Niemedyczne forum zdrowia
18-12-2017, 00:29 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Sklep Bios這ne --> wejd

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Gabinet Prozdrowotny Bios這ne w Warszawie  (Przeczytany 51807 razy)
Machos
*

P貫: M篹czyzna
MO: 01-04-2007
Sk康: Skierniewice
Wiadomo軼i: 2.290

« : 23-10-2015, 17:12 »

Pi耩 lat temu napisa貫m takie s這wa.

Cytat
Ja tam bardzo chc otworzy gabinet prozdrowotny Bios這ne, ale do chcie, to jeszcze trzeba m鏂. Potrzebuj pomieszczenia i nie ukrywam, 瞠 w momencie wyniesienia si z mojego obecnego mieszkania do nowszego, wi瘯szego, na drzwi tego starszego chc przybi tabliczk (dwa, trzy lata). Chyba, 瞠 mi kasa z nieba spadnie.

No i sta這 si! Nie ukrywamy ogromnej rado軼i z tego powodu, 瞠 gabinet prozdrowotny Bios這ne sta si faktem. Poziomek od d逝窺zego czasu zajmowa si poszukiwaniami lokalu spe軟iaj帷ego nasze wymogi. Przy okazji musz doda, 瞠 maj帷 na wzgl璠zie wymogi tego typu dzia豉lno軼i, a wi璚 papiery na prowadzenie takiego gabinetu, Poziomek uko鎍zy kurs bioenergoterapii, a wszystko dla dobra bli幡iego i zawracania go z manowc闚 propagandy. Ca貫 szcz窷cie, 瞠 nie jest wymagane uko鎍zenie studi闚 medycznych, 瞠by prowadzi tego typu dzia豉lno嗆. Gabinet znajduje si w Warszawie. Na pocz徠ek b璠ziemy przyjmowa potrzebuj帷ych w 鈔ody od rana do wieczora.

Ja i Maciek b璠ziemy udziela pomocy w zakresie stosowania metod prozdrowotnych zwi您anych ze stosowaniem MO, KB, DP, ZZO. B璠ziemy nauczycielami rozwi您uj帷ymi problemy zwi您ane ze zrozumieniem wiedzy o zdrowiu. Znaczy to tyle, 瞠 osoba niezas逝guj帷a na zdrowie nie b璠zie przyjmowana w gabinecie, je瞠li po jednej b康 dw鏂h, trzech wizytach nie b璠zie rozumia豉, na czym polega profilaktyka zdrowotna.

Je瞠li osoby b璠 potrzebowa造 dora幡ej pomocy - zabieg闚, masa簑, bioenergoterapii i dodatkowo je郵i b璠zie taka ch耩 ze strony pacjenta, b璠zie si nimi zajmowa Poziomek, ale przede wszystkim skupiamy si na edukacji.

Kontakt z nami:

email gabinet@bioslone.pl

tel. 693 281 381
      508 442 064

Adres:
ul. Dolna 24/21 Warszawa
« Ostatnia zmiana: 12-04-2016, 19:24 wys豉ne przez Poziomek » Zapisane

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Margoled

P貫: Kobieta
MO: 01.01.2008
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 170

« Odpowiedz #1 : 23-10-2015, 20:45 »

Gdzie? Ch皻nie b璠 reklamowa, poczta pantoflowa jest nadzwyczaj skuteczna:)
Brer
*

MO: 2012.01.23
Wiedza:
Sk康: Mi璠zy stolic a Mazurami
Wiadomo軼i: 469

« Odpowiedz #2 : 23-10-2015, 23:01 »

Jakiego typu masa瞠 b璠 dost瘼ne w ofercie gabinetu?
Czy Poziomek ma ju na koncie jakies sukcesy w pomocy dora幡ej, tj. bioenergoterapii?

No i gdzie ten lokal si znajduje? smile
Poziomek
*

MO: 24.09.2011
Wiadomo軼i: 498

« Odpowiedz #3 : 23-10-2015, 23:34 »

Jakiego typu masa瞠 b璠 dost瘼ne w ofercie gabinetu?
Czy Poziomek ma ju na koncie jakies sukcesy w pomocy dora幡ej, tj. bioenergoterapii?

