Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 13:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gorzki smak w ustach nagle  (Przeczytany 9309 razy)
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« : 30-10-2015, 10:52 »

Co się stało?
Rano czułem się świetnie, oddałem kał do ubikacji, a nagle po godzinie zaczęło mi być zimno, boli mnie brzuch i czuję bardzo gorzki smak w ustach, zbiera mi się w nich pełno piany. Mam 37C.
To chyba nie od tego, że skończył mi się alocit, więc śpiesząc się do pracy wypiłem trochę inaczej tj.:
wziąłem 10ml oleju z pestek winogron, 10ml soku z cytryny, 10 ml przegotowanej wody i dodałem do tego 2 krople citroseptu wymieszałem i wypiłem?
Już tak kiedyś zrobiłem i nic mi nie było.
Oprócz tego od jej wypicia minęły 3 godziny do tego stanu.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2015, 15:18 wysłane przez Gloria » Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #1 : 30-10-2015, 11:41 »

Już wszystko przeszło, tylko jeść mi się nie chce.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2015, 15:18 wysłane przez Gloria » Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #2 : 30-10-2015, 12:10 »

Nie panikuj smile. Ja w ciągu picia mikstury miałem już w ustach i gorzki smak, i metaliczny przez długi czas. Wszystko po jakimś czasie minęło.

Jak piłem pełną dawkę mikstury z citroseptem nie jadłem nic od jej wypicia przez jakieś 3-4h, oprócz gołego koktajlu. Nie byłem głodny, a w zasadzie odpychało mnie od jedzenia, nawet jabłka. Teraz piję połowę lub 3/4 dawki z racji nasilenia się swędzących i czerwonych objawów skórnych i jest ok.

Jeśli do 500 ml dajemy 35 kropli, to do 10 ml wychodzi 0,7 kropli więc trochę podwoiłeś, albo nawet potroiłeś dawkę smile. Co może tłumaczyć efekty.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2015, 15:17 wysłane przez Gloria » Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #3 : 30-10-2015, 12:56 »

Nie panikuj smile Ja w ciągu picia mikstury miałem już w ustach i gorzki smak i metaliczny przez długi czas. Wszystko po jakimś czasie mineło.

Jak piłem pełną dawkę miktsury z citroseptem nie jadłem nic od jej wypicia przez jakieś 3-4h, oprócz gołego koktajlu. Nie byłem głodny a w zasadzie odpychało mnie od jedzenia, nawet jabłka. Teraz piję połowę lub 3/4 dawki z racji nasilenia się swędzących i czerwonych objawów skórnych i jest ok.

Jeśli do 500 ml dajemy 35 kropli, to do 10 ml wychodzi 0,7 kropli więc trochę podwoiłeś, albo nawet potroiłeś dawkę smile Co może tłumaczyc efekty.


Ale nie panikuję, zaskoczyło mnie to jedynie.
Gorzki smak w ustach i pełno piany mam tylko wtedy, jak bardzo mocno się na kogoś zdenerwuję, co jest dziwne bo nie jestem psem.
A teraz nagle coś takiego.
Miksturę piję już od ponad 2 lat.

Teraz czuję się słabo, bolą mnie wszystkie kości i plecy.
Po prostu boję się że to grypa, chociaż chciałbym ją mieć to nie teraz bo muszę coś zrobić.
Za tydzień może być ale teraz nie.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #4 : 30-10-2015, 13:15 »

Poproś ją ładnie, może przyjdzie za tydzień.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #5 : 30-10-2015, 13:19 »

Nagłe potrojenie dawki citroseptu mogło wystarczyc by organizm zdecydował się na taki krok. Niby 2 krople nie dużo, ale w stosunku do 10 ml wody to 3x więcej niż powinno byc.
Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #6 : 30-10-2015, 13:32 »

Nagłe potrojenie dawki citroseptu mogło wystarczyc by organizm zdecydował się na taki krok. Niby 2 krople nie dużo, ale w stosunku do 10 ml wody to 3x więcej niż powinno byc.
To jeśli się zdecydował to mu to było potrzebne = dobrze?
Czy go zmusiłem = źle?
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #7 : 30-10-2015, 14:13 »

Cytat
oddałem kał do ubikacji
Dobrze, że nie do kuwety.

Cytat
To jeśli się zdecydował to mu to było potrzebne = dobrze?
Czy go zmusiłem = źle?
Gdyby dało się zmusić organizm do infekcji, która ma wyjść komuś na zdrowie, zwiększając nieco dawkę citroseptu to większość ludzi by zaczęła kombinować w ten sposób. Jednak wydaje mi się, że to nie działa w ten sposób.

