Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 06:12 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Odstraszanie przysz³ych u¿ytkowników Bios³one  (Przeczytany 17794 razy)
Soczek
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Sk±d: Accrington
Wiadomo¶ci: 44

« : 25-11-2015, 00:04 »

,,Je¶li nie jeste¶ gotowy zmieniæ swojego ¿ycia, nie mo¿na ci pomóc'' - Ten tekst mi siê totalnie nie podoba. Zamiast przyci±gn±æ ludzi szukaj±cych pomocy tylko ich odstrasza. To tak jakby, kto¶ od razu zosta³ skazany na pora¿kê... Nie lepiej napisaæ co¶ motywuj±cego, aby dodaæ ducha walki do zmian w ¿yciu ? A te zmiany to naprawdê nie lada wyczyn dla wiêkszo¶ci, którzy ¿yli w totalnie propagandowym ¦wiecie. Trzeba ich wesprzeæ, a nie dobijaæ, ¿e bêdzie ciê¿ko.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.251

« Odpowiedz #1 : 25-11-2015, 09:16 »

Ale my nie chcemy nikogo zachêcaæ, kto sam nie chce. Twoje zdrowie w Twoich rêkach.
Has³a pomo¿ecie? Pomo¿emy! To nie to forum.
Tutaj niektórych wrêcz zniechêcamy, by nie marnowali czasu swojego i naszego, bo jak nie chc± nic zmieniæ to nie maj± szans nawet ruszyæ.
Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
Soczek
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Sk±d: Accrington
Wiadomo¶ci: 44

« Odpowiedz #2 : 25-11-2015, 09:47 »

Ja nie mówiê o takich has³ach bo ja nie jestem socjalist± i wiem, ¿e nie ma nic za darmo biggrin Ja mówiê o motywacji takiej jak jest na forum , kiedy ludzie mówi± Ci ,, Nie poddawaj siê, wszystko bêdzie ok'', a nie o niañczeniu kogokolwiek. Chyba po to siê to wszystko zrodzi³o ? Po to , ¿eby pomoc innym obudziæ siê ze ¶wiata fikcji, która nas otacza.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 25-11-2015, 10:13 »

To mo¿e to has³o siê spodoba:

Je¶li ty masz swoje zdrowie w dupie
to i my twoje zdrowie mamy w dupie
« Ostatnia zmiana: 25-11-2015, 13:53 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #4 : 25-11-2015, 10:58 »

¦wietne! I proszê tego nie traktowaæ jak ¿artu. Jak przez telefon wk.... mnie jaki¶ pacjent, to rozmawiam z nim tonem nie znosz±cym sprzeciwu. Wiem, ¿e ju¿ nie zadzwoni, bo i tak pacjent.
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Soczek
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Sk±d: Accrington
Wiadomo¶ci: 44

« Odpowiedz #5 : 25-11-2015, 11:01 »

Tak to jest ¶wietne 😁😊
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.251

« Odpowiedz #6 : 25-11-2015, 14:28 »

To mo¿e to has³o siê spodoba:
Je¶li ty masz swoje zdrowie w dupie
to i my twoje zdrowie mamy w dupie

Dla lepszego rymu drugie powinno byæ w pupie. smile
Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 25-11-2015, 15:46 »

Je¶li ty masz swoje zdrowie w dupie
to i my je mamy tam¿e
« Ostatnia zmiana: 25-11-2015, 16:00 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Metaldaw
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Sk±d: UK
Wiadomo¶ci: 356

Emigrant

« Odpowiedz #8 : 25-11-2015, 16:54 »

Je¶li ty masz swoje zdrowie w dupie
to ¿egnamy Ciebie trupie

Je¶li ty masz swoje zdrowie w dupie
to na cmentarz spadaj trupie

Je¶li ty masz swoje zdrowie w dupie
to na cmentarz zmierzasz trupie
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Luciano
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 767

« Odpowiedz #9 : 25-11-2015, 17:30 »

Je¶li masz swe zdrowie w dupie
id¼ czym prêdzej st±d przyg³upie

Je¶li ty masz swoje zdrowie w dupie
nie dziwo, ¿e cie wszystko ³upie

Je¶li w dupie masz swe zdrowie
prêdzej pomóc mo¿na krowie

Zapisane

Lepiej siê z m±drym zgubiæ ni¿ z g³upim znale¼æ.
Asia61
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk±d: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2.360

« Odpowiedz #10 : 26-11-2015, 08:06 »

Luciano, deczko zmieni³am:

Je¶li masz swe zdrowie w pupie,
Nie dziwota, ¿e ciê ³upie.

