Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 22:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapalenie najądrza  (Przeczytany 5470 razy)
Bigmac
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Lipiec 2016
Wiadomości: 8

« : 01-09-2016, 00:05 »

MO pije od miesiąca, codziennie koktajl błonnikowy, DP również. Glutenu nie jem 8 miesięcy.

1. Od jakiegoś miesiąca pobolewa mnie lewe jądro, teraz najądrze jest powiększone, co robić?  Podobno to się może skończyć bezpłodnością, no i co dalej? Iść do lekarza czy nie? 
2. Mam torbiel na szyszynce - co to może oznaczać?
3. Czy zniszczony ząb może uniemożliwiać wyzdrowienie?
4. Co może oznaczać dość częsty ból w mostku?
« Ostatnia zmiana: 01-09-2016, 10:49 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 667

« Odpowiedz #1 : 02-09-2016, 07:43 »

Za mało informacji, napisz coś więcej o sobie.
Jeśli ból jądra wystąpił odkąd zacząłeś pić MO, to odstaw do czasu, aż ból ustąpi i zacznij pić od minimalnej dawki.
Zapisane
Bigmac
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Lipiec 2016
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #2 : 02-09-2016, 11:58 »

Mam 18 lat, kiedyś dużo ćwiczyłem i bardzo słabo się odżywiałem, jestem uzależniony od cukru (wiem to - teraz go nie jem). Z problemów zdrowotnych wyróżnia mnie od roku brak odczuwania emocji (coś jak depresja), mgła mózgowa, brak odczuwania podniecenia psychicznego, bóle w mostku, nieregularne wypróżnienia (co 2-3 dni), za niski cholesterol 120 (norma od 150), przewlekłe stany zapalne, na badaniu pierwiastkowym włosa wyszło o wiele za dużo wapnia, bardzo mało krzemu i srebra (jeśli to ma znaczenie), za dużo żelaza we krwi.
Nie przychodzi mi nic więcej do głowy.


W tej wypowiedzi dokonałem 6 poprawek. BARDZO proszę, żebyś w kolejnych postał zwracał na to uwagę... tym bardziej, że to już moja druga prośba do Ciebie od chwili napisania pierwszej wiadomości confused
//ArtComp
« Ostatnia zmiana: 02-09-2016, 15:35 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #3 : 02-09-2016, 13:42 »

Te badania są niepotrzebne, ponieważ brakujących witamin i minerałów nie uzupełnisz suplementami. Najpierw trzeba naprawić układ pokarmowy, do czego służy Mikstura Oczyszczająca. Po jakimś czasie poprawi się wchłanianie substancji odżywczych i wszelkie niedobory znikną. W celu dostarczenia substancji odżywczych należy odżywiać się zgodnie z Zasadami Zdrowego Odżywiania, jednak na początku wskazane jest przeprowadzenie Diety Prozdrowotnej.

Twoje objawy nie są nadzwyczajne, sam miałem i nadal mam część z nich. Kiedyś, gdy byłem jeszcze pacjentem i miałem jakieś problemy z klejnotami, również myślałem, że mogę być bezpłodny a okazuje się, że mam potomka w drodze.

Zacznij czytać portal oraz forum to z pewnością sobie poradzisz. Staraj się nie zadawać głupich pytań.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #4 : 02-09-2016, 15:22 »

Bigmac, masz pewnie zwapniałą szyszynkę. Czy myjesz zęby pastą z fluorem? Odstawiłeś nabiał sklepowy?
Ból w mostku może być powodowany niedoborami, głównie niedoborem magnezu. Dodawaj do KB zieleninę, i mocz nogi w roztworze chlorku magnezu * 6H2O, oczywiście czystym, lub farmaceutycznym. Proporcje: 2 łyżki chlorku magnezu na miskę wody. Czas moczenia - 30 minut.
Przy niskim cholesterolu organizm nie ma z czego produkować wielu różnych hormonów, więc próbuje to nadrobić powiększając gruczoły. Taka moja hipoteza. Ile jaj jesz dziennie? Zębami organizm zajmie się później, jak dojdziesz do normy.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Bigmac
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Lipiec 2016
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #5 : 02-09-2016, 15:58 »

Dietę prozdrowotną trzymam cały czas. Jajek jem tygodniowo minimum 20, coś na styl 3 śniadania tygodniowo x 7 jajek. Używam pasty bez fluoru.
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #6 : 02-09-2016, 16:12 »

Jajek jedz tyle, na ile masz ochotę. U nas nie ma sztywnych ram żywieniowych, ponieważ wiemy, że każdy organizm jest inny, czyli że różne są zapotrzebowania. Musisz dużo czytać, ponieważ bez tego będziesz działał po omacku, co znacznie wydłuży proces zdrowienia. Obserwuj swój organizm i uzbrój się w cierpliwość, ponieważ trochę to wszystko potrwa.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!