Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kara śmierci.  (Przeczytany 4723 razy)
scorupion
« : 22-08-2016, 14:56 »

Myślicie, że w demokratycznym państwie prawnym, czyli naszej Polsce nie ma kary śmierci? Akurat hehehe, oczywiście jest, wykonywana legalnie, zgodnie z prawem i to bez żadnego wyroku sądowego, obrony i innych prawniczych dupereli. http://www.expressilustrowany.pl/aktualnosci/a/pilne-policjant-zastrzelil-kierowce-w-czasie-kontroli-drogowej,10509825/
Dziadki w okularach, rozglądać się czujnie na drodze.

Nie wykonuje się za to kary śmierci na zabójcach, mordercach i gwałcicielach.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1 : 22-08-2016, 19:29 »

Opalać się na maksa, na czarno, na węgiel. Wtedy będziesz zawsze bezpieczny. Co by opalony nie zrobił, do takiego nie strzelają!
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #2 : 23-08-2016, 07:58 »

Jestem przeciwna każdej strzelaninie...ale jak Go złapać? Potencjalny zabójca, jeśli jeździ po alkoholu i narkotykach.

Cytat
Uciekał też dwa dni wcześniej.Podaje się za znajomego kierowcy. Ma własną wersję zdarzenia W Szczecinie... czytaj dalej Rzecznik komendanta głównego Mariusz Ciarka potwierdził informacje dziennikarza tvn24.pl, że mężczyzna już wcześniej wymykał się już policji, która próbowała go zatrzymać.Kierowca seata pierwszy raz uniknął kontroli przed dwoma dniami. Kolejny raz - dziś około godziny 10:15. Funkcjonariusze szczecińskiej drogówki postanowili go jednak odszukać, co wkrótce się udało. I tym razem jednak nie poddał się kontroli. Według notatek, jakie napisali funkcjonariusze, ruszył wtedy na jednego z nich. Padł strzał ostrzegawczy, policjant przetoczył się po masce uciekającego seata. Gdy wstał, oddał strzał w kierunku uciekającego auta - jak się okazało śmiertelny.Sam 22-latek mógł bać się kontroli drogowej, ponieważ miał już odebrane prawo do kierowania, po tym jak wpadł na jeździe "pod wpływem alkoholu i podobnie działających środków". W przeszłości również wchodził w zatargi z prawem, był poszukiwany listem gończym.Mariusz Ciarka nie potwierdził informacji, według których policjanci mieli być nieumundurowani czy próbowali zatrzymać 22-latka z nieoznakowanego samochodu. (http://www.tvn24.pl)
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
scorupion
« Odpowiedz #3 : 30-08-2016, 20:51 »

Potencjalnego zabójcę można zastrzelić, a zabójcę rzeczywistego skazać na karę śmierci nie można.
Nie zapłać głupiego mandatu za przejście poza pasami, a potem stawiaj opór przy egzekwowaniu. Zastrzelą cię, w przeciwieństwie do złapanych morderców, którym kara śmierci nie grozi. Śmieszy mnie to.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #4 : 31-08-2016, 07:02 »

A widzisz, to ja nie wiedziałam, że Tobie o zgodę na karę śmierci chodzi smile.
Ja jestem przeciwna i strzelaniu do ludzi, i karze śmierci.
« Ostatnia zmiana: 31-08-2016, 08:14 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #5 : 31-08-2016, 10:18 »

No to patrz, bo Putin się rozochocił jeśli chodzi o strzelanie do ludzi.
Ale to już temat do innego wątku Scorupiona, którego zdania - nawiasem mówiąc - w tej kwestii jestem bardzo ciekaw.
« Ostatnia zmiana: 31-08-2016, 10:30 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!