które podawali¶my córeczce, proszê o informacjê, mam wszystko skserowane i mogê przes³aæ.

Napisa³em do matki 24-ego pa¼dziernika.

Je¿eli bêdzie Pani stara³a siê byæ m±drzejsza od organizmu Pani dziecka, to ja nic nie pomogê. Oczka ropiej± dopóty, dopóki organizm sam nie wydali wszelkiego rodzaju toksemii, a Pani szuka lekarza, b±d¼ innego specjalisty, tylko po co.

I zapomnia³em o mailach a¿ do wczoraj, kiedy otrzyma³em odpowied¼.

Jaki¶ czas mi zabra³o, ¿eby odpisaæ, ale to dlatego, ¿e zszokowa³a mnie Pana odpowied¼… i musia³am sobie to wszystko w g³owie pouk³adaæ. Bardzo dziêkujê za rzeczow± odpowied¼. Cenna uwaga, któr± wziê³am sobie do serca i nic ju¿ z oczkami Ani nie kombinujê.

Przed chwil± odpowiedzia³em, ¿e w³a¶nie dlatego otworzyli¶my gabinet prozdrowotny w Warszawie, bo z tego kombinowania z lekarzami medycyny klasycznej i naturalnej nic dobrego nie wychodzi, a ludzie i tak nie rozumiej±, co przeczytaj± nawet na forum. Byæ mo¿e ³atwiej bêdzie zrozumieæ, kiedy osoba z w³asnej woli umówi siê na wizytê w celu edukacji.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2015, 10:15 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Soczek
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Sk±d: Accrington
Wiadomo¶ci: 44

« Odpowiedz #8 : 10-11-2015, 22:19 »

¦wietny pomys³ ! Bios³one rozwija siê i rozwinie siê do naprawdê ogromnych rozmiarów smile Gratulacje wytrwa³o¶ci i po¶wiêcenia panie i panowie ! smile
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #9 : 26-11-2015, 12:45 »

Ksi±¿ki "Zdrowia na w³asne ¿yczenie" kupione, lektura na d³ugie miesi±ce, byle ze zrozumieniem – tak pomy¶la³em. Takiego chêtnego do dbania o w³asne zdrowie przyjêli¶my wczoraj do gabinetu prozdrowotnego.
 
Pierwsz± i w zasadzie najwa¿niejsz± rzecz±, któr± próbowa³em wyt³umaczyæ, to czas trwania DP, poniewa¿ mój pacjent otrzyma³ ju¿ wcze¶niej instrukcje od pani dietetyk. Klasyka chorobotwórczej dietetyki, a wiêc piêæ posi³ków dziennie i dieta do 1800 kcal. Jak domy¶lacie siê, musia³em tê dietetyczn± receptê odkrêciæ, próbowaæ wyt³umaczyæ, na czym polega medyczny, chorobotwórczy blef.
 
Picie MO i wdro¿enie DP.
 
Tutaj pan przepyta³ mnie do¶æ szczegó³owo, choæ zauwa¿y³em jeszcze typowe pacjenckie my¶lenie kurczowego trzymania siê tzw. przepisu – recepty. Czy DP ma trwaæ trzy tygodnie, czy cztery tygodnie, a wiêc swego rodzaju niecierpliwo¶æ, oczekiwanie na sukces przez te trzy, cztery tygodnie, by po gehennie zwi±zanej z DP pierwszego etapu przej¶æ na kolejny. Wyt³umaczy³em wiêc, ¿e wszystko zale¿y od jego organizmu, wiêc ani ja tego nie wiem, ani tym bardziej mój rozmówca. Ze zdrowiem postêpujemy bez po¶piechu, to co ju¿ wielokrotnie pisali¶my – bez poganiania, z bacznym zwracaniem uwagi na samopoczucie w trakcie drogi prozdrowotnej.
 
Zale¿no¶æ  zastosowania DP od rekcji zwi±zanej z piciem MO.

