Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 22:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gabinet Prozdrowotny Biosłone w Warszawie  (Przeczytany 168744 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« : 23-10-2015, 17:12 »

Pięć lat temu napisałem takie słowa.

Cytat
Ja tam bardzo chcę otworzyć gabinet prozdrowotny Biosłone, ale do chcieć, to jeszcze trzeba móc. Potrzebuję pomieszczenia i nie ukrywam, że w momencie wyniesienia się z mojego obecnego mieszkania do nowszego, większego, na drzwi tego starszego chcę przybić tabliczkę (dwa, trzy lata). Chyba, że mi kasa z nieba spadnie.


No i stało się! Nie ukrywamy ogromnej radości z tego powodu, że gabinet prozdrowotny Biosłone stał się faktem. Poziomek od dłuższego czasu zajmował się poszukiwaniami lokalu spełniającego nasze wymogi. Przy okazji muszę dodać, że mając na względzie wymogi tego typu działalności, a więc papiery na prowadzenie takiego gabinetu, Poziomek ukończył kurs bioenergoterapii, a wszystko dla dobra bliźniego i zawracania go z manowców propagandy. Całe szczęście, że nie jest wymagane ukończenie studiów medycznych, żeby prowadzić tego typu działalność. Gabinet znajduje się w Warszawie. Na początek będziemy przyjmować potrzebujących w środy od rana do wieczora.

Ja i Maciek będziemy udzielać pomocy w zakresie stosowania metod prozdrowotnych związanych ze stosowaniem MO, KB, DP, ZZO. Będziemy nauczycielami rozwiązującymi problemy związane ze zrozumieniem wiedzy o zdrowiu. Znaczy to tyle, że osoba niezasługująca na zdrowie nie będzie przyjmowana w gabinecie, jeżeli po jednej bądź dwóch, trzech wizytach nie będzie rozumiała, na czym polega profilaktyka zdrowotna.

Jeżeli osoby będą potrzebowały doraźnej pomocy - zabiegów, masażu, bioenergoterapii i dodatkowo jeśli będzie taka chęć ze strony pacjenta, będzie się nimi zajmował Poziomek, ale przede wszystkim skupiamy się na edukacji.

Kontakt z nami:

email gabinet@bioslone.pl

tel. 693 281 381
      508 442 064

Adres:
ul. Dolna 24/21 Warszawa
« Ostatnia zmiana: 12-04-2016, 19:24 wysłane przez Poziomek » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #1 : 23-10-2015, 20:45 »

Gdzie? Chętnie będę reklamować, poczta pantoflowa jest nadzwyczaj skuteczna:)
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #2 : 23-10-2015, 23:01 »

Jakiego typu masaże będą dostępne w ofercie gabinetu?
Czy Poziomek ma już na koncie jakies sukcesy w pomocy doraźnej, tj. bioenergoterapii?

No i gdzie ten lokal się znajduje? smile
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #3 : 23-10-2015, 23:34 »

Jakiego typu masaże będą dostępne w ofercie gabinetu?
Czy Poziomek ma już na koncie jakies sukcesy w pomocy doraźnej, tj. bioenergoterapii?

No i gdzie ten lokal się znajduje? smile

Gabinet znajduje się na Mokotowie na ulicy Dolnej 24/21. Adresu celowo nie podawaliśmy, ponieważ na razie będziemy tam przyjmować raz w tygodniu, więc musimy umawiać ludzi na środy, żeby nikt nie przyszedł jak nas nie będzie.

