Niemedyczne forum zdrowia
23-01-2017, 15:37 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Sklep Bios這ne --> wejd

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Gabinet Prozdrowotny Bios這ne w Warszawie  (Przeczytany 28018 razy)
Machos
*

P貫: M篹czyzna
MO: 01-04-2007
Sk康: Skierniewice
Wiadomo軼i: 2.268

« Odpowiedz #20 : 19-10-2016, 16:28 »

Pacjenci zapisani do lekarza na "najlepsze badanie i diagnoz" czekaj nawet kilka miesi璚y. Czekaj pokornie i czym niewyobra瘸lnym jest, 瞠by tak wizyt mogli przegapi! Kiedy dzwoni do mnie b康 do Ma熥a, niecierpliwie pytaj o wizyt, chc natychmiast przyjecha, byle nie czeka! Z regu造 nie mo瞠my od razu si um闚i, tak jak by tego chcieli, wi璚 zwykle zadaj mn鏀two pyta. Od razu informujemy, 瞠 odpowiemy na pytania podczas um闚ionej wizyty. I co s造szymy? – To ja mam do pana tylko jedno pytanie.

Ju dobrych kilka miesi璚y temu przesta貫m odpowiada na "tylko jedno pytanie". Teraz odpowiadam pytaj帷emu kr鏒ko – M鎩 czas na temat wiedzy o zdrowiu, owszem po鈍i璚. Je瞠li nie masz czasu czyta na portalu, czy w ksi捫ce i si uczy, to od tego jestem, 瞠by spr鏏owa nauczy ci tego, czego do tej pory nie wiedzia貫 cz這wieku – ale w gabinecie.

Kiedy odpowiadali鄉y na dziesi徠ki pyta przez telefon, poniewa jedna odpowied rodzi豉 kolejne pytanie. Zapewne bra這 si to st康, 瞠 do tej pory pacjent pokornie s逝cha, co t這czy mu do g這wy lekarz. Widz帷 jednak, 瞠 leczy si ju ile tam lat bezskutecznie u wielu "specjalist闚", wreszcie zacz掖 cokolwiek my郵e. Jednak wystarczy這 takiemu kiedy pozwoli raz, to dzwoni codziennie, co kilka dni, przez kilka miesi璚y, a w efekcie – i takich przyk豉d闚 znamy mn鏀two – mia gdzie nasze zalecenia, bo kr璚i si w k馧ko ze swoimi dolegliwo軼iami. Te same pytania s造szeli鄉y wielokrotnie i to po wielu miesi帷ach, wi璚 w kt鏎ym momencie powiedzieli鄉y sobie – Do嗆!

Z Ma熥iem jeste鄉y tylko lud幟i, wi璚 uczymy si ca造 czas na w豉snych b喚dach, a te si po prostu zdarzaj. Niby ju wydaje si to niemo磧iwe, jednak przebieg這嗆 pacjencka jest r騜norodna. Jednym z takich przyk豉d闚 jest jeden z 鈔odowych dni, ko鎍z帷y histori przypadku, kt鏎y rozpocz掖 si kilkana軼ie dni wcze郾iej.

Zadzwoni豉 do mnie matka dziecka, kt鏎e wydala這 bardzo du瞠 ilo軼i wapnia z moczem. Matka prosi豉 mnie o pomoc, bo znalaz豉 nas w internecie. Leczy豉 c鏎k u lekarzy, a ten wap u dziecka w moczu by niepokoj帷y i dla lekarzy i dla matki. Poprosi貫m matk na wizyt, pocz徠kowo na ostatni 鈔od miesi帷a wrze郾ia ok. godz. 12:00. Dla wygody matki um闚ili鄉y si w po逝dnie, poniewa matka pracowa豉 od 14-ej do p騧nych godzin wieczornych. Spojrza貫m w grafik, w ostatni 鈔od wrze郾ia mieli鄉y kilka os鏏 potrzebuj帷ych wiedzy, godzina 12:00 by豉 ju um闚iona, w efekcie wizyt prze這篡li鄉y na pierwsz 鈔od pa寮ziernika.

