Niemedyczne forum zdrowia
17-11-2017, 21:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czwarty tom "Zdrowia na własne życzenie" --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciężka alergia na wszystko - błędne koło braku wchłaniania  (Przeczytany 30018 razy)
Piotr

MO: nie stosuję
Wiedza:

« Odpowiedz #200 : 13-11-2017, 19:37 »

Pytałem się z ciekawości, bo jak wiadomo na Biosłone nie leczy się lekami, więc rzeczywiście nie mam o tym pojęcia.
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #201 : 13-11-2017, 22:42 »

Na Biosłone na ogół nie, ale na pozostałych forach tak. Specjalnie zdziwiony nie jestem, że tego też nie zauważyłeś.

U Elizki wystąpił przypadek, który moim zdaniem kwalifikuje się do leczenia. Wściekły krętek pokonał siły obronne organizmu, kwestia czasu, kiedy wlazłby w nerwy. Trzeba jak najszybciej przerwać ten pochód, a potem dopiero myśleć co dalej. Dalej może być na przykład wszystko to co proponuje Biosłone, oczywiście za wyjątkiem propozycji Piotra.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
Elizka

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #202 : 14-11-2017, 13:07 »

Scorupion badania robiłam wszystkie razem, łącznie z tym na boreliozę, dlatego je napisałam, bo kilka dni temu otrzymałam ostatni wynik.

Co do laktozy z mojego jogurtu, to jej tam nie ma, bo jest fermentowany 24h w odpowiedniej temperaturze i laktoza jest zjedzona przez bakterie. Mleko mam ze wsi prosto od krowy. Do koziego nie mam dostępu, a takie sklepowe to tylko jest homogenizowane.

Ze zdobyciem tego Galavitu to chyba problem jest w Polsce bo nigdzie go nie znalazłam.

Probiotyki wydaje mi się, że mam dobre w tym vivomixie, tam jest 8 szczepów w b. dużej ilości, a inne mam jeszcze z jogurtu, bo cały czas robię z innymi szczepami bakterii.

Co do mojego stanu zdrowia, to nadal utrzymuje się temperatura, ból gardła i katar - a myślałam, że już przechodzi. I co najdziwniejsze drętwieją mi ręce, szczególnie lewa, nawet jak jest wyprostowana, ale jest to delikatne i nie uciążliwe.

Wizytę mam w piątek, ciekawe co dalej- mam tylko nadzieję, że teraz antybiotyk będzie raz na kilka dni, jak to w pulsach.
Scorupion
*

MO: 8-07-2009 do 31-12-2016
Wiedza:

« Odpowiedz #203 : 14-11-2017, 14:09 »

Cytat
Co do laktozy z mojego jogurtu, to jej tam nie ma, bo jest fermentowany 24h w odpowiedniej temperaturze i laktoza jest zjedzona przez bakterie.
Tak? Rób jak chcesz, ale wiedz, że ja tu nic nie proponuję bez powodu.

Cytat
Probiotyki wydaje mi się, że mam dobre w tym vivomixie,
Jak wyżej.

Cytat
Co do mojego stanu zdrowia, to nadal utrzymuje się temperatura, ból gardła i katar - a myślałam, że już przechodzi. I co najdziwniejsze drętwieją mi ręce, szczególnie lewa, nawet jak jest wyprostowana, ale jest to delikatne i nie uciążliwe.
Herx. Będzie nawracał i co ciekawe - mogą odezwać się organy, które do tej pory nie dawały żadnych objawów. Trzeba być na to przygotowanym. Wściekły krętek tam siedzi i po oczyszczeniu krwi będzie wyłaził.

Cytat
Ze zdobyciem tego Galavitu to chyba problem jest w Polsce bo nigdzie go nie znalazłam
Nie no, pewnie. Ludzie bez nóg włażą na Mount Everest, a ty nie możesz zdobyć Galavitu.

Piszę w tym wątku nie tylko dla ciebie, ale dla wszystkich, którzy chcieliby w przyszłości zawrzeć związek partnerski z kleszczem, pieczętując go pocałunkiem hehehe.

I nic mnie nie obchodzi, bo płynę na popsutej łodzi.
Udana
*

MO: 01.01.2014
Wiedza:

« Odpowiedz #204 : 14-11-2017, 15:00 »

Cytat
Wściekły krętek tam siedzi i po oczyszczeniu krwi będzie wyłaził.
Cytat
dla wszystkich, którzy chcieliby w przyszłości zawrzeć związek partnerski z kleszczem, pieczętując go pocałunkiem.

Kurczę Scorupion, Ty masz talent dramatyczny. smile
Ale jakoś dziwnie Ci wierzę, że to może być prawda...też już nie mogę słuchać ludzi, którzy 5 lat mówią, że ciągle się oczyszczają, stosują detoksy i ciągle są na początku.
Ale fachowcem w tym zakresie nie jestem, bardziej słucham intuicji.

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!