Co do masaży i bioenergoterapii, jakieś małe sukcesy wśród potrzebujących w rodzinie i znajomych już mam, ale jest to dopiero początek i muszę się jeszcze wiele nauczyć. Jeśli będę wiedział, że mogę pomóc w konkretnym przypadku to tak zrobię, ale póki nie mam jeszcze tyle doświadczenia będziemy się bardziej skupiać na poradach.
Masaż to oczywiście ten który stosuje Pan Józef, czyli bardzo bolesny. smile Nazywa się bodajże shiatsu.
« Ostatnia zmiana: 24-10-2015, 12:02 wysłane przez Poziomek » Zapisane
Antymedyczna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 14 .02.2013-30.04.2013, przerwa, powrót: 26.10.2015
Skąd: Podlasie
Wiadomości: 22

« Odpowiedz #4 : 26-10-2015, 11:50 »

Cytat
Gabinet znajduje się na Mokotowie na ulicy Dolnej 24/21. Adresu celowo nie podawaliśmy, ponieważ na razie będziemy tam przyjmować raz w tygodniu, więc musimy umawiać ludzi na środy, żeby nikt nie przyszedł jak nas nie będzie.

Można już się zapisywać?
Zapisane

"Dobry stan zdrowia jest lepszy niż największe bogactwo"
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #5 : 26-10-2015, 13:22 »

Oczywiście, kontakt jest podany w 1 poście tematu.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 05-11-2015, 20:32 »

Wreszcie znajduję chwilę, żeby napisać kilka słów o naszym gabinecie prozdrowotnym. Najpierw napisaliśmy wam, że powstał, no a wczoraj ruszyliśmy z pracą.

Przyjęliśmy dwie osoby, które, jak mówiły, są spoza forum. Potrzebowały rozwiązać problemy związane ze sposobem odżywiania i ze stosowaniem MO, co dla części osób z forum nie jest niczym odkrywczym, ale po to w końcu założylismy gabinet prozdrowotny, żeby edukować niedoinformowanych, niedouczonych, których z kolei jest mnóstwo. Chcą dbać o zdrowie, więc lepiej, żeby nie wpadli w biznes chorób. Celowo nie podaję imion tych dwóch osób, ponieważ już wielokrotnie podczas rozmów telefonicznych spotykałem się z tym, że osoby nie życzyły sobie upubliczniania imion, gdzie nie było nawet mowy o nagraniu jakiejkolwiek rozmowy do RadiaBiosłone. Tak było i tym razem, więc wypadało uszanować wolę.

Rzeczywiście spotkanie na miejscu, rozmowa, są zdecydowanie korzystniejsze dla nauczyciela Biosłone i dla osoby, która potrzebuje pomocy, wiedzy. Jest zdecydowanie lepsze, aniżeli rozmowa telefoniczna, ponieważ zaskoczony, nie muszę przekładać rozmowy telefonicznej z powodu jazdy samochodem, pracy, zajmowania się domem, itd. Jest konkretny czas na wizytę potrzebującemu, oraz na pomoc chętnym w gabinecie, w którym można spokojnie się skupić.

Odnośnie gabinetu, pokój jest cichy, schludny, tak więc bardzo dobre miejsce do spotkań. Poziomek długo szukał, ale znalazł na tę chwilę bardzo dobre miejsce, które nie straszy otoczeniem na osiedlu, na klatce, no i w samym pomieszczeniu.

Przyjmowaliśmy wspólnie z Poziomkiem, ponieważ tak ustaliliśmy ten pierwszy raz. Oczywiście kolejne wizyty będą oddzielne, bo nie ma sensu wchodzić sobie w słowo, choć wiedzę mamy tę samą. Kolejne wizyty za dwa tygodnie w środę. Za tydzień Święto Niepodległości.
« Ostatnia zmiana: 06-11-2015, 00:20 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #7 : 10-11-2015, 10:07 »

Mail do Radia Biosłone z dnia 13 października 2015.

Zdecydowałam się napisać do Państwa, ponieważ mam pewien problem z moją córeczką. Mianowicie od momentu narodzin ropieją jej oczka (obecnie skończyła 8 miesięcy). Na początku przemywałam jej solą fizjologiczną, później położna poradziła, aby przemywać letnią przegotowaną wodą. Były momenty, że troszkę to ropienie się uspokoiło, a były momenty, że bardzo się nasilały. Na początku usłyszeliśmy, że to normalne i bardzo częste u małych dzieci, bo mają niedrożne kanaliki, ale z czasem to minie.