Je¶li gdzie¶ masz swoje zdrowie,
prêdzej pomóc mo¿na krowie.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz³owieka s± ze sob± ¶ci¶le powi±zane.

- Awicenna
Soczek
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Sk±d: Accrington
Wiadomo¶ci: 44

« Odpowiedz #11 : 26-11-2015, 19:01 »

Po g³êbszych przemy¶leniach , cofam to co napisa³em. Stwierdzam, i¿ pomoc innym je¶li chodzi o zdrowie jest praktycznie niemo¿liwa , je¶li kto¶ sam siê nie obudzi z tej ca³ej fikcji, któr± zbudowali ludzie z wielkich korporacji...
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw/Radomsko
Wiadomo¶ci: 558

« Odpowiedz #12 : 26-11-2015, 19:40 »

To pewnie ta poezja wierszem pisana tak na Ciebie wpłynęła smile

Niestety dopóki ktoś nie przemyśli wszystkiego od nowa i nie dojdzie do właściwych wniosków w całym swoim podejściu do zdrowia to można mu pomóc tylko częściowo czyli efekty będą mizerne lub w ogóle ich nie będzie. Przez to mamy takie osoby, które narzekają, że tyle lat stosują nasze metody i nic im to nie pomaga. Niektórzy są w stanie powiedzieć, że jest nawet gorzej! smile Tymczasem o swoich dolegliwościach, które zniknęły nawet nie pamiętają.
« Ostatnia zmiana: 26-11-2015, 20:01 wys³ane przez Shadow » Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Sk±d: Granica ma³opolski i ¶l±ska
Wiadomo¶ci: 951

« Odpowiedz #13 : 26-11-2015, 20:24 »

Mnie osobi¶cie nie uda³o siê przekonaæ nikogo (tzn. ¿ony i te¶ciowej nie liczê) do stosowania metod Bios³one. Rozmawiam ze znajomymi, których dzieci w odró¿nieniu od moich czêsto choruj±. Wyja¶niam dlaczego my nie ³apiemy co chwilê byle infekcji. Nic nie dzia³a. Tzn. w rozmowach czêsto kto¶ mi przytakuje np., ¿e infekcje trzeba odchorowaæ albo, ¿e antybiotyki to dziadostwo po czym przy pierwszej gor±czce tak zapylaj± do lekarza, ¿e w±troba chce im wypa¶æ.
Nie wiem dlaczego ludzie tak s± zamkniêci na co¶ innego. Mo¿e to ten zaszczepiony, wszêdobylski strach przed powa¿n± chorob±. A mo¿e to ja po prostu nie mam daru przekonywania. Ale co mi tam... je¶li kto¶ ma swoje zdrowie w doopie niechaj robi rzeczy g³upie.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie dzia³a. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko dzia³a, a nikt nie wie dlaczego.
Pkamil
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 12/2014 --->
Wiedza:
Sk±d: Polska
Wiadomo¶ci: 78

« Odpowiedz #14 : 26-11-2015, 20:39 »

Ja mam sytuacjê odwrotn±. Nikogo przekonywaæ nie chcê. Raz spróbowa³em, dziekujê. Za to mnie próbuj± "wyprostowaæ".

Za ka¿dym razem gdy co¶ mi tam "dolega", s³yszê "musisz braæ antybiotyk, bo to mo¿e prowadziæ do powa¿nych powik³añ".

Odpowiadam zawsze - Tak, jedyne powik³anie to wszechzdrowie, ale ty tego nie zrozumiesz.

Jednak wyzywania braci i sióstr od g³upków czy debili unikam i zalecam takowe podej¶cie innym.