Istotn± spraw±, któr± stara³em siê wyja¶niæ, by³o zwrócenie uwagi na zale¿no¶æ stosowania etapów DP od reakcji oczyszczania organizmu zwi±zanej ze stosowaniem MO. Wyt³umaczy³em, ¿e pan mo¿e zastosowaæ I etap diety przez trzy tygodnie i przej¶æ na drugi etap, je¿eli nie bêdzie odczuwa³ ¿adnych dolegliwo¶ci. Zwróci³em jednak uwagê, ¿e reakcje zwi±zane ze zmian± no¶nika, ¶rodka goj±cego w MO, po trzech, czterech miesi±cach, po pó³ roku, choæ nie musz±, mog± doprowadziæ do kolejnych objawów oczyszczania i do zwi±zanych z nimi stanów zapalnych, co oczywi¶cie jest rzecz± po¿±dan± w organizmie usuwaj±cym toksyny, ale trzeba bêdzie przej¶æ do pierwszego etapu DP, b±d¼ zastosowaæ na jaki¶ czas dietê monotematyczn±.

Zgodnie z wiedz± przyjêt± na Bios³one, kiedy zachorujesz w trakcie oczyszczania, przechodzisz na dietê, poniewa¿ chory nie mo¿e zje¶æ wszystkiego w przeciwieñstwie do zdrowego. Organizm w trakcie oczyszczania z toksyn nastawiony na wydalanie, nie potrzebuje dok³adania najlepszych sk³adników od¿ywczych, które po prostu wywo³uj± dodatkowe, niepo¿±dane reakcje – t³umaczy³em.  
 
Przy okazji tej rozmowy zwróci³em uwagê na tê istotn± rzecz, bo pamiêtam, ¿e pojawia³y siê wielokrotnie pytania na forum – Dlaczego przeszed³em wszystkie etapy DP, a wcale nie jest dobrze, a wrêcz gorzej, dlaczego chorujê? Oczywi¶cie zwykli¶my odpowiadaæ – ¯eby by³o lepiej, musi byæ gorzej, ale zwróæcie uwagê, co robicie z MO, czy zmieniacie który¶ ze sk³adników goj±cych, b±d¼ zmieniacie no¶nik albo od razu oba skladniki. MO zaczyna goiæ w zupe³nie innej czê¶ci przewodu pokarmowego i mog± zacz±æ siê po¿±dane reakcje remontu w organizmie, czego dowodem s± pobolewania, przelewania, k³ucia w przewodzie pokarmowym i inne dolegliow¶ci, a to, jak panu wyt³umaczy³em, jest sygna³em do zmiany sposobu od¿ywiania na czas wygojenia nad¿erek.
 
Osoba mo¿e piæ MO z oliw± z oliwek ponad rok czasu z powodu dolegliwo¶ci zwi±zanych z ¿o³±dkiem i wreszcie dolegliwo¶ci mijaj±. W czasie tego roku przechodzi wszystkie trzy etapy DP, poniewa¿ nie miewa³a ¿adnych reakcji zwi±zanych z oczyszczaniem. Zmienia choæby no¶nik na olej kukurydziany i zaczyna odczuwaæ reakcje zwi±zane z oczyszczaniem w±troby. Jak siê domy¶lacie, osoba taka zaczyna panikowaæ i pytaæ, co ma zrobiæ, bo jest na trzecim etapie DP, a zamiast zadawaæ pytania, powinna pomy¶leæ i zmieniæ na czas gojenia nad¿erek, sposób od¿ywiania, a wiêc zacz±æ odejmowaæ sobie od ust, czekaæ a¿ do ust±pienia objawów prozdrowotnych, ¿eby móc do ust dodawaæ.

W trakcie wizyty pad³o pytanie o wiêksz± ilo¶æ MO przy wadze do 110 kg, wzrostu oko³o 190 cm. Odpowiedzia³em, ¿e celem nie jest popêdzanie organizmu, a po drugie zbyt du¿a ilo¶æ MO spowoduje jej trawienie, co nie jest dobrym rozwi±zaniem. To samo pytanie dotyczy³o mieszanki zio³owej na drogi moczowe. Odpowiedzia³em, ¿e nie ma sensu dodawanie jeszcze wiêcej zió³, tym bardziej, ¿e pomagaj± na bóle zwi±zane z gruczo³em prostaty, wiêc jak widaæ, dawka w zupe³no¶ci wystarczaj±ca, ¿eby byæ skuteczn±.