Postanowiliśmy jednak z mężem pójść do lekarza, który przepisał nam kropelki do oczu (antybiotyk). Przez tydzień zakrapialiśmy oczka i rzeczywiście była bardzo duża poprawa. Niestety po zakończeniu kuracji, ropienie powróciło ze zdwojoną siłą (podczas snu sklejały się oczka, że po przebudzeniu nie potrafiła ich otworzyć). Udaliśmy się ponownie do lekarza, tym razem pobrano wymaz. Okazało się, że jest bakteria. Dostaliśmy kolejne krople (również antybiotyk). Efekt podobny do poprzedniego plus łzawienie. Stwierdziliśmy, że kolejna wizyta u lekarza nie ma sensu i musimy sami zadbać o oczka i zdrowie naszej Ani.
 
Znamy metodę oczyszczania organizmu - miksturę oczyszczającą, stworzoną przez Pana Józefa Słoneckiego. Sami przez kilka lat ją stosowaliśmy. Od ponad dwóch lat mieszkamy w Szkocji i wraz z wyjazdem porzuciliśmy codzienny poranny rytuał (tak wyszło). Pomyśleliśmy, że może mikstura oczyszczająca będzie dobrym sposobem na wyleczenie oczek Ani, a dla nas mobilizacją do powrotu picia mikstury oczyszczającej.
 
Chciałam uzyskać od Państwa pewne wskazówki, czy nasz tok myślenia jest poprawny? czy są jakieś przeciwwskazania, jeśli karmię piersią Anię (plus od 6 miesiąca wprowadziliśmy jej tarte jabłuszko, gruszkę i banana oraz gotuję owsiankę do której dodaję owoce)? czy może powinniśmy spróbować jakiejś innej metody?

W Szkocji system służby zdrowia działa trochę inaczej niż w Polsce i bardzo ciężko jest dostać się do specjalisty. Wszystko odbywa się w gabinecie lekarza rodzinnego, ogólnego. Chociaż, nie wiem czy specjalista też jest w stanie nam pomóc, bo odnoszę wrażenie, że lekarze leczą objawy, a nie szukają przyczyny.
 
Będę bardzo wdzięczna za chwilę uwagi z Państwa strony i odpowiedź na mojego emaila. Jeśli będą Państwo potrzebować jakiś dodatkowych informacji, nazwy antybiotyków, które podawaliśmy córeczce, proszę o informację, mam wszystko skserowane i mogę przesłać.

Napisałem do matki 24-ego października.

Jeżeli będzie Pani starała się być mądrzejsza od organizmu Pani dziecka, to ja nic nie pomogę. Oczka ropieją dopóty, dopóki organizm sam nie wydali wszelkiego rodzaju toksemii, a Pani szuka lekarza, bądź innego specjalisty, tylko po co.

I zapomniałem o mailach aż do wczoraj, kiedy otrzymałem odpowiedź.

Jakiś czas mi zabrało, żeby odpisać, ale to dlatego, że zszokowała mnie Pana odpowiedź… i musiałam sobie to wszystko w głowie poukładać. Bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź. Cenna uwaga, którą wzięłam sobie do serca i nic już z oczkami Ani nie kombinuję.

Przed chwilą odpowiedziałem, że właśnie dlatego otworzyliśmy gabinet prozdrowotny w Warszawie, bo z tego kombinowania z lekarzami medycyny klasycznej i naturalnej nic dobrego nie wychodzi, a ludzie i tak nie rozumieją, co przeczytają nawet na forum. Być może łatwiej będzie zrozumieć, kiedy osoba z własnej woli umówi się na wizytę w celu edukacji.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2015, 10:15 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Soczek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Skąd: Accrington
Wiadomości: 44

« Odpowiedz #8 : 10-11-2015, 22:19 »

Świetny pomysł ! Biosłone rozwija się i rozwinie się do naprawdę ogromnych rozmiarów smile Gratulacje wytrwałości i poświęcenia panie i panowie ! smile
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #9 : 26-11-2015, 12:45 »

Książki "Zdrowia na własne życzenie" kupione, lektura na długie miesiące, byle ze zrozumieniem – tak pomyślałem. Takiego chętnego do dbania o własne zdrowie przyjęliśmy wczoraj do gabinetu prozdrowotnego.
 