No i gdzie ten lokal si znajduje? smile

Gabinet znajduje si na Mokotowie na ulicy Dolnej 24/21. Adresu celowo nie podawali鄉y, poniewa na razie b璠ziemy tam przyjmowa raz w tygodniu, wi璚 musimy umawia ludzi na 鈔ody, 瞠by nikt nie przyszed jak nas nie b璠zie.

Co do masa篡 i bioenergoterapii, jakie ma貫 sukcesy w鈔鏚 potrzebuj帷ych w rodzinie i znajomych ju mam, ale jest to dopiero pocz徠ek i musz si jeszcze wiele nauczy. Je郵i b璠 wiedzia, 瞠 mog pom鏂 w konkretnym przypadku to tak zrobi, ale p鏦i nie mam jeszcze tyle do鈍iadczenia b璠ziemy si bardziej skupia na poradach.
Masa to oczywi軼ie ten kt鏎y stosuje Pan J霩ef, czyli bardzo bolesny. smile Nazywa si bodaj瞠 shiatsu.
« Ostatnia zmiana: 24-10-2015, 12:02 wys豉ne przez Poziomek » Zapisane
Antymedyczna

MO: 14 .02.2013-30.04.2013, przerwa, powr鏒: 26.10.2015
Sk康: Podlasie
Wiadomo軼i: 22

« Odpowiedz #4 : 26-10-2015, 11:50 »

Cytat
Gabinet znajduje si na Mokotowie na ulicy Dolnej 24/21. Adresu celowo nie podawali鄉y, poniewa na razie b璠ziemy tam przyjmowa raz w tygodniu, wi璚 musimy umawia ludzi na 鈔ody, 瞠by nikt nie przyszed jak nas nie b璠zie.

Mo積a ju si zapisywa?

"Dobry stan zdrowia jest lepszy ni najwi瘯sze bogactwo"
Poziomek
*

« Odpowiedz #5 : 26-10-2015, 13:22 »

Oczywi軼ie, kontakt jest podany w 1 po軼ie tematu.
Machos
*

« Odpowiedz #6 : 05-11-2015, 20:32 »

Wreszcie znajduj chwil, 瞠by napisa kilka s堯w o naszym gabinecie prozdrowotnym. Najpierw napisali鄉y wam, 瞠 powsta, no a wczoraj ruszyli鄉y z prac.

Przyj瘭i鄉y dwie osoby, kt鏎e, jak m闚i造, s spoza forum. Potrzebowa造 rozwi您a problemy zwi您ane ze sposobem od篡wiania i ze stosowaniem MO, co dla cz窷ci os鏏 z forum nie jest niczym odkrywczym, ale po to w ko鎍u za這篡lismy gabinet prozdrowotny, 瞠by edukowa niedoinformowanych, niedouczonych, kt鏎ych z kolei jest mn鏀two. Chc dba o zdrowie, wi璚 lepiej, 瞠by nie wpadli w biznes chor鏏. Celowo nie podaj imion tych dw鏂h os鏏, poniewa ju wielokrotnie podczas rozm闚 telefonicznych spotyka貫m si z tym, 瞠 osoby nie 篡czy造 sobie upubliczniania imion, gdzie nie by這 nawet mowy o nagraniu jakiejkolwiek rozmowy do RadiaBios這ne. Tak by這 i tym razem, wi璚 wypada這 uszanowa wol.

Rzeczywi軼ie spotkanie na miejscu, rozmowa, s zdecydowanie korzystniejsze dla nauczyciela Bios這ne i dla osoby, kt鏎a potrzebuje pomocy, wiedzy. Jest zdecydowanie lepsze, ani瞠li rozmowa telefoniczna, poniewa zaskoczony, nie musz przek豉da rozmowy telefonicznej z powodu jazdy samochodem, pracy, zajmowania si domem, itd. Jest konkretny czas na wizyt potrzebuj帷emu, oraz na pomoc ch皻nym w gabinecie, w kt鏎ym mo積a spokojnie si skupi.

Odno郾ie gabinetu, pok鎩 jest cichy, schludny, tak wi璚 bardzo dobre miejsce do spotka. Poziomek d逝go szuka, ale znalaz na t chwil bardzo dobre miejsce, kt鏎e nie straszy otoczeniem na osiedlu, na klatce, no i w samym pomieszczeniu.