« Ostatnia zmiana: 26-11-2015, 12:55 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Curumbar
***

Offline Offline

MO: nie stosujê
Wiadomo¶ci: 2

« Odpowiedz #10 : 25-12-2015, 13:04 »

w³a¶nie szukam gdzie i¶æ na masa¿. to by³by dobry bonus do moich pleców.

Kolejny idiota, co nie potrafi napisaæ zdania du¿± liter±.
« Ostatnia zmiana: 25-12-2015, 13:18 wys³ane przez Mistrz » Zapisane
NAnaNa
Pocz±tkuj±cy
*

Offline Offline

MO: nie stosujê
Wiadomo¶ci: 1

« Odpowiedz #11 : 18-01-2016, 20:16 »

Na jakiej ulicy znajduje siê gabinet? Chcia³abym siê zapisaæ na masa¿.
Zapisane
Gloria
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: luty 2012
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 394

« Odpowiedz #12 : 18-01-2016, 20:21 »

Na jakiej ulicy znajduje siê gabinet? Chcia³abym siê zapisaæ na masa¿.
W odpowiedzi nr 3 jest podany adres.
Zapisane

takie mam konie narowiste, jakie sam wybra³em...
Andrzej0203
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 44
MO: aktualnie nie stosujê
Wiadomo¶ci: 22

« Odpowiedz #13 : 21-01-2016, 00:06 »

Tak ³atwo piszecie o odpowiednim podej¶ciu do od¿ywiania podczas choroby, ale nikt nie odwa¿y³ siê doradziæ mi jak pisa³em w jednym z w±tków o szkarlatynie, gdzie mój pij±cy MO od ok. roku 10 letni syn z³apa³ szkarlatynê, gdyby ASO nie ros³o nie martwi³bym siê powik³aniami, ale jak ro¶nie to jako rodzice odwa¿yliby¶cie siê nie podaæ antybiotyku? W±tek dok³adnie opisa³em w dziale prozdrowotna rola chorób wieku dzieciêcego - blog rodzice.
« Ostatnia zmiana: 12-02-2016, 15:43 wys³ane przez Whena » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 659

« Odpowiedz #14 : 21-01-2016, 18:25 »

Ale czemu pisze Pan o tym w temacie gabinetu?
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 659

« Odpowiedz #15 : 10-04-2016, 14:43 »

Gabinet rozwija siê na dobre. Cieszy fakt, ¿e trafiaj± ju¿ do nas osoby z poleceñ nie znaj±ce Bios³one.
Za jaki¶ czas bêdziemy te¿ przyjmowaæ w soboty, poniewa¿ wiele osób przyje¿d¿a z innych rejonów Polski i ciê¿ko im przyjechaæ w tygodniu.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #16 : 14-04-2016, 08:29 »

Gabinet rozwija siê na dobre. Cieszy fakt, ¿e trafiaj± ju¿ do nas osoby z poleceñ nie znaj±ce Bios³one.
Za jaki¶ czas bêdziemy te¿ przyjmowaæ w soboty, poniewa¿ wiele osób przyje¿d¿a z innych rejonów Polski i ciê¿ko im przyjechaæ w tygodniu.

Kontakt email: gabinet@bioslone.pl, tel. 693-281-381, 508-442-064.
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #17 : 27-09-2016, 17:41 »

Mê¿czyzna ok. 30-u lat przyjecha³ z krañców Polski do mnie, przejecha³ ok. 300 km, wszed³ do pokoju, usiad³ w fotelu i mówi – No to proszê opowiedzieæ, co pan robi, jak± ma pan praktykê odno¶nie zdrowia, czy ma pan jakie¶ badania naukowe, szko³ê, sukcesy.

A¿ w my¶lach ugryz³em siê w jêzyk, poniewa¿ pamiêtam s³owa Poziomka przy okazji jednej z wizyt. Przyjmowali¶my wtedy pani± we dwóch. Po wizycie Maciek mówi – Darku, mówi³e¶ tysi±ce s³ów, pani siedzia³a og³upia³a i os³upia³a, co prawda próbowa³em wej¶æ ci w s³owo, ale ty zd±¿y³e¶ z³apaæ tylko krótki oddech i ju¿ znowu mówi³e¶. A tutaj pan poprosi³, ¿eby mówiæ, wiêc zacz±³em, ale pamiêtaj±c s³owa Maæka, mówi³em wolno, obserwuj±c bacznie pana, ¿eby ewentualnie w którym¶ momencie przerwaæ. Przez ok. pó³ godziny nic kompletnie siê nie dzia³o. Pan bacznie mnie obserwowa³, a ja jego.