Na kilka dni przed wizyt matka zadzwoni豉 do mnie, przypomnia豉 mi o wizycie, a przy okazji pyta豉 mnie o ten nieszcz瘰ny wap c鏎ki. Cz窷 informacji – na ile wnioskowa貫m, czym szkodzili dziecku lekarze (suplementacj witamin D) – wyja郾i貫m. By mo瞠 matka suplementowa豉 te wapniem, cho twierdzi豉, 瞠 c鏎ka wapnia nie dostawa豉. Moje podejrzenie wzi窸o si st康, 瞠 pacjenci po prostu oszukuj nas profilaktyk闚. Mamy ju wiele takich przyk豉d闚 k豉mstwa. Tylko nieliczni po wielu miesi帷ach potrafi do tych k豉mstw si przyzna. Przyczyn takiego post瘼owania jest wiele. Pacjenci s造sz od nas t wredn prawd o lekarzach robi帷ych z nich idiot闚, wi璚 najprawdopodobniej ze wstydu nie chc przyzna si do wszystkich sposob闚 leczenia. Z drugiej strony nie daj wiary do ko鎍a w to co m闚imy, bo jaki tam zwyk造 profilaktyk z Bios這ne obna瘸 przecie autorytet lekarski. Ponadto dotychczasowe, niezdrowe przyzwyczajenia, bior g鏎 nad proponowan przez nas profilaktyk prozdrowotn.

Podczas dw鏂h po陰cze telefonicznych sp璠zili鄉y na rozmowie dobr godzin. Matka na koniec drugiej rozmowy przypomnia豉 mi, 瞠 b璠zie w 鈔od na 12-, wiec wsiad貫m w samoch鏚, przyjecha貫m do Warszawy zgodnie z umow. Czeka貫m na pani do 13-ej, bo naiwnie my郵a貫m, 瞠 wszystko na spotkaniu podsumujemy. W trakcie oczekiwania, braku jakiegokolwiek telefonu od matki, ju wiedzia貫m, gdzie pope軟i貫m b陰d.

Na tyle by貫m naiwny, 瞠 um闚i貫m si z pani i nie zapisa貫m do niej kontaktu, a 瞠 dzwoni i odbieram du穎 telefon闚, w historii rozm闚 numeru telefonu ju do niej nie mia貫m. No c騜, poczeka貫m ponad godzin w gabinecie na kolejn wizyt potrzebuj帷ego.

W zasadzie ten wpis powinienem zako鎍zy na tym jednym przypadku, ale od czego jest 篡cie, kt鏎e pisze kolejne scenariusze. Kilka dni temu odebra貫m kolejny telefon i cho przypadek dolegliwo軼i by zupe軟ie inny, spos鏏 rozmowy podobny do matki dziecka – Aha, gabinet, rozumiem, dobrze b璠 czyta豉 portal zanim przyjad do pana, 瞠by od pana dowiedzie si czego wi璚ej. Kobieta m闚i jaki czas i nagle pyta – I naprawd nic mi pan wi璚ej nie powie przez telefon?

Jeszcze jeden przypadek – Dzie dobry! Prosz mi powiedzie, gdzie jeste軼ie, bo mam m皻lik w g這wie od tych wszystkich proponowanych terapii, kiedy mog przyjecha? Umawiam si z panem na konkretny dzie, a jemu nie przeszkadza to, 瞠 do centrum Polski ma ponad 400 km. Co prawda spotka si chce ju, ale przynajmniej cz這wiek konkretny, m闚i, 瞠 przygotuje sobie wszystkie pytania, kt鏎e do mnie ma i ko鎍zy rozmow.
« Ostatnia zmiana: 19-10-2016, 16:35 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Udana
*

P貫: Kobieta
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk康: Wroc豉w
Wiadomo軼i: 1.068

« Odpowiedz #21 : 21-10-2016, 07:58 »

Cytat
Pacjenci zapisani do lekarza na "najlepsze badanie i diagnoz" czekaj nawet kilka miesi璚y. Czekaj pokornie i czym niewyobra瘸lnym jest, 瞠by tak wizyt mogli przegapi! Kiedy dzwoni do mnie b康 do Ma熥a, niecierpliwie pytaj o wizyt, chc natychmiast przyjecha, byle nie czeka! Z regu造 nie mo瞠my od razu si um闚i, tak jak by tego chcieli, wi璚 zwykle zadaj mn鏀two pyta. Od razu informujemy, 瞠 odpowiemy na pytania podczas um闚ionej wizyty. I co s造szymy? – To ja mam do pana tylko jedno pytanie.
To samo obserwujemy na forum. Ju natychmiast pomoc i ratunek, dodatkowo odpowied na wszystkie pytania i w徠pliwo軼i. Gdy zwr鏂imy uwag, 瞠 prosz poczyta ksi捫ki, forum-foch i obra瘸nie si.
My郵, 瞠 dobr podj瘭i軼ie zasad, 瘸dnych konsultacji przez telefon. One powinny by zarezerwowane dla sta造ch klient闚, lub ludzi, kt鏎zy zacz瘭i co pozytywnego ze sob robi.

