Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biegunki i osłabienie  (Przeczytany 8659 razy)
Pinezka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 31.08.2015
Wiadomości: 92

« : 08-03-2016, 12:44 »

Mój półtoraroczny synek przechodził ostatnio trzydniową "jelitówkę" z podwyższoną temperaturą (tak do 37,5), w czasie której miał apetyt i spore pragnienie (jak zazwyczaj).
Po tygodniu to samo, z tym że temperatura wyższa (dałam nurofen ze względu na ryzyko drgawek), biegunka ostrzejsza (czasem sama woda), do tego odparzona pupa i znikomy apetyt. Humor w normie. Dziś już chyba po wszystkim, ale synek osowiały, zmęczony, dużo śpi. W sumie to chyba pierwszy raz widzę go takiego bez sił (pomijając chwile z gorączką). Rozumiem, że teraz czas na regenerację. Nie jestem tylko pewna co z dietą - czy to już czas na mięsko, czy lepiej zupę, czy dać maluchowi wybór?
« Ostatnia zmiana: 08-03-2016, 19:53 wysłane przez Gloria » Zapisane
Pinezka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 31.08.2015
Wiadomości: 92

« Odpowiedz #1 : 09-03-2016, 21:01 »

Właściwie to wybrał sam, jednego dnia ryż z jabłkiem i zupę, drugiego dnia tylko zupę i odrobinę gotowanej marchewki. Nic innego nie chciał. Mięsem w ogóle nie był zainteresowany. Dziś już w dużo lepszej kondycji i apetyt wraca. Na obiad zjadł dwa klopsy wieprzowe z ziemniakami, a potem jeszcze podjadał ode mnie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!