Pierwszą i w zasadzie najważniejszą rzeczą, którą próbowałem wytłumaczyć, to czas trwania DP, ponieważ mój pacjent otrzymał już wcześniej instrukcje od pani dietetyk. Klasyka chorobotwórczej dietetyki, a więc pięć posiłków dziennie i dieta do 1800 kcal. Jak domyślacie się, musiałem tę dietetyczną receptę odkręcić, próbować wytłumaczyć, na czym polega medyczny, chorobotwórczy blef.
 
Picie MO i wdrożenie DP.
 
Tutaj pan przepytał mnie dość szczegółowo, choć zauważyłem jeszcze typowe pacjenckie myślenie kurczowego trzymania się tzw. przepisu – recepty. Czy DP ma trwać trzy tygodnie, czy cztery tygodnie, a więc swego rodzaju niecierpliwość, oczekiwanie na sukces przez te trzy, cztery tygodnie, by po gehennie związanej z DP pierwszego etapu przejść na kolejny. Wytłumaczyłem więc, że wszystko zależy od jego organizmu, więc ani ja tego nie wiem, ani tym bardziej mój rozmówca. Ze zdrowiem postępujemy bez pośpiechu, to co już wielokrotnie pisaliśmy – bez poganiania, z bacznym zwracaniem uwagi na samopoczucie w trakcie drogi prozdrowotnej.
 
Zależność  zastosowania DP od rekcji związanej z piciem MO.

Istotną sprawą, którą starałem się wyjaśnić, było zwrócenie uwagi na zależność stosowania etapów DP od reakcji oczyszczania organizmu związanej ze stosowaniem MO. Wytłumaczyłem, że pan może zastosować I etap diety przez trzy tygodnie i przejść na drugi etap, jeżeli nie będzie odczuwał żadnych dolegliwości. Zwróciłem jednak uwagę, że reakcje związane ze zmianą nośnika, środka gojącego w MO, po trzech, czterech miesiącach, po pół roku, choć nie muszą, mogą doprowadzić do kolejnych objawów oczyszczania i do związanych z nimi stanów zapalnych, co oczywiście jest rzeczą pożądaną w organizmie usuwającym toksyny, ale trzeba będzie przejść do pierwszego etapu DP, bądź zastosować na jakiś czas dietę monotematyczną.

Zgodnie z wiedzą przyjętą na Biosłone, kiedy zachorujesz w trakcie oczyszczania, przechodzisz na dietę, ponieważ chory nie może zjeść wszystkiego w przeciwieństwie do zdrowego. Organizm w trakcie oczyszczania z toksyn nastawiony na wydalanie, nie potrzebuje dokładania najlepszych składników odżywczych, które po prostu wywołują dodatkowe, niepożądane reakcje – tłumaczyłem.  
 
Przy okazji tej rozmowy zwróciłem uwagę na tę istotną rzecz, bo pamiętam, że pojawiały się wielokrotnie pytania na forum – Dlaczego przeszedłem wszystkie etapy DP, a wcale nie jest dobrze, a wręcz gorzej, dlaczego choruję? Oczywiście zwykliśmy odpowiadać – Żeby było lepiej, musi być gorzej, ale zwróćcie uwagę, co robicie z MO, czy zmieniacie któryś ze składników gojących, bądź zmieniacie nośnik albo od razu oba skladniki. MO zaczyna goić w zupełnie innej części przewodu pokarmowego i mogą zacząć się pożądane reakcje remontu w organizmie, czego dowodem są pobolewania, przelewania, kłucia w przewodzie pokarmowym i inne dolegliowści, a to, jak panu wytłumaczyłem, jest sygnałem do zmiany sposobu odżywiania na czas wygojenia nadżerek.
 