Przyjmowali鄉y wsp鏊nie z Poziomkiem, poniewa tak ustalili鄉y ten pierwszy raz. Oczywi軼ie kolejne wizyty b璠 oddzielne, bo nie ma sensu wchodzi sobie w s這wo, cho wiedz mamy t sam. Kolejne wizyty za dwa tygodnie w 鈔od. Za tydzie 安i皻o Niepodleg這軼i.
« Ostatnia zmiana: 06-11-2015, 00:20 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Machos
*

« Odpowiedz #7 : 10-11-2015, 10:07 »

Mail do Radia Bios這ne z dnia 13 pa寮ziernika 2015.

Zdecydowa豉m si napisa do Pa雟twa, poniewa mam pewien problem z moj c鏎eczk. Mianowicie od momentu narodzin ropiej jej oczka (obecnie sko鎍zy豉 8 miesi璚y). Na pocz徠ku przemywa豉m jej sol fizjologiczn, p騧niej po這積a poradzi豉, aby przemywa letni przegotowan wod. By造 momenty, 瞠 troszk to ropienie si uspokoi這, a by造 momenty, 瞠 bardzo si nasila造. Na pocz徠ku us造szeli鄉y, 瞠 to normalne i bardzo cz瘰te u ma造ch dzieci, bo maj niedro積e kanaliki, ale z czasem to minie.

Postanowili鄉y jednak z m篹em p鎩嗆 do lekarza, kt鏎y przepisa nam kropelki do oczu (antybiotyk). Przez tydzie zakrapiali鄉y oczka i rzeczywi軼ie by豉 bardzo du瘸 poprawa. Niestety po zako鎍zeniu kuracji, ropienie powr鏂i這 ze zdwojon si陰 (podczas snu skleja造 si oczka, 瞠 po przebudzeniu nie potrafi豉 ich otworzy). Udali鄉y si ponownie do lekarza, tym razem pobrano wymaz. Okaza這 si, 瞠 jest bakteria. Dostali鄉y kolejne krople (r闚nie antybiotyk). Efekt podobny do poprzedniego plus 透awienie. Stwierdzili鄉y, 瞠 kolejna wizyta u lekarza nie ma sensu i musimy sami zadba o oczka i zdrowie naszej Ani.

Znamy metod oczyszczania organizmu - mikstur oczyszczaj帷, stworzon przez Pana J霩efa S這neckiego. Sami przez kilka lat j stosowali鄉y. Od ponad dw鏂h lat mieszkamy w Szkocji i wraz z wyjazdem porzucili鄉y codzienny poranny rytua (tak wysz這). Pomy郵eli鄉y, 瞠 mo瞠 mikstura oczyszczaj帷a b璠zie dobrym sposobem na wyleczenie oczek Ani, a dla nas mobilizacj do powrotu picia mikstury oczyszczaj帷ej.

Chcia豉m uzyska od Pa雟twa pewne wskaz闚ki, czy nasz tok my郵enia jest poprawny? czy s jakie przeciwwskazania, je郵i karmi piersi Ani (plus od 6 miesi帷a wprowadzili鄉y jej tarte jab逝szko, gruszk i banana oraz gotuj owsiank do kt鏎ej dodaj owoce)? czy mo瞠 powinni鄉y spr鏏owa jakiej innej metody?

W Szkocji system s逝瘺y zdrowia dzia豉 troch inaczej ni w Polsce i bardzo ci篹ko jest dosta si do specjalisty. Wszystko odbywa si w gabinecie lekarza rodzinnego, og鏊nego. Chocia, nie wiem czy specjalista te jest w stanie nam pom鏂, bo odnosz wra瞠nie, 瞠 lekarze lecz objawy, a nie szukaj przyczyny.

B璠 bardzo wdzi璚zna za chwil uwagi z Pa雟twa strony i odpowied na mojego emaila. Je郵i b璠 Pa雟two potrzebowa jaki dodatkowych informacji, nazwy antybiotyk闚, kt鏎e podawali鄉y c鏎eczce, prosz o informacj, mam wszystko skserowane i mog przes豉.