Nawet najdalsza podr騜 zaczyna si od pierwszego kroku...
Machos
*

P貫: M篹czyzna
MO: 01-04-2007
Sk康: Skierniewice
Wiadomo軼i: 2.268

« Odpowiedz #22 : 21-10-2016, 12:09 »

Pamiętam czasy nagrywanych audycji do SOS RadiaBiosłone, kiedy zadzwonił do mnie ojciec chorej dziewczynki – Niech mi pan powie, czy mam dziecko leczyć, czy nie. Mała jest albo przeziębiona, albo ma zapalenie oskrzeli. Żona mówi, że trzeba, ja z kolei uważam, że nie trzeba – w głosie był poddenerwowany.

Ojciec natychmiast chciał "tysiąca" odpowiedzi, a najlepiej, żebym tę właściwą decyzję podjął za niego. Zacząłem mówić, minęły może trzy minuty i słyszę – Przepraszam, muszę kończyć, wchodzę z żoną i z dzieckiem do gabinetu lekarskiego – ojciec kompletnie mnie zaskoczył.

Takich telefonów było wiele, dlatego uznaliśmy, że gabinet to gabinet – krótka rozmowa przez telefon, umawiasz się, przyjeżdżasz, bo przynajmniej wiemy, że już coś zaczynasz dla siebie robić i szanujesz nasz poświęcony tobie czas.
« Ostatnia zmiana: 21-10-2016, 17:58 wys豉ne przez ArtComp » Zapisane

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Melinda

MO: 16.11.2008 zako鎍zy豉m 12.2012
Sk康: Pomorze
Wiadomo軼i: 375

« Odpowiedz #23 : 15-01-2017, 20:57 »

Odwiedzi豉m Gabinet w Warszawie z powodu arytmii serca. Zach璚ona tym, co Mistrz pisze, 瞠 serce uzdrawia si "od r瘯i", postanowi豉m spotka si. R瘯a Mistrza troch daleko, a tymczasem r瘯a Poziomka tu w Warszawie, w Gabinecie na Dolnej. Pomog這!
Bardzo pozytywne wra瞠nie ze spotkania i rozm闚 konkretnych na temat zdrowia.
Odbyli鄉y cztery sesje i jest poprawa. Skromnie boj si pisa, 瞠 wszystko odesz這, aby nie zapeszy.
Jak b璠zie trzeba, to powt鏎z, poniewa nie chc 造ka tabletek. Tak jest w czwartej ksi捫ce Mistrza "Zdrowie na w豉sne 篡czenie" cz.IV.

Przyjmuj z godno軼i co ci lata doradzaj, z wdzi瘯iem wyrzekaj帷 si przymiot闚 m這do軼i.
Asioha
*

MO: 27.07.2015
Wiedza:
Wiadomo軼i: 31

« Odpowiedz #24 : 19-01-2017, 20:21 »

Ja r闚nie wynios豉m same korzy軼i z dotychczasowych pi璚iu wizyt u Poziomka w Gabinecie w Warszawie: dosy szybko uporali鄉y si z arytmi serca, kt鏎a powodowa豉 u mnie l瘯i i silny niepok鎩.
Mia豉m r闚nie du瞠 problemy z 穎陰dkiem, kt鏎y by ca趾iem skurczony, bardzo cz瘰to mnie bola i og鏊nie czu豉m, 瞠 jest jednym wielkim stanem zapalnym. Aktualnie jest coraz lepiej, 穎陰dek mnie praktycznie nie boli i ju si nie kurczy.

Na wczorajszej wizycie z kolei, Poziomek bardzo mi pom鏬 na du篡 b鏊 w okolicach kr璕闚 szyjnych, w kt鏎ych mam zwyrodnienie, przez co cz瘰to odczuwam sztywno嗆 karku i bardzo silny b鏊 promieniuj帷y do 這patki. Wczorajszy masa tych okolic sprawi, 瞠 wysz豉m z "lekk g這w", wi璚 na pewno b璠 chcia豉 taki zabieg jeszcze powt鏎zy.

My郵, 瞠 w moim przypadku, seanse s zauwa瘸lnym "kopem" energetycznym dla cia豉 w dochodzeniu do zdrowia, po ka盥ej wizycie czuj si coraz lepiej. Mam zamiar r闚nie zach璚i swoich rodzic闚 do przyjazdu do Gabinetu.
Strony: 1 [2]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!