Niemedyczne forum zdrowia
26-05-2017, 01:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ramówka Radiabiosłone --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy u dziecka też trzeba czekać 30 minut po MO?  (Przeczytany 8913 razy)
Pszczółka

MO: maj-sierpień 2016; obecnie od stycznia 2017

« : 06-06-2016, 12:55 »

Jest to u mnie najtrudniejszy do przeprowadzenia element, żeby przetrzymać dzieciaki 30 minut po MO i dopiero dać śniadanie. Trudność wynika ze względów czasowo - organizacyjnych, spiesząc się do szkoły te 30 minut to strasznie długo. Może drodzy forumowicze wiedzą i się podzielą - czy u dziecka 6 letniego, przy krótszym przewodzie pokarmowym - można założyć, ze i ten czas może być krótszy?
Z góry dziękuję za pomoc i porady.
Shadow
*

MO: 23.02.2015
Wiedza:

« Odpowiedz #1 : 06-06-2016, 13:06 »

Te 30 min to jest okres najkrótszy, bo zaleca się nawet godzinę, jeśli jest taka możliwość, więc skracanie go nie da oczekiwanych efektów. Ja robię to tak, że zwykle i tak budzę się godzinę czy dwie wcześniej, gdy moja dziewczyna wychodzi do pracy. Wtedy piję miksturę i kładę się jeszcze na pozostały czas.

Rozumiem jednak, że w przypadku dzieci może to być problem, by kazać im obudzić się godzinę wcześniej, wypić miksturę. Może wizja tego, że to tylko chwilowe wybudzenie i potem dalej mogą iść spać je przekona smile

Poczekaj aż wypowiedzą się osoby, które zderzają się z taką sytuacją na co dzień, bo jestem tu trochę gołosłowny.
Gloria
*

MO: luty 2012
Wiedza:

« Odpowiedz #2 : 06-06-2016, 14:10 »

Ja budzę córkę wcześniej i mówię, że jak wypije MO, to może jeszcze pospać - a że nie jest rannym ptaszkiem, to wypija zadowolona, że jeszcze nie musi wstawać.

takie mam konie narowiste, jakie sam wybrałem...
Pszczółka

MO: maj-sierpień 2016; obecnie od stycznia 2017

« Odpowiedz #3 : 06-06-2016, 14:38 »

Shadow, Gloria, dzięki. Sama też sobie daję więcej czasu zanim coś zjem - z tym nie mam problemu. W takim razie będę musiała młodzieży wdrożyć sposób Glorii, nie ma zmiłuj. A miałam nadzieję że mi napiszecie coś w stylu "dzieciom wystarczy 15 minut". Ech.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!