Napisa貫m do matki 24-ego pa寮ziernika.

Je瞠li b璠zie Pani stara豉 si by m康rzejsza od organizmu Pani dziecka, to ja nic nie pomog. Oczka ropiej dop鏒y, dop鏦i organizm sam nie wydali wszelkiego rodzaju toksemii, a Pani szuka lekarza, b康 innego specjalisty, tylko po co.

I zapomnia貫m o mailach a do wczoraj, kiedy otrzyma貫m odpowied.

Jaki czas mi zabra這, 瞠by odpisa, ale to dlatego, 瞠 zszokowa豉 mnie Pana odpowied… i musia豉m sobie to wszystko w g這wie pouk豉da. Bardzo dzi瘯uj za rzeczow odpowied. Cenna uwaga, kt鏎 wzi窸am sobie do serca i nic ju z oczkami Ani nie kombinuj.

Przed chwil odpowiedzia貫m, 瞠 w豉郾ie dlatego otworzyli鄉y gabinet prozdrowotny w Warszawie, bo z tego kombinowania z lekarzami medycyny klasycznej i naturalnej nic dobrego nie wychodzi, a ludzie i tak nie rozumiej, co przeczytaj nawet na forum. By mo瞠 豉twiej b璠zie zrozumie, kiedy osoba z w豉snej woli um闚i si na wizyt w celu edukacji.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2015, 10:15 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Soczek

MO: 1.09.2014
Wiedza:
Sk康: Accrington
Wiadomo軼i: 45

« Odpowiedz #8 : 10-11-2015, 22:19 »

安ietny pomys ! Bios這ne rozwija si i rozwinie si do naprawd ogromnych rozmiar闚 smile Gratulacje wytrwa這軼i i po鈍i璚enia panie i panowie ! smile
Machos
*

« Odpowiedz #9 : 26-11-2015, 12:45 »

Ksi捫ki "Zdrowia na w豉sne 篡czenie" kupione, lektura na d逝gie miesi帷e, byle ze zrozumieniem – tak pomy郵a貫m. Takiego ch皻nego do dbania o w豉sne zdrowie przyj瘭i鄉y wczoraj do gabinetu prozdrowotnego.

Pierwsz i w zasadzie najwa積iejsz rzecz, kt鏎 pr鏏owa貫m wyt逝maczy, to czas trwania DP, poniewa m鎩 pacjent otrzyma ju wcze郾iej instrukcje od pani dietetyk. Klasyka chorobotw鏎czej dietetyki, a wi璚 pi耩 posi趾闚 dziennie i dieta do 1800 kcal. Jak domy郵acie si, musia貫m t dietetyczn recept odkr璚i, pr鏏owa wyt逝maczy, na czym polega medyczny, chorobotw鏎czy blef.

Picie MO i wdro瞠nie DP.

Tutaj pan przepyta mnie do嗆 szczeg馧owo, cho zauwa篡貫m jeszcze typowe pacjenckie my郵enie kurczowego trzymania si tzw. przepisu – recepty. Czy DP ma trwa trzy tygodnie, czy cztery tygodnie, a wi璚 swego rodzaju niecierpliwo嗆, oczekiwanie na sukces przez te trzy, cztery tygodnie, by po gehennie zwi您anej z DP pierwszego etapu przej嗆 na kolejny. Wyt逝maczy貫m wi璚, 瞠 wszystko zale篡 od jego organizmu, wi璚 ani ja tego nie wiem, ani tym bardziej m鎩 rozm闚ca. Ze zdrowiem post瘼ujemy bez po酥iechu, to co ju wielokrotnie pisali鄉y – bez poganiania, z bacznym zwracaniem uwagi na samopoczucie w trakcie drogi prozdrowotnej.

Zale積o嗆  zastosowania DP od rekcji zwi您anej z piciem MO.