Z resztą sam sobie odpowiedziałeś:
Cytat
Już tak kiedyś zrobiłem i nic mi nie było.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #8 : 30-10-2015, 15:01 »

Cytat
Gdyby dało się zmusić organizm do infekcji, która ma wyjść komuś na zdrowie, zwiększając nieco dawkę citroseptu to większość ludzi by zaczęła kombinować w ten sposób. Jednak wydaje mi się, że to nie działa w ten sposób.
Oczywiście, że da się tak zrobić, wiele osób już się tak załatwiło. Co nie znaczy, że jest to dobry pomysł.
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #9 : 30-10-2015, 16:00 »

Racja, przesadziłem. Patrzę na to przez pryzmat siebie i jeśli się nie mylę choćby Scorupiona, bo parę lat już czekamy na infekcję.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #10 : 30-10-2015, 16:30 »

Nie ma tu reguły, że albo się stanie, albo nie. Są tacy, których nic nie rusza przez wiele lat, a znam takich, co pierwszego dnia picia mikstury położyli się do łóżka na dwa tygodnie.
Dlatego odradzamy stosowanie kilku metod jednocześnie.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2015, 15:15 wysłane przez Gloria » Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #11 : 30-10-2015, 17:22 »

Czyli to mogło nawet zajść, gdybym wziął zwykłą, prawidłową dawkę, a organizm mógłby uznać, że to już czas. Tak?
« Ostatnia zmiana: 28-12-2015, 15:15 wysłane przez Gloria » Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #12 : 30-10-2015, 17:33 »

Tak, ale to jest gdybanie. Nigdy nie wiesz, kiedy Twój organizm uzna, że teraz jest odpowiedni moment. Jak zaczniesz brać miksturę i w ciągu tygodnia zachorujesz, to można podejrzewać, że jest to spowodowane miksturą.

W Twoim przypadku również jest taka możliwość, bo wziąłeś potrójną dawkę, ale dalej jest to gdybanie, nikt Ci nie da 100% pewności.
« Ostatnia zmiana: 01-11-2015, 00:48 wysłane przez Solan » Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #13 : 30-10-2015, 18:38 »

Dzięki.
Zapisane
Xemonoj
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 5.02.2013
Wiadomości: 406

« Odpowiedz #14 : 31-10-2015, 14:54 »

Tak, ale to jest gdybanie. Nigdy nie wiesz kiedy Twoj organizm uzna, że teraz jest odpowiedni moment. Jak zaczniesz brac miksture i w ciagu tygodnia zachorujesz to można podejrzewac, że jest to spowodowane mikstura.

W Twoim przypadku również jest taka możliwośc, bo wziąłeś potrójną dawkę, ale dalej jest to gdybanie, nikt Ci nie da 100% pewności.

Jednak po namyśle, a miałem na to całą noc bo przez dreszcze i ból mięsni nie mogłem spać, dziś też jestem w domu chociaż czuję się o wiele lepiej, chcę zapytać czy może być inaczej.

Czyli:

W 2013 roku, przy końcu stycznia, zachorowałem na najgorszą grypę jaką miałem okazję przeżyć.
Wcześniej jadłem gluten i inne rzeczy, często bolał mnie brzuch i nie wiedziałem dlaczego.
Pod koniec tej grypy nie mogłem już wytrzymać że trwa 5 dni a ja nie czuję się dużo lepiej,
inni postraszyli mnie że taka grypa może mi potem siąść na serce,
więc chciałem iść do lekarza.
Wcześniej, ponad 5 lat nie chodziłem do niego bo się ich bałem.
Pomyślałem że jeszcze poszukam czegoś w internecie i trafiłem na:
http://portal.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/grypa-choroba-prozdrowotna

Pomyśłałem, że zrobię tak jak tu napisano.
Rzeczywiście, potem czułem:
Cytat
po każdej odchorowanej grypie czujemy przypływ wewnętrznej energii i chęci do życia

To mi wystarczyło, poczytałem więcej, wprowadziłem mo, kb, odstawiłem gluten.
Potem jeszcze kilka razy byłem przeziębiony, kilka razy w roku, ale nigdy tego nie leczyłem.
W październiku 2014 roku znowu dopadła mnie grypa taka jak w 2013.
Z jedną różnicą - nie trwała dłużej niż 7 dni.
Trwała tylko 2 albo 3, chociaż po jednym czułem się o wiele lepiej.
(http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=29527 )


I teraz, wczoraj, znowu, gdy inni zaczęli się szczepić, zachorowałem tak samo - wszystkie te same objawy - tyle że mniejsza gorączka, czysty nos i gardło, zawsze poprzednio miałem zatkany nos, smarkałem, bolało mnie gardło, teraz został tylko ból mięśni i trochę gorączki, mniejszej niż w 2014.
Teraz czuję się już dobrze.

Więc czy nie może być po prostu tak, jak jest tu napisane?:
Na początku nieleczone infekcje grypowe mogą być długotrwałe, z gwałtownymi objawami, ale każda następna jest coraz krótsza, a objawy łagodniejsze, aż w końcu przestajemy chorować w ogóle

Tym bardziej, że czas stosowania zasad z bioslone wynosi już około 10% czasu mojego życia.

?
« Ostatnia zmiana: 31-10-2015, 15:00 wysłane przez Xemonoj » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #15 : 31-10-2015, 18:11 »

A kto powiedział, że tak nie jest?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!