Osoba może pić MO z oliwą z oliwek ponad rok czasu z powodu dolegliwości związanych z żołądkiem i wreszcie dolegliwości mijają. W czasie tego roku przechodzi wszystkie trzy etapy DP, ponieważ nie miewała żadnych reakcji związanych z oczyszczaniem. Zmienia choćby nośnik na olej kukurydziany i zaczyna odczuwać reakcje związane z oczyszczaniem wątroby. Jak się domyślacie, osoba taka zaczyna panikować i pytać, co ma zrobić, bo jest na trzecim etapie DP, a zamiast zadawać pytania, powinna pomyśleć i zmienić na czas gojenia nadżerek, sposób odżywiania, a więc zacząć odejmować sobie od ust, czekać aż do ustąpienia objawów prozdrowotnych, żeby móc do ust dodawać.

W trakcie wizyty padło pytanie o większą ilość MO przy wadze do 110 kg, wzrostu około 190 cm. Odpowiedziałem, że celem nie jest popędzanie organizmu, a po drugie zbyt duża ilość MO spowoduje jej trawienie, co nie jest dobrym rozwiązaniem. To samo pytanie dotyczyło mieszanki ziołowej na drogi moczowe. Odpowiedziałem, że nie ma sensu dodawanie jeszcze więcej ziół, tym bardziej, że pomagają na bóle związane z gruczołem prostaty, więc jak widać, dawka w zupełności wystarczająca, żeby być skuteczną.




« Ostatnia zmiana: 26-11-2015, 12:55 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Curumbar
***

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 2

« Odpowiedz #10 : 25-12-2015, 13:04 »

właśnie szukam gdzie iść na masaż. to byłby dobry bonus do moich pleców.

Kolejny idiota, co nie potrafi napisać zdania dużą literą.
« Ostatnia zmiana: 25-12-2015, 13:18 wysłane przez Mistrz » Zapisane
NAnaNa
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #11 : 18-01-2016, 20:16 »

Na jakiej ulicy znajduje się gabinet? Chciałabym się zapisać na masaż.
Zapisane
Gloria
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: luty 2012
Wiedza:
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #12 : 18-01-2016, 20:21 »

Na jakiej ulicy znajduje się gabinet? Chciałabym się zapisać na masaż.
W odpowiedzi nr 3 jest podany adres.
Zapisane

takie mam konie narowiste, jakie sam wybrałem...
Andrzej0203
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: aktualnie nie stosuję
Wiadomości: 22

« Odpowiedz #13 : 21-01-2016, 00:06 »

Tak łatwo piszecie o odpowiednim podejściu do odżywiania podczas choroby, ale nikt nie odważył się doradzić mi jak pisałem w jednym z wątków o szkarlatynie, gdzie mój pijący MO od ok. roku 10 letni syn złapał szkarlatynę, gdyby ASO nie rosło nie martwiłbym się powikłaniami, ale jak rośnie to jako rodzice odważylibyście się nie podać antybiotyku? Wątek dokładnie opisałem w dziale prozdrowotna rola chorób wieku dziecięcego - blog rodzice.
« Ostatnia zmiana: 12-02-2016, 15:43 wysłane przez Whena » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #14 : 21-01-2016, 18:25 »

Ale czemu pisze Pan o tym w temacie gabinetu?
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #15 : 10-04-2016, 14:43 »

Gabinet rozwija się na dobre. Cieszy fakt, że trafiają już do nas osoby z poleceń nie znające Biosłone.
Za jakiś czas będziemy też przyjmować w soboty, ponieważ wiele osób przyjeżdża z innych rejonów Polski i ciężko im przyjechać w tygodniu.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #16 : 14-04-2016, 08:29 »

Gabinet rozwija się na dobre. Cieszy fakt, że trafiają już do nas osoby z poleceń nie znające Biosłone.
Za jakiś czas będziemy też przyjmować w soboty, ponieważ wiele osób przyjeżdża z innych rejonów Polski i ciężko im przyjechać w tygodniu.

Kontakt email: gabinet@bioslone.pl, tel. 693-281-381, 508-442-064.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #17 : 27-09-2016, 17:41 »

Mężczyzna ok. 30-u lat przyjechał z krańców Polski do mnie, przejechał ok. 300 km, wszedł do pokoju, usiadł w fotelu i mówi – No to proszę opowiedzieć, co pan robi, jaką ma pan praktykę odnośnie zdrowia, czy ma pan jakieś badania naukowe, szkołę, sukcesy.

Aż w myślach ugryzłem się w język, ponieważ pamiętam słowa Poziomka przy okazji jednej z wizyt. Przyjmowaliśmy wtedy panią we dwóch. Po wizycie Maciek mówi – Darku, mówiłeś tysiące słów, pani siedziała ogłupiała i osłupiała, co prawda próbowałem wejść ci w słowo, ale ty zdążyłeś złapać tylko krótki oddech i już znowu mówiłeś. A tutaj pan poprosił, żeby mówić, więc zacząłem, ale pamiętając słowa Maćka, mówiłem wolno, obserwując bacznie pana, żeby ewentualnie w którymś momencie przerwać. Przez ok. pół godziny nic kompletnie się nie działo. Pan bacznie mnie obserwował, a ja jego.

W końcu padły stwierdzenia – Ciekawie się pana słucha, świetnie się pana słucha, tylko, że dziś wszyscy mówią o zdrowiu, mają argumenty, a później nic z tego nie wynika. – Dlatego ma pan mózg w głowie, żeby wyciągać wnioski, słuchać tego, co panu mówię – odparłem i dodałem – w sumie to nie wiem, czy coś panu dolega, czy nie, więc byłoby dobrze, gdybym się dowiedział. – Zrobiłem sobie badania na pasożyty, wyszły mi lamblie i zastanawiam się co z nimi zrobić.

Próbowałem rozpocząć dyskusję, zadawałem pytania w taki sposób, żebyśmy doszli do wspólnego porozumienia. – Co pan myśli na temat takiego badania, w którym wyszły panu lamblie? – i pytałem dalej – Co dalej wynika z tych badań i postawionej diagnozy, że w pana organizmie znaleźli pasożyty? – Milczałem i czekałem na odpowiedź. Starałem się zmusić pana do myślenia, co w efekcie skutkowało odpowiedzią, ale moją – Po badaniach, po diagnozie ma pan oferowany sposób leczenia przez firmę, do której pan przyszedł, więc niech zastanowi się pan, czy ten sposób jest właściwy, czy rzeczywiście leki na pasożyty, suplementy przepisywane przez gabinet, w którym pan się zbadał, są właściwą drogą. Co panu przepisali?

Tutaj usłyszałem o lekach, które doskonale na Biosłone znamy, a więc – Łykaj i zabij pasożyta/y. Zapytałem przy okazji – Dużo firma po badaniu, postawionej diagnozie życzyła sobie za lekarstwa, które panu zaoferowała? Odpowiedział – Dużo. – No widzi pan, dlatego jest pan u mnie, żeby pan oddzielił ziarno od plew, oddzielił prawdziwą wiedzę o zdrowiu od tej całej, niezdrowej masówki.

Powoli zacząłem o tym, co znam z trzeciego tomu, później tradycyjnie o MO z tomu pierwszego książki. W którymś momencie zatrzymałem się, milczymy, a ja pytam – Co? Burza?! – i słyszę – Tak! Dużo tego jest do zrozumienia! – Ale wreszcie pan zaczął myśleć, a moim zadaniem jest, żeby spróbował pan wziąć zdrowie we własne ręce i nie jeździł po lekarzach, wydawał pieniądze i w efekcie ciągle chorował. Tak minęły nam prawie dwie godziny.

Pan ma dziecko więc dostał broszurę na temat szczepień, broszurę danglowską, no i nasze badania naukowe, o które pytał na początku spotkania, "Zaświadczam samym sobą".
« Ostatnia zmiana: 27-09-2016, 17:49 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #18 : 27-09-2016, 21:50 »

Świetnie to opisałeś, fajnie się czyta. Samo życie.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #19 : 28-09-2016, 07:32 »

Tak, fajnie się czyta i myślę, że jak facet po takim badaniu szuka czegoś więcej, to znaczy, że chce czegoś więcej. Mógł wykupić specyfiki, łyknąć i uznać się za zdrowego.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!