Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 20:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ból w okolicach żuchwy  (Przeczytany 18160 razy)
Jerry
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 18-10-2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 209

« Odpowiedz #20 : 27-11-2016, 20:42 »

U mnie obyło się bez antybiotyku. Używałam jednak srebra koloidalnego (wewnętrznie i do płukania ust). Teraz zastanawiam się nad montażem implanta - także z użyciem srebra zamiast antybiotyku. smile
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #21 : 28-11-2016, 13:18 »

Srebro kumuluje się w organizmie tak samo jak wiele metali ciężkich. Organizm nie potrafi rozpuścić soli srebra i ich się pozbyć. Jeśli nie wierzysz to popatrz na http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/amerykanin-o-niebieskim-kolorze-skory-zmarl-w-waszyngtonie/gdcpv8y
Poczytaj Bołotowa który ma ciekawe spojrzenie na ten temat. Jego metoda na choroby jamy ustnej to sól kuchenna.
''Można z pewnością orzec, że jeśli codziennie będzie się płukać usta słoną wodą na noc, to zęby nie będą chorować w ogóle. Nawet jeśli z Waszych zębów zostały same korzenie, to jedne korzonki wypadną same, a inne zdołają po kilku latach wyleczyć się i odrosnąć. Najciekawsze jest to, że przy takim sposobie dbania o jamę ustną zaczyna wyrastać nowe pokolenie zębów. Osobiście spotkałem ludzi w podeszłym wieku, u których pojawiały się nowe zęby. Biorąc pod uwagę te fakty można wnioskować, że utracone zęby odrastają, a ich wzrost można pobudzić u każdego.''

Osobiście czyszczę zęby węglem drzewnym, a po opłukaniu biorę trochę soli do ust i czekam aż się rozpuści. Przytrzymuję jakiś czas, a potem wypluwam. O ile usta mi się nie otworzą w czasie snu, to rano wrażenie jest świetne.
Zapisane
Jerry
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 18-10-2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 209

« Odpowiedz #22 : 28-11-2016, 15:52 »

Dasiek, czy mógłbyś wkleić tu jakieś linki na ten temat? Nie mogę za wiele znaleźć w necie.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #23 : 28-11-2016, 16:03 »

Bo musisz szukać wśród świrów.
Zapisane
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #24 : 28-11-2016, 16:20 »

Dasiek, czy mógłbyś wkleić tu jakieś linki na ten temat? Nie mogę za wiele znaleźć w necie.
Poleciłbym Ci książkę, ale zaraz pies ogrodnika zacznie ujadać.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #25 : 28-11-2016, 16:28 »

I kłapać zębami, odrośniętymi jak u krokodyla.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!