Istotn spraw, kt鏎 stara貫m si wyja郾i, by這 zwr鏂enie uwagi na zale積o嗆 stosowania etap闚 DP od reakcji oczyszczania organizmu zwi您anej ze stosowaniem MO. Wyt逝maczy貫m, 瞠 pan mo瞠 zastosowa I etap diety przez trzy tygodnie i przej嗆 na drugi etap, je瞠li nie b璠zie odczuwa 瘸dnych dolegliwo軼i. Zwr鏂i貫m jednak uwag, 瞠 reakcje zwi您ane ze zmian no郾ika, 鈔odka goj帷ego w MO, po trzech, czterech miesi帷ach, po p馧 roku, cho nie musz, mog doprowadzi do kolejnych objaw闚 oczyszczania i do zwi您anych z nimi stan闚 zapalnych, co oczywi軼ie jest rzecz po膨dan w organizmie usuwaj帷ym toksyny, ale trzeba b璠zie przej嗆 do pierwszego etapu DP, b康 zastosowa na jaki czas diet monotematyczn.

Zgodnie z wiedz przyj皻 na Bios這ne, kiedy zachorujesz w trakcie oczyszczania, przechodzisz na diet, poniewa chory nie mo瞠 zje嗆 wszystkiego w przeciwie雟twie do zdrowego. Organizm w trakcie oczyszczania z toksyn nastawiony na wydalanie, nie potrzebuje dok豉dania najlepszych sk豉dnik闚 od篡wczych, kt鏎e po prostu wywo逝j dodatkowe, niepo膨dane reakcje – t逝maczy貫m.  

Przy okazji tej rozmowy zwr鏂i貫m uwag na t istotn rzecz, bo pami皻am, 瞠 pojawia造 si wielokrotnie pytania na forum – Dlaczego przeszed貫m wszystkie etapy DP, a wcale nie jest dobrze, a wr璚z gorzej, dlaczego choruj? Oczywi軼ie zwykli鄉y odpowiada – 疾by by這 lepiej, musi by gorzej, ale zwr鵵cie uwag, co robicie z MO, czy zmieniacie kt鏎y ze sk豉dnik闚 goj帷ych, b康 zmieniacie no郾ik albo od razu oba skladniki. MO zaczyna goi w zupe軟ie innej cz窷ci przewodu pokarmowego i mog zacz望 si po膨dane reakcje remontu w organizmie, czego dowodem s pobolewania, przelewania, k逝cia w przewodzie pokarmowym i inne dolegliow軼i, a to, jak panu wyt逝maczy貫m, jest sygna貫m do zmiany sposobu od篡wiania na czas wygojenia nad瞠rek.

Osoba mo瞠 pi MO z oliw z oliwek ponad rok czasu z powodu dolegliwo軼i zwi您anych z 穎陰dkiem i wreszcie dolegliwo軼i mijaj. W czasie tego roku przechodzi wszystkie trzy etapy DP, poniewa nie miewa豉 瘸dnych reakcji zwi您anych z oczyszczaniem. Zmienia cho熲y no郾ik na olej kukurydziany i zaczyna odczuwa reakcje zwi您ane z oczyszczaniem w徠roby. Jak si domy郵acie, osoba taka zaczyna panikowa i pyta, co ma zrobi, bo jest na trzecim etapie DP, a zamiast zadawa pytania, powinna pomy郵e i zmieni na czas gojenia nad瞠rek, spos鏏 od篡wiania, a wi璚 zacz望 odejmowa sobie od ust, czeka a do ust徙ienia objaw闚 prozdrowotnych, 瞠by m鏂 do ust dodawa.

W trakcie wizyty pad這 pytanie o wi瘯sz ilo嗆 MO przy wadze do 110 kg, wzrostu oko這 190 cm. Odpowiedzia貫m, 瞠 celem nie jest pop璠zanie organizmu, a po drugie zbyt du瘸 ilo嗆 MO spowoduje jej trawienie, co nie jest dobrym rozwi您aniem. To samo pytanie dotyczy這 mieszanki zio這wej na drogi moczowe. Odpowiedzia貫m, 瞠 nie ma sensu dodawanie jeszcze wi璚ej zi馧, tym bardziej, 瞠 pomagaj na b鏊e zwi您ane z gruczo貫m prostaty, wi璚 jak wida, dawka w zupe軟o軼i wystarczaj帷a, 瞠by by skuteczn.