W koñcu pad³y stwierdzenia – Ciekawie siê pana s³ucha, ¶wietnie siê pana s³ucha, tylko, ¿e dzi¶ wszyscy mówi± o zdrowiu, maj± argumenty, a pó¼niej nic z tego nie wynika. – Dlatego ma pan mózg w g³owie, ¿eby wyci±gaæ wnioski, s³uchaæ tego, co panu mówiê – odpar³em i doda³em – w sumie to nie wiem, czy co¶ panu dolega, czy nie, wiêc by³oby dobrze, gdybym siê dowiedzia³. – Zrobi³em sobie badania na paso¿yty, wysz³y mi lamblie i zastanawiam siê co z nimi zrobiæ.

Próbowa³em rozpocz±æ dyskusjê, zadawa³em pytania w taki sposób, ¿eby¶my doszli do wspólnego porozumienia. – Co pan my¶li na temat takiego badania, w którym wysz³y panu lamblie? – i pyta³em dalej – Co dalej wynika z tych badañ i postawionej diagnozy, ¿e w pana organizmie znale¼li paso¿yty? – Milcza³em i czeka³em na odpowied¼. Stara³em siê zmusiæ pana do my¶lenia, co w efekcie skutkowa³o odpowiedzi±, ale moj± – Po badaniach, po diagnozie ma pan oferowany sposób leczenia przez firmê, do której pan przyszed³, wiêc niech zastanowi siê pan, czy ten sposób jest w³a¶ciwy, czy rzeczywi¶cie leki na paso¿yty, suplementy przepisywane przez gabinet, w którym pan siê zbada³, s± w³a¶ciw± drog±. Co panu przepisali?

Tutaj us³ysza³em o lekach, które doskonale na Bios³one znamy, a wiêc – £ykaj i zabij paso¿yta/y. Zapyta³em przy okazji – Du¿o firma po badaniu, postawionej diagnozie ¿yczy³a sobie za lekarstwa, które panu zaoferowa³a? Odpowiedzia³ – Du¿o. – No widzi pan, dlatego jest pan u mnie, ¿eby pan oddzieli³ ziarno od plew, oddzieli³ prawdziw± wiedzê o zdrowiu od tej ca³ej, niezdrowej masówki.

Powoli zacz±³em o tym, co znam z trzeciego tomu, pó¼niej tradycyjnie o MO z tomu pierwszego ksi±¿ki. W którym¶ momencie zatrzyma³em siê, milczymy, a ja pytam – Co? Burza?! – i s³yszê – Tak! Du¿o tego jest do zrozumienia! – Ale wreszcie pan zacz±³ my¶leæ, a moim zadaniem jest, ¿eby spróbowa³ pan wzi±æ zdrowie we w³asne rêce i nie je¼dzi³ po lekarzach, wydawa³ pieni±dze i w efekcie ci±gle chorowa³. Tak minê³y nam prawie dwie godziny.

Pan ma dziecko wiêc dosta³ broszurê na temat szczepieñ, broszurê danglowsk±, no i nasze badania naukowe, o które pyta³ na pocz±tku spotkania, "Za¶wiadczam samym sob±".
« Ostatnia zmiana: 27-09-2016, 17:49 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Kozaczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 2.159

« Odpowiedz #18 : 27-09-2016, 21:50 »

¦wietnie to opisa³e¶, fajnie siê czyta. Samo ¿ycie.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.251

« Odpowiedz #19 : 28-09-2016, 07:32 »

Tak, fajnie siê czyta i my¶lê, ¿e jak facet po takim badaniu szuka czego¶ wiêcej, to znaczy, ¿e chce czego¶ wiêcej. Móg³ wykupiæ specyfiki, ³ykn±æ i uznaæ siê za zdrowego.
Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!