Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 21:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sine i spuchnięte oczy  (Przeczytany 2535 razy)
Mokebe
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32
MO: 11.04.2016
Wiadomości: 2

« : 28-04-2016, 09:44 »

Czy ktoś z forumowiczów zmagał się z sińcami oraz worami pod oczami? Do tego dochodzą delikatnie zaczerwienione białka oczu, chociaż to problem drugoplanowy, bo to zaczerwienianie jest naprawdę znikome (po prostu widać, że nie mam krystalicznie białych oczu, bardziej są takie "brudne", bez życia). W efekcie tego wszystkiego wyglądam, jakbym pił codziennie, co jest krępujące i często sprowadza się do paranoi. Jedni mają gdzieś, co inni mówią, drudzy się tym bardzo przejmują, a czasem nawet popadają przez to w depresję.

Zaznaczam, że nie jest to objaw oczyszczania, bo miksturę piję 3 tygodnie, a te objawy towarzyszą mi od paru miesięcy.
Czy zna ktoś jakieś sposoby z medycyny ludowej? Okłady z ziemniaka/ogórka nie pomagają, a z szałwii nie próbowałem, ale ona też raczej na zaczerwienienia. A może to po prostu odzew chorego narządu - np. nerek? I wtedy warto byłoby się zastanowić nad naparem na drogi moczowe?

« Ostatnia zmiana: 29-04-2016, 05:55 wysłane przez Gloria » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!