« Ostatnia zmiana: 26-11-2015, 12:55 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Curumbar

MO: nie stosuj
Wiadomo軼i: 2

« Odpowiedz #10 : 25-12-2015, 13:04 »

w豉郾ie szukam gdzie i嗆 na masa. to by豚y dobry bonus do moich plec闚.

Kolejny idiota, co nie potrafi napisa zdania du膨 liter.
« Ostatnia zmiana: 25-12-2015, 13:18 wys豉ne przez Mistrz » Zapisane
NAnaNa
Pocz徠kuj帷y
*

MO: nie stosuj
Wiadomo軼i: 1

« Odpowiedz #11 : 18-01-2016, 20:16 »

Na jakiej ulicy znajduje si gabinet? Chcia豉bym si zapisa na masa.

Gloria
*

MO: luty 2012
Wiedza:
Wiadomo軼i: 370

« Odpowiedz #12 : 18-01-2016, 20:21 »

Na jakiej ulicy znajduje si gabinet? Chcia豉bym si zapisa na masa.
W odpowiedzi nr 3 jest podany adres.

takie mam konie narowiste, jakie sam wybra貫m...
Andrzej0203

MO: 20.10.2011. z przerwami
Wiadomo軼i: 20

« Odpowiedz #13 : 21-01-2016, 00:06 »

Tak 豉two piszecie o odpowiednim podej軼iu do od篡wiania podczas choroby, ale nikt nie odwa篡 si doradzi mi jak pisa貫m w jednym z w徠k闚 o szkarlatynie, gdzie m鎩 pij帷y MO od ok. roku 10 letni syn z豉pa szkarlatyn, gdyby ASO nie ros這 nie martwi豚ym si powik豉niami, ale jak ro郾ie to jako rodzice odwa篡liby軼ie si nie poda antybiotyku? W徠ek dok豉dnie opisa貫m w dziale prozdrowotna rola chor鏏 wieku dzieci璚ego - blog rodzice.
« Ostatnia zmiana: 12-02-2016, 15:43 wys豉ne przez Whena » Zapisane
Poziomek
*

« Odpowiedz #14 : 21-01-2016, 18:25 »

Ale czemu pisze Pan o tym w temacie gabinetu?
Poziomek
*

« Odpowiedz #15 : 10-04-2016, 14:43 »

Gabinet rozwija si na dobre. Cieszy fakt, 瞠 trafiaj ju do nas osoby z polece nie znaj帷e Bios這ne.
Za jaki czas b璠ziemy te przyjmowa w soboty, poniewa wiele os鏏 przyje盥瘸 z innych rejon闚 Polski i ci篹ko im przyjecha w tygodniu.
Machos
*

« Odpowiedz #16 : 14-04-2016, 08:29 »

Gabinet rozwija si na dobre. Cieszy fakt, 瞠 trafiaj ju do nas osoby z polece nie znaj帷e Bios這ne.
Za jaki czas b璠ziemy te przyjmowa w soboty, poniewa wiele os鏏 przyje盥瘸 z innych rejon闚 Polski i ci篹ko im przyjecha w tygodniu.

Kontakt email: gabinet@bioslone.pl, tel. 693-281-381, 508-442-064.

Machos
*

« Odpowiedz #17 : 27-09-2016, 17:41 »

M篹czyzna ok. 30-u lat przyjecha z kra鎍闚 Polski do mnie, przejecha ok. 300 km, wszed do pokoju, usiad w fotelu i m闚i – No to prosz opowiedzie, co pan robi, jak ma pan praktyk odno郾ie zdrowia, czy ma pan jakie badania naukowe, szko喚, sukcesy.

A w my郵ach ugryz貫m si w j瞛yk, poniewa pami皻am s這wa Poziomka przy okazji jednej z wizyt. Przyjmowali鄉y wtedy pani we dw鏂h. Po wizycie Maciek m闚i – Darku, m闚i貫 tysi帷e s堯w, pani siedzia豉 og逝pia豉 i os逝pia豉, co prawda pr鏏owa貫m wej嗆 ci w s這wo, ale ty zd捫y貫 z豉pa tylko kr鏒ki oddech i ju znowu m闚i貫. A tutaj pan poprosi, 瞠by m闚i, wi璚 zacz掖em, ale pami皻aj帷 s這wa Ma熥a, m闚i貫m wolno, obserwuj帷 bacznie pana, 瞠by ewentualnie w kt鏎ym momencie przerwa. Przez ok. p馧 godziny nic kompletnie si nie dzia這. Pan bacznie mnie obserwowa, a ja jego.