To nie mówi nic o naszych braciach i siostrach, a mówi wiele o autorach wypowiedzi.
Zapisane

„Nie jest miar± zdrowia byæ dobrze przystosowanym do g³êboko chorego spo³eczeñstwa” - Krishnamurti
Soczek
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Sk±d: Accrington
Wiadomo¶ci: 44

« Odpowiedz #15 : 26-11-2015, 22:40 »

Nie nie, bez obra¿ania innych oczywi¶cie. Mam szacunek do innych osób, poza tym wyzywanie innych nic nie da, a tylko wyzywaj±cemu zaszkodzi. Po prostu staram siê wpa¶æ na jakie¶ sensowne rozwi±zanie, jak im pomóc.  50 lat propagandy zrobi³o swoje  i dalej nie pró¿nuje... Biznesy ¿ywno¶ciowe to totalna fikcja,  a i tak wcisn± wszystko co wymy¶l±. Pozostaje tylko dbaæ o samego siebie i czekaæ na rozwój wydarzeñ.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 459

« Odpowiedz #16 : 26-11-2015, 22:54 »

Cytat
Pozostaje tylko dbaæ o samego siebie i czekaæ na rozwój wydarzeñ.
Dawanie dobrego przyk³adu to bardzo du¿o.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
scorupion
« Odpowiedz #17 : 26-11-2015, 23:31 »

Cytat
Jednak wyzywania braci i sióstr od g³upków czy debili unikam i zalecam takowe podej¶cie innym.
A je¶li takimi s±?
Zapisane
Soczek
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Sk±d: Accrington
Wiadomo¶ci: 44

« Odpowiedz #18 : 27-11-2015, 10:36 »

Teraz mam ju¿ inne has³o, motywuj±ce mnie samego - ,, Rób swoje i nie patrz siê na innych, oni i tak s± sami sobie winni. '' Mi³ego weekendu wszystkim smile
Zapisane
Pkamil
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 12/2014 --->
Wiedza:
Sk±d: Polska
Wiadomo¶ci: 78

« Odpowiedz #19 : 27-11-2015, 12:08 »

@Scorupion
A komu decydowaæ kto jest lub nie jest; a nawet jak ju¿, to na jakiej podstawie to robiæ; bo s± inni ni¿ X czy Y; chcesz wyzywaæ ludzi za to, ¿e wykonuj± swoje prawo wolno¶ci do ¿ycia w sposób, w jaki ¿yj±? Niezale¿nie od jakosci tego ¿ycia - wolno¶æ to wolno¶æ. Ma siê takie prawo i koniec.

Ka¿dy ma te¿ prawo wej¶cia na stronê bioslone i poczytaæ o alternatywnym sposobie ¿ycia.

Ja siê tu jako¶ znalaz³em, przyswoim sobie to czy tamto. I dzi¶ z perspektywy czasu nie uwa¿am, ¿e wcze¶niej by³em debilem.

By³ to inny rodzaj ¿ycia, trudniejszy ni¿ ten teraz. By³a to mêczarnia na w³asne ¿yczenie. Dzi¶ wszystko jest wiele ³atwiejsze. Ci ludzie po tamtej stronie s± twardzielami, bo wybrali drogê wielokrotnie ciê¿sz± ni¿ nasza. Taka natura ludzka - i¶æ pod górê gdy obok jest droga po p³askim.

Czasami trzeba upa¶æ, aby siê odrodziæ i zacz±æ nowe ¿ycie.

Wrócê te¿ krótko do tego, co napisa³em wcze¶niej - wyzywanie kogokolwiek, a w tym przypadku generalizowanie i obra¿anie wszystkich tych, którzy ¿yj± inaczej ni¿ X czy Y, nie mówi nic o tych obra¿anych poza tym, ¿e wykonuj± konstytucyjne prawa wolno¶ci wyboru. O autorach takich wypowiedzi mówi± znacznie wiêcej. Ka¿dy autor pod¶wiadomie wie, co to takiego jest.

@Baird
¦wiête s³owa
Zapisane

„Nie jest miar± zdrowia byæ dobrze przystosowanym do g³êboko chorego spo³eczeñstwa” - Krishnamurti
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!