W ko鎍u pad造 stwierdzenia – Ciekawie si pana s逝cha, 鈍ietnie si pana s逝cha, tylko, 瞠 dzi wszyscy m闚i o zdrowiu, maj argumenty, a p騧niej nic z tego nie wynika. – Dlatego ma pan m霩g w g這wie, 瞠by wyci庵a wnioski, s逝cha tego, co panu m闚i – odpar貫m i doda貫m – w sumie to nie wiem, czy co panu dolega, czy nie, wi璚 by這by dobrze, gdybym si dowiedzia. – Zrobi貫m sobie badania na paso篡ty, wysz造 mi lamblie i zastanawiam si co z nimi zrobi.

Pr鏏owa貫m rozpocz望 dyskusj, zadawa貫m pytania w taki spos鏏, 瞠by鄉y doszli do wsp鏊nego porozumienia. – Co pan my郵i na temat takiego badania, w kt鏎ym wysz造 panu lamblie? – i pyta貫m dalej – Co dalej wynika z tych bada i postawionej diagnozy, 瞠 w pana organizmie znale幢i paso篡ty? – Milcza貫m i czeka貫m na odpowied. Stara貫m si zmusi pana do my郵enia, co w efekcie skutkowa這 odpowiedzi, ale moj – Po badaniach, po diagnozie ma pan oferowany spos鏏 leczenia przez firm, do kt鏎ej pan przyszed, wi璚 niech zastanowi si pan, czy ten spos鏏 jest w豉軼iwy, czy rzeczywi軼ie leki na paso篡ty, suplementy przepisywane przez gabinet, w kt鏎ym pan si zbada, s w豉軼iw drog. Co panu przepisali?

Tutaj us造sza貫m o lekach, kt鏎e doskonale na Bios這ne znamy, a wi璚 – ㄊkaj i zabij paso篡ta/y. Zapyta貫m przy okazji – Du穎 firma po badaniu, postawionej diagnozie 篡czy豉 sobie za lekarstwa, kt鏎e panu zaoferowa豉? Odpowiedzia – Du穎. – No widzi pan, dlatego jest pan u mnie, 瞠by pan oddzieli ziarno od plew, oddzieli prawdziw wiedz o zdrowiu od tej ca貫j, niezdrowej mas闚ki.

Powoli zacz掖em o tym, co znam z trzeciego tomu, p騧niej tradycyjnie o MO z tomu pierwszego ksi捫ki. W kt鏎ym momencie zatrzyma貫m si, milczymy, a ja pytam – Co? Burza?! – i s造sz – Tak! Du穎 tego jest do zrozumienia! – Ale wreszcie pan zacz掖 my郵e, a moim zadaniem jest, 瞠by spr鏏owa pan wzi望 zdrowie we w豉sne r璚e i nie je寮zi po lekarzach, wydawa pieni康ze i w efekcie ci庵le chorowa. Tak min窸y nam prawie dwie godziny.

Pan ma dziecko wi璚 dosta broszur na temat szczepie, broszur danglowsk, no i nasze badania naukowe, o kt鏎e pyta na pocz徠ku spotkania, "Za鈍iadczam samym sob".
« Ostatnia zmiana: 27-09-2016, 17:49 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Kozaczek
*

MO: 9.01.2011
Wiedza:
Sk康: Szczecin
Wiadomo軼i: 2.140

« Odpowiedz #18 : 27-09-2016, 21:50 »

安ietnie to opisa貫, fajnie si czyta. Samo 篡cie.
Udana
*

MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 1.108

« Odpowiedz #19 : 28-09-2016, 07:32 »

Tak, fajnie si czyta i my郵, 瞠 jak facet po takim badaniu szuka czego wi璚ej, to znaczy, 瞠 chce czego wi璚ej. M鏬 wykupi specyfiki, 造kn望 i uzna si za zdrowego.

Nawet najdalsza podr騜 zaczyna si od pierwszego kroku...
Strony: [